Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To nechapu. Tady jsou jedinci co nekdy oddelali klavesnici? Ja mel jak stare, tak moderni a vsechny jsem menil jen kvuli designu, pripadne hluku. Sice nejsem psavec, ale myslim, ze docela obstojny hrac her vseho druhu. Tu posledni mam minimalne 6 let. Co s tim lidi delate?
    • Mne jednou ta co jsem tehda dostal jeste ke kompu proste "zahorela" ... prestala fungovat uprostred rozhovoru na ICQ a dopsat ze jsem dopsal jsem musel pres virtualni na plose. Kamos se tehdy kralovsky bavil... ja ne.
      Neodesla mechanicky ale elektronicky... mechanicky mi jednu oddelala segra kdyz do ni zvrhla colu.
      Ale jinak souhlas. svoji posledni Logitech G15 mam bratru od vanoc 2005 nebo 2006 (ted uz fakt nevim).
      • Jack1947
        Já myslel že začli vycházet až tak 2007 *7* Mám ještě tu s tím vyklápěcím displejem.
        • Ze by az 07? No mozne to je. Ale spis bych veril tem vanocum 2006 :)
          Jinak jo, je to ta s vyklapecim poctivim starym monochromatickym pixelovatym LCD. :D
          • Jack1947
            Právě potom vyšla ta jediná "lepší" verze s věsdtaveným lcd a ta se mi moc nelíbila (ale asi bych doní šel jenže smůla už si ji nekoupím)

            Já myslím že ona se teprve oznámila protože jsem ji měl v době vydání i myš :D Tak to je zvláštní... ona dle weikipedie fakt vyšla 2005 ale já ji měl později hmm... tak to sry ale nechápu *7*
    • Jack1947
      Tak si neměl bezdrát do kterého si omylem nalil štávu a bylo vymalováno navíc po letech se klávesnice mění..
  • DekkerDave
    Na mechanikách jsem taky vyrůstal. Tehdy jsem je nějak moc neřešil, dokud se mi pod ruce nedostaly první gumy. Taky bych si klidně takovou nějakou Čínu koupil, ale snad každá má US layout, což mě vadí. Vlastně US je i hodně klávesnic i od známých značek. Takže nakonec mám Cherry MX-Board 3.0 s Red spínačema, je to sice naprosto obyčejná klávesnice s trocha nižším profilem tlačítek, ale vydržela už daleko víc domácího násilí, než průměrná manželka. Jen to chce trochu zvyk, hlavně na ty Red spínače.
  • nightborne
    A já používám Razer Deathstalker, protože svítila zeleně, což se mi hodí k myši a kartě. Teď si připadám, že jsem vybíral poněkud povrchě *1* .
  • mx0r
    Uz par rokov pouzivam Das Keyboard S Pro a neviem si vynachvalit, idealna klavesnica na programovanie a ine dlhe pisanie.
    • O Dasce jsem taky uvažoval, ale ty jejich Blue/Brown spínače byly na můj vkus kapku příliš hlučný a měkký. Nakonec jsem si za docela těžký peníze koupil dvě (domů a do práce)
  • Klobasor
    Ja mam dvacet let tuhle low cost vec a odparil jsem na ni tisice hodin bez jedineho problemu. :)
    http://i.imgur.com/XEHhkxN.jpg

    Jedine co mi ted chybi na ni je podsviceni, ktere se zaclo delat.
    Nevite o nejake sikovne klavesnici, ktera ma regulovatelne bile podsviceni? Zatim jsem videl jen RGB a to je pro mne rusive....
    • Jak je zazloutla... hele jestli cekas az umre abys ji vymenil tak se mozna nedockas :D
      Jinak je super... takovej "rat style" terminologii atomobylismu *1*
    • Kromě eboly jsem tam na fotce objevil snad všechny známé kmeny virů. *1*
    • Ja klavesnice vetsinou nevymenuju kdyz jsou rozbity ale kdyz jsou uz fakt hnusny ze se na ne stitim sahnout. Tuhle bych uz asi vymenil davno.
    • Ta průhledná bílá věc co pokrýva caps lock a tab je doufám lepidlo *1*
      • Klobasor
        To je vosk :D Nekolikrat mi na to spadl svicen
        • nightborne
          Koukám, že si na hraní děláš správnou atmosféru *1*
          • A jak bys chtel jinak hrat dungeony? :D
  • Super clanok.
  • mam RGB corsair gaming s cherry silent MX tlacitky...uplnej luxus
    • restore
      Ja som zvolil Red, ale inak ten design klavesnice je proste super
    • cenzorovadcera
      mě se na tom i dobře píše když člověk odentruje větu za zvuku rány z děla, dodá to textu takovou váhu :)
  • kdyz po mne zacala chtit redukci, tak sla z domu, v tomhle zlaty usb

    nemam rad piny
    • to bylo k IBM M (jinak to byl takovej tank, ta by spis rozbila podlahu nez naopak)
  • Klavesnicu zo systemu PS2 som mal doma viac ako 10 rokov. Uzastna klavesnica, sice klikala ako besna a dali sa s nou zabijat klince. Nemala klaves win, co na tu dobu bola velika vyhoda....
    A ta hmatova odozva... Proste pani klavesnica...
  • Měl sem pár dní a vrátil to. Na mou genius klávesnici po matce to proste nemá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit