Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Butters

    Fallout až pak další... ne vážně jednička je top ikdyž spousta lidí radši dvojku plnou humoru a několikrát rozsáhlejší, tak mě se líbila ta "temnota" jedničky. Tactics byla příjemná odbočka za žoldáka bratrstva. Pak New Vegas a pak nic.

    Další nej postapo je Half Life 2 vy trubky. Sakra možná je i nad Falloutem. :D Kde je sakra trojka?!??

    A docela se těšim na Frostpunk.

  • Fallouty jsem si užil všechny až na 4ku, Metra super, Nier parádní, Rage a Mad Max mně bavili ale Stalker je moje srdcovka i když je to jen oblast (zóna) je pro mně nejlepší a poslední metro mi to připomnělo. Myslím že nukleární katastrofa je nejlepší, zombíci nejsou můj šálek kávy.  

  • Scrapland. To je moc zábavná post-apokalyptická hra :)

  • Lukyz

    Co novej ATOM?  Nikdo nic? 

    • Jack1947

      Hyp hap ATOM, ne tady se to fakt moc nehraje ale myslím že článek to mělo.

  • TheGGG

    metro, last of us, stalker...

    ty jsou vážně dobré, no zbytek většinou braky a přepálené přestylizované edgy blbinky...

    nejhorší postapa jsou ty madmaxoviny, kde všichni lidi navlíknou kožený hadry, pankáče a růžový zbraně a jezdí po poušti... brrrrrrrr

    • Jack1947

      Metro Exodus mi Maxe připomělo takže na Rage2 přepálené postapo barvičky ti nevadí? 😛

      • TheGGG

        rage je blbina a metro a max mají kompletně odlišný still... no tak žoku, dnes už jsem se hádal na jedné jiné diskuzi, na tvé blbiny nemám sílu

        • Jack1947

          Ne ale hoodně to připomělo -poušt a oškubané staré hadry až mě to překvapilo no.

          • TheGGG

            celá hra zdaleka není na poušti a oškubaný hadry možná jo, ale kompletně jiný styl, než u MM

            • Jack1947

              Tak jasně Ruska a Austrálie to je úplně něco jiného ale princip podobnej byt teda Metro toho mělo více 🙂

  • xxxy

    seria metro, fallout 1,2, NV, seria wasteland

  • martin.zima.98

    nejlepší post apokalyptické hry? jednoznačně celá série METRO, takhle má vypadat svět po jaderné válce a né hihihaha take me home, West Virginia......... a taky STALKER, ale z Metra mám větší pocit beznaděje

  • Takové jiné postapo je Wind Waker a Breath of the Wild.

    • lito

      já bych to postapo dal přece jenom na Zemi. Jelikož Zelda má vymyšlené králoství, takže už je to scifi/fantasy. 

    • omiklon

      S BotW jsem neměl tu čest, ale Wind Waker je dobrý příklad, kdy jde o jakési post apo i když to na první pohled není zjevné..


      Já přihazuji Xenogears. 😉

  • maros.goc

    najlepšie post-apo je prvý Fallout

    • walltar

      A druhý...

  • StarejKokos

    Metro stalker fallout nier 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit