Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty zvonečky s upozorněním jsou fajn :-)

  • Příště raději nehádej, moc ti to nejde :-) Gel na palici jsem měl naposled v dobách "technospratka" co jezdil po Creamfields, Cosmic Trip, Summer of Love atd. - takže 10 let zpět. Mezi ušima mám dost na to, abych mohl zhodnotit a otevřeně vyjádřit svůj pohled na japonskou/asijskou tvorbu, nebo? Fifu jsem hrál naposledy někdy v roce 1999 - moc mi tyhle EA skupinové hry k srdci nepřirostly. Omálovánky nemám rád z principu, i to je jeden z důvodů, proč nemám rád japonskou tvorbu ty Sherlocku. Efbíčko? nepoužívám už 7. rokem, raději si s přáteli volám a chodím chlastat osobně, než si vylejvat srdíčko a posílat obrázky piveček přes virtuální sítě. Naštěstí je nás, co upustili sociální sítě, víc a víc.


    Hele Géčko, jak tě mám rád z diskuzí na tiscali, kde jdeš vcelku proti proudu, tak tady ti tvoje psychoanalýza ani trochu nevyšla

  • KIMCID

    podepisuji

  • KIMCID

    přesně

  • KIMCID

    Hraju hry od roku 1985 dovedu si vybrat sám.A když mluvím o Falloutu myslím tím 1 a 2

  • Butters

    Teda říct že hloubka Falloutu je mizerná chce už něco... asi důvod zkusit Nier a Automatu. A jestli kecáš tak si pro tebe přijde profesor Chaos 😈

  • Butters

    Fallout až pak další... ne vážně jednička je top ikdyž spousta lidí radši dvojku plnou humoru a několikrát rozsáhlejší, tak mě se líbila ta "temnota" jedničky. Tactics byla příjemná odbočka za žoldáka bratrstva. Pak New Vegas a pak nic.

    Další nej postapo je Half Life 2 vy trubky. Sakra možná je i nad Falloutem. :D Kde je sakra trojka?!??

    A docela se těšim na Frostpunk.

  • Derp_1337

    Tak za tohle nedorozumění může první koment od Lito s těmi jeho stupidními akronymy. Pravděpodobně tím Nier G myslel Nier Gestalt, ale taky to mohlo být Nier Grimoire. To první je video hra, zatímco to druhé je kniha s komiksovými/manga ilustracemi.


    Takže ty sis myslel, že Ejdou se baví o hře, ale mylně to označil za mangu, zatímco já si myslel, že si stěžuje na knihu a že mu ta manga ilustrace nesedla 😇

  • Fallouty jsem si užil všechny až na 4ku, Metra super, Nier parádní, Rage a Mad Max mně bavili ale Stalker je moje srdcovka i když je to jen oblast (zóna) je pro mně nejlepší a poslední metro mi to připomnělo. Myslím že nukleární katastrofa je nejlepší, zombíci nejsou můj šálek kávy.  

  • Scrapland. To je moc zábavná post-apokalyptická hra :)

  • Jack1947

    Tak jasně Ruska a Austrálie to je úplně něco jiného ale princip podobnej byt teda Metro toho mělo více 🙂

  • TheGGG

    celá hra zdaleka není na poušti a oškubaný hadry možná jo, ale kompletně jiný styl, než u MM

  • Jack1947

    Ne ale hoodně to připomělo -poušt a oškubané staré hadry až mě to překvapilo no.

  • TheGGG

    rage je blbina a metro a max mají kompletně odlišný still... no tak žoku, dnes už jsem se hádal na jedné jiné diskuzi, na tvé blbiny nemám sílu

  • Jack1947

    Metro Exodus mi Maxe připomělo takže na Rage2 přepálené postapo barvičky ti nevadí? 😛

  • Jack1947

    Hyp hap ATOM, ne tady se to fakt moc nehraje ale myslím že článek to mělo.

  • Lukyz

    Co novej ATOM?  Nikdo nic? 

  • Carnage666

    Si asi nepochopil že to byla reakce na toho chytráka co tu hru nazval Mangou... a než si se uráčil se tady objevit tak tam jiná odpověď než moje pod tím nebyla. Ale to nevadí ne každej dokáže trochu přemýšlet :)

  • tomwolf

    ano fallout 1,2  su najlepsie postapo hry...a dodnes jedny z najlepsich ak nie najlepsie rpg...3ka a 4ka nemaju okrem nazvu s falloutom nic spolocne

  • Derp_1337

    Thanks, Captain Obvious!


    Tvoje konstatování má stejnou informační hodnotu jako třeba "obloha je modrá".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit