Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja klavesnice vetsinou nevymenuju kdyz jsou rozbity ale kdyz jsou uz fakt hnusny ze se na ne stitim sahnout. Tuhle bych uz asi vymenil davno.
  • nightborne
    Koukám, že si na hraní děláš správnou atmosféru *1*
  • Taky tě nikdo nenutí si to kupovat. *11*
  • Cherry MX nejsou špatné, ale proti Romer-G jsou to jen pouťové náhražky :D Škoda že se o nich nikdo nezmínil. Takové články jsou pak o ničem. *11*
  • Mám stále Microsoft Sidewinder X6 a super. Mechanické klávesnice nechci protože hlučí. Nebo si tam musím dát "tiché" spínače a pak mě vadí ta výška kláves, do toho jsou drahé na to, co přináší navíc.
  • MalyZeli
    Ja mam mechanickou herni klavesnici, stala kolem 1800, a uz si nedokazu predstavit byt bez ni. Pekne hlinikova zakladna, bytelna, krasny podsviceni, silikonovy herni tlacitka s odezvou 0.2ms, mezernik vystuzenej sroubkama, ta kdyz mi spadne tak spis probori podlahu a skonci u souseda nez by se znicila :D, pekne vystouply tlacitka, takze kdyz si jako spravny prase do ni nasypu nechtene balik chipsu, staci oklepat. Uz nikdy bych nesel zpet k membranove, ani kdyby mi za to zaplatili.
  • Klobasor
    To je vosk :D Nekolikrat mi na to spadl svicen
  • Ta průhledná bílá věc co pokrýva caps lock a tab je doufám lepidlo *1*
  • Klobasor
    Ja mam dvacet let tuhle low cost vec a odparil jsem na ni tisice hodin bez jedineho problemu. :)
    http://i.imgur.com/XEHhkxN.jpg

    Jedine co mi ted chybi na ni je podsviceni, ktere se zaclo delat.
    Nevite o nejake sikovne klavesnici, ktera ma regulovatelne bile podsviceni? Zatim jsem videl jen RGB a to je pro mne rusive....
  • Rejsek
    Mám už 11 let furt jednu a tu samou multifunkční klávesnici Trust z Kauflandu, za 4 kila. Už ani nevím, kolikrát jsem do ní za ta léta nasraně třískl pěstí, když se mi ve hře něco podesáte nepovedlo. Pořád funguje skvěle a bez problémů a pořád je skoro jak nová, s minimálním opotřebením. Jediné co trošku zlobí, je mezerník, ale ne tak, že by to bránilo pohodlnému hraní.
  • Az mi nekdo nabidne mechanickou klavesnici na urovni Logitech Wave keyboard, tak velice rad koupim. Tzn. aby vydrzela alespon 9 let, mela prijemnou mekou operku na ruce a byla zahnuta abych si nemusel kirivt ruku v zapesti.
  • Nenech se vysmát, používám od roku 2005 membránovou klávesnici Logitech G15 a funguje perfektně do teď, a dokud prostě bude fungovat nemám důvod kupovat novou. Navíc nevím, zda mi mechanická klávesnice dopomůže k "lepšímu hraní"...
  • Jo, to ze je neco kram je vlastne vyhoda. *15*
  • tieto nové mechanické klávesnice sú drahé a dôvodiť tým, že taká klávesnica dlho nevydrží, iba pár rokov? NO A?? Ja predsa chcem meniť klávesnicu každých pár rokov, aby som mal novú, modernú, opäť 100% čistú klávesnicu. A to prosím pekne viem strojopis a moje dosiahnuté maximum úderov za minútu bolo 460! A to každý večer hrávam navyše hry všetkých typov...
  • O Dasce jsem taky uvažoval, ale ty jejich Blue/Brown spínače byly na můj vkus kapku příliš hlučný a měkký. Nakonec jsem si za docela těžký peníze koupil dvě (domů a do práce)
  • Rika se tomu pozerstvi a da se na tom paradne vydelat.
  • Článek hezký ale jen bych si dovolil podotknout, že "Hráči" používali mechanickou klávesnici vždy patent nepatent. Neznám nikoho s membránou *1* .
  • Přečetl jsem si celý článek a možná se pletu, ale autor zapomněl ještě na jeden typ klávesnice á la piáno. :-)
    Tam se mačkaly klávesy jako klávesy na piáně.
    Už ani nevím, který výrobce s tím přišel, ale prý to mělo být lepší a ergonomičtější pro prsty a pro stisk.
    Možná to vyráběla Chiconny nebo někdo jiný.
  • Super clanok.
  • Nene, to nemyslíte vážně. Tak jasně, píšete ty články kvůli prokliku z reklam (peníze až na prvním místě), ale reklama se dá blokovat a starý klávesnice stojej za velký hnědý... *15*
    Patřej do historie a tam taky zůstanou!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit