Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander
    Rybka na Games? Velice příjemné překvapení, ten jeho styl je prostě jediněčný a nečetl jsem od něj nic od... no od doby, co jsem si naposled koupil Level, a to už je (bohužel) řádka let. Co takhle mu tady na Games přihrát víc článků a nejlíp i nějakou tu recenzi, hm? :)

    Jinak k tématu článku - mazec. Mě by asi bylo líto něco takového prodat. A souhlasím s Michalem - tohle by se nemělo prodat, ale použít k založení herního muzea...
    • Mato1987
      presne tak :) ja som rád čítal LetterWolfove skvelé odpovede čitatelom levelu v listárni :D
      ináč Rybka píše skvelé članky na pctuning.cz, má ich tam pomerne dosť, sú to vynikajúce članky zaoberajúce sa všeličím od hier až po filozofiu :D
      • No ty jeho úvahy na pctuningu, jsou obvykle bezobsažné klábosení o ničem... Ne vše, ale většina ano.
  • jé tak s tim bych na holky udělal jiste dojem *5*
    • No jisté je, že kdyby ses jí zeptal, jak by měla vypadat hra, kterou by si na konzoli/pc atp. chtěla zahrát, měl by si velmi vysokou šanci na úspěch. *2*
  • Gordar
    Článek od pana Rybky, super.. ale trvalo to :D
    • vždy se mi vybaví ta jeho fotka alias mafián s doutníkem, spocená tvář a všude plno kouře :)
  • Možno si našiel frajerku, ktorá mu povedala: ,, buď ja alebo tie haraburdy,, :D
    • presne toto si pametam zo stareho cisla Levelu ze sa stalo Michalovi Rybkovi :D
    • Robotron3
      To by ani nestálo za odpověď! *15*
    • Trisska
      Jestli jenom hrál a hrál a vůbec se jí nevěnoval, tak není divu... To by se mi taky nelíbilo! Navíc jsem toho názoru, že do poliček v domě patřej spíše knihy než krabice s hrama... *7*
      • Co když se ona nevěnovala jemu, jen čuměla na TV a chtěla aby se účastnil jejího neprogramu? No ale tady už začíná to tisíckrát omleté téma, kterým si nechci kazit víkend.
      • velkej mazec tuto... :D
      • Grandhalf
        A ještě plyšáci ne ??? *7*
    • Mopped
      Tak taková ženská neexistuje, to by musela vypadat jako….., ne prostě taková není.
      • Rád by som ti dal za pravdu :D
    • Snad by nebyl takovej ocas a uměl by si dupnout, ne? Při představě, že bych to sbíral tak dlouho a potom by mi do toho někdo začal kafrat a dával ultimáta, tak jediná odpověď by byla "Jestli se něco nelíbí, tak támhle nechal tesař díru a nashledanou." Leda, že by v tom byl až po uši... :)
  • Když vidím za jaky čmáranice je schopnej dát někdo stamilióny, tak mě tady ta částka nepřekvapuje.
    • michelangelo
      Ze neco nechapes neznamena, ze to nema svoji hodnotu...
      • Kozy
        Neni umění jako umění
      • lol ? To je reakce teda jak poleno.. Ty cmaranice jdou mimo nas smrtelniky ty drahe ;) ..Taky mam doma obraz,ale s necim, co dava smysl..
        Ale skoda slov
        • bože... na games se začnou ještě do rozepře pouštět kunsthistorici *7*. Nejsi v tomto ohledu zdá se erudovaný, tak pomlč. Případně se zeptej pana Poláčka. Ten něco na ten způsob u nás studuje.
          • Robotron3
            A ty jsi erudovaný? Je spousta erudovaných lidí, kteří ti řeknou to samé, jako naprostí laici. Moderní výtvarné umění je naprostá snobárna s nesmyslnými cenami uměleckých děl, které se šplhají na závratné částky jen pro tu potřebu značky a prestiže toho, kdo to kupuje.
            • Kozy
              To nemyslíš vážně?
  • Michal Rybka je nejlepší český herní novinář. Ten článek je pro mě fakt osvěžující. Žádná vata. Žádné pokusy o originální a autentické umělecké vyjádření. Prostě fakta a argumenty, v řadě za sebou, smysluplně, obsáhle, úplně. A jo, ne se vším souhlasím, ale to, že si Rybka: 1) udělal rešerši, 2) PŘEMÝŠLEL O TÉMATU, 3) logicky a smysluplně vystavěl svoji argumentaci, z toho článku čiší na sto honů. Podobně dobře píše ten maník, co dělal ten seriál o tom, co se do her nevešlo, ale Rybka je ještě o chlup lepší. Doufám, že bude psát častěji.
    • Snad to nikdo nebude brát jako pravidlo či urážku, ale je to o přístupu k sebevzdělávání. Michal Rybka je Mgr. z psychologie, Bc. z informatiky a ekonomie. Dělal prý ještě jiný vejšky, ale studoval jen to, co ho bavilo. Já už o tom psal v nějaké jiné diskuzi na tomhle webu, ale zkráceně je to proto, že dnes může psát každý. Dřív tomu tak nebylo.
  • sly_boots
    no nech sa prepadnem.. Michal Rybka! idol mojej levelackej mladosti a majster slova hodny uctievania. klaniam sa, majstre!
    • Jdi a olizej mu boty...
  • NEvim co to má za smysl koupit si hru a zabalenou jí dát do poličky :D
    • Tomu se říká sbírka..
  • Tomu se říká krásná sbírka. Mám doma 200 modelů aut, ale tohle znamená vidět a umřít blahem.
    • přesně tak...lehl bych si tam doprostřed na zem, otevřel flašku a užíval si to blaho.To myslim vážně. *5*
  • Amylee.Anderson
    Tak se tady všichni složíme a založíme muzeum :))

    Trochu ale nechápu ten smysl. Ok, auta, postavička, známky. Na to se podívam třeba i zabalený a užiju si, ale proč si kupoval takových her, konzolí a bůh ví čeho, aby to nehrál? To mi přijde ujetý. Ten člověk snad ani nemůže mít rád hry, když je má jenom.. aby to měl.
    • peterka
      Jen ať zbírá, za pár let už nebude co zbírat když všechnno bude v "cloudu"
    • *1* On je ten typ sběratele. To máš jako sběratelé miniatur alkoholu, nikdy, ale nikdy by žádnou z nich neotevřeli a neochutnali.
    • Erien
      Prostě se rád dívá na krabičky od her, protože je jejich sběratel. Lidi sbírají ruzné věci a on si narozdíl tebe ten pohled asi užívá.
    • Mahcake
      Jen počkej. Za pár let budou tyhle hry artefakty a budou se prodávat po milionech za jednu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit