Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozjedte kickstarter kampan na videoherni muzeum a sbirku kupte :D
  • Jdem ho vykrast :D
  • filias
    Sběratelství není nic pro mě. Já mám vždy radost, když můžu nějaký krám vyhodit.
    • také jsem toho názoru, že zběratelství obecně, je jistá forma fetišismu a obscese.
  • Mopped
    Nepodíval jsem se na autora, než jsem začal číst, ale u třetího odstavce jsem měl jasno.
    Pokud budou psát články podobně kvalitní autoři jako je Rybka, budu sem zase chodit pravidelněji a ještě přihodím nějakou tu kačku:-)
  • Zajímalo by mě, jakou cenu má AVGN kolekce :D
  • Články od Michala Rybky jsou špička, Level si kupuji hlavně kvůli nim. Doufám, že se na Games bude objevovat častěji.
  • Ja tiež zbieram hry ale len na PC.Ovšem táto zbierka je sila.Myslím,že asi ju zdedil,napríklad po otcovi,lebo inak by ju nepredával.Je to ako sa zbaviť časti svojho života.
    • Nebo dospět k rozhodnutí, které posunulo sběratele jinam, jednoduše přesáhl hry.
  • na to je život moc krátkej si to všechno zahrát
    • Právě že on už to má všechno dohrané, proto to také prodává *1*
      • zdeeneek
        A jak hral ty nerozbaleny originalky? *7*
        • :D:D:D
  • Grandhalf
    Super článek , super Rybka , super maník se super sbírkou , mít na účtě 100 megů tak do toho du a pak to muzeum otevřu . Zaplatil bych týpka ( nebo partu týpků spíš ) na dozor a kdo by chtěl z návštěvníků ( třeba 10 lidí denně max ) , tak by si ukázal na konzoli a hru , za 500,- by si mohl zahrát ( třeba na 2 hoďky - s přihlídnutím jak dlouhou herní dobu hra cca má ) , za 1000,- dohrát ( třeba sejv by se mu tam nechal dokud by to nedohrál *3* ) . Pro někoho by asi byla škoda to rozbalovat , já bych chtěl aby se ktomu dostali lidi a užili si to ... *3*
    • Trisska
      Jasný, všechno je super, ultra, mega speciál! *15* Ze který seš planety bobe? Za 2 hodiny hraní chtít 500 Kč?? Dyť bys tam měl živo jak v márnici... *15* Sni dál...
      • Grandhalf
        Tak třeba 2 kila to je buřt , tam de vo to že se tam najdou skvosty který někdo nehrál a třeba by i chtěl , ze starší generace hráčů určitě a věřím že pro některý lidi by to ani nebyl problém ty prachy vysolit ( já osobně bych klíďo ty dvě kilča za 2 hodky hraní na nějakým speciálu dal ) . Nějak to třeba rozděli podle stáří a exkluzivity konzole atak ... Jo 500,- je moc to sem přestřelil a ten litr taky ale jinak sem ze země a nejsem Bob ... To se ještě pořád dneska používá todle "oslovení" ?
    • Grandhalf
      Jasně , s tím dohráním by byl problém třeba u Falloutů a tak , spíš ten gamecube , snes , gameboy ...
  • Mato1987
    :D:D a ja som myslel že mám celkom slušnú zbierku :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit