Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mopped
    Jinak ta PC část sbírky nic moc. To se tedy u nás a hlavně na Slovensku najdou větší borci. Ale zase jako zabalené první dva díly Falloutu, bych si na polici dokázal představit.
  • Kde je na neho kontakt ?
    Som ochotny dat 300 tisic Eur
  • Big_Pete
    Michal "GottaCatch'EmAllWolf" Rybka
  • Něco takového se nevidí každý den ! *15*
  • tl;dr ... ale za 11 mil.? Tyve, kdyby mu jednoho dne zničehonic chytnul barák/byt, tak by to vyklepával z nohavic ještě měsíc potom.
    • No myslim si že když má tolik peněz na hry tak by to vyklepal asi hodně rychle *1*
  • Moc mi imponuje jak Michal nezapomíná na tvz. "kultůru kriplů". Tenkrát mi to hodně vadilo ...
    • Trisska
      Zajímavý, zrovna včera jsem to tady zmiňovala a nikdo mě za to nepochválil... *7*

      http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/v-surgeon-simulator-2013-muzete-operovat-mozek-i-kladivem-62303/
      • Pochvalovat názory od takové lopaty?
  • jakubtomsa
    Má tam neuvěřitelný věci... Docela by mě zajímalo čím se živí, protože tohle muselo stát majlant.
    • Mato1987
      ja som prekvapený že za to chce len tak relativne málo, lebo má tam fakt niektoré už takmer archaické kúsky, ktoré o samote dosahujú zberateľskú cenu okolo 10 až 20 k $
  • hmm tak koukam, že až takovej blazen ještě nejsem :) moje skřín je tak čtvrtinová a to je jen pc a xbox :D pod postelí mam ještě Nintendo (myslim že to je SNES) Sega mega drive, gameboy (ten uplně prvni) gameboy color a moža někde i advance :P a to sem už o několik her vlivem stěhování přišel.....
  • Čekal jsem že se o zbírku bude ucházet "Angry Video Game Nerd" (James Rolfe). Ale nikde o něm ani zmínka :).
  • Jorrsk by to asi ukecal na ty figurky ,)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit