Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ilda
    ode mě support jakmile to bude možné.....:))) *3*
  • nikdo? opravdu? no tak je to na mne... HIPSTER!
    • Tvoje bába byla hipster!
  • wenceslaus
    Vůbec na tyhle pixelový věci nejsem ale tohle vypadá pěkně - sladěně. Jestli to bude mít alespoň polovinu atmosféry Diabla 1 tak do toho jdu.
  • Vogon
    Takhle propracovaný pixel art a navíc to už teď vypadá hratelně a to to teprve je na greenlightu. Navíc tam jsou prvky severské mytologie, takže to pěkně zkrátí čekání na novou řadu Vikingů.
  • maros.goc
    čo je na tom také úžasné a nádherné? však čo som videl ten gameplay trailer, vyzera to uplne nijako hlavne v štýle The Banner Saga, ktorý sa mi protivil už pri prvom zhliadnutí ...
    • GlaDOS
      To jako vážně? Nebyl The Banner Saha náhodou tahovka? Tohle přece nejde ani trochu porovnávat.
      • maros.goc
        Vizualny styl a pohyb postáv !
        • GlaDOS
          Jo tohle. I tak nesouhlasím. The Banner Saga je klasicky animovaná hra, co vypadá jako pohádka od Disney, zatímco tohle je pixel art, který mi vizuální styl animáků nepřipomíná. Ten pohyb postav je podobný, protože obě hry jsou izometrické.
    • Tvoje bába vyzerala nijako!
    • určitě toto dílo nebude pro každého, proto je to pixelart, žádný mainstream. Mně to už z videí naopak přijde velmi chitlavé a zábavné což nemohu o dnešním mainstreamu říct ani náhodou.
      • maros.goc
        Co je na tom chytľavé?
        • Podle mě ten herní mechanismus bude mít hlavu a patu. Upřímně diablovky mě přestávají zajímat asi po 30 minutách. Jsou to klikací magořiny, zde je náznak bojového systému + atmosféra.
        • fallanga
          Ta old-school atmoška, ta jednoduchost zkombinovaná s vysokou obtížnosti, ta stylizace.
  • del0
    Něco podobnýho už tady bylo - Revenant a ještě taková samurajská Diablovka, nevim název. Každopádně tohle můžu. Má to atmosféru.
    • Throne of Darkness..ale ta s timhle nemela spolecneho nic..protoze ty byl celkem povedeny klon diabla..tohle je paskvil co se za malo penez snazi svest na uspechu jinych her a ani jedne z nich nebude sahat ani po kotniky
      • del0
        Ještě mi řekni, co bude příští týden padat ve sportce, že bych si vsadil.
        • leta praxe, tak to byva..cim vic se necemu věnuješ, tim vic vis..ale na to zatím nemas vek..neboj..taky se dočkáš :)
          • del0
            Je pravda, že na level "mudrování u piva" sem se ještě nedostal. *15*
            • fallanga
              Souhlasím, Fallout. Ale na druhou stranu je tu třeba Diablo, kde jsem jenom klikal a občas rozdělil body. Ale přesto mě to vtáhlo do hry. I zde je to možné.
            • Fallout. Nejlepsi hry, co znam. Když se rekne pocitacova hra, nevybavi se mi Call of duty: modern ultrasuper fight, ani Battlefield 34, ale atmosférická hra, kde jsem měl radost z nálezu prázdné sklenice, pár kousků munice, kde jsem v napětí překládal dialogy a přemyslel, co kterou odpovědí způsobím, hra, u které jsem se bavil. Pochybuju, že mi tohle muze dát tento pixel art ...
            • každý me svoji subjektivni latku kvality, ale jsou hry, jako takhle, které se k tomu mereni ani nedostanou.
            • fallanga
              Úspěch ještě neznamená kvalitu. Je spousta her, které jsou úspěšné a jsou to sra*ky (nechci jmenovat, ale všichni takové známe).
            • jasne, opet napisu me oblibene..za 2-3 roky se tady sejdem a muzem pokecat o uspechu tehle hry, jestli si teda vůbec vzpomenes na nazev..a muzes tomu pak rikat klidne mudrovani u piva:)
  • Vypadá to skvěle. Parádní atmosféra.
    • Paradni atmosfera? tady asi nekdo nehral diablo 1
      • fallanga
        Diablo II mělo mnohem lepší atmosféru *3*
        • Tak to opravdu nemělo :)
        • del0
          Ani ne. *5*
          • fallanga
            No, tak záleží to na vkusu. D1 jsem nehrál moc dlouho (narozdíl od D2, kde jsem strávil spoustu času), takže jsem do toho světa moc nepronikl, ale D2 mě pohltilo už na začátku.
            • D1 je mnohem temnější a zlověstnější, než D2. Ake chápu, že někdo na to nemá ty správné rozpoznávací buňky.
  • Sr_Lobo
    Mno ... to je snat prvni takovahle pixeloidni hra, ktera nevypada vubec zle *5*
  • SugarCoffeeTeaRumBoom
    Nemá nič spoločné s DS? Minimálne temnú atmosféru a súbojový systém. Asi ste sa zas dívali len na grafiku...
    • fallanga
      Temnou atmosféru? Sorry, ale DS má atmosféru úplně jinou než tohle. A soubojový systém? Ne, to taky ne.
      • SugarCoffeeTeaRumBoom
        Tak sorry, zmýlil som si temnú atmosféru s dusivo beznádejne depresívnou. Súbojový systém - stamina - kryt - útok, o ničom viac nie je ani DS.
        • fallanga
          To je pravda, ale na druhou stranu tohle je klasická klikačka, zatímco v DS bylo potřeba mít strategii. Navíc DS bylo o umírání. Čím víckrát umřeš, tím víc se poučíš.
          • del0
            "To je pravda, ale na druhou stranu tohle je klasická klikačka."

            Jak to víš? Ty už si to hrál, že víš, jak se to ovládá? Že to má pohled zhora a vypadá to jak Diablo neznamená, že to musí být klikačka, pokud teda nechceš tvrdit, že třeba Baldur's Gate nebo Jagged Alliance je taky klikačka, protože tam furt klikáš myší. *15*

            "Navíc DS bylo o umírání. Čím víckrát umřeš, tím víc se poučíš."

            Hmm, jaký to revoluční koncept nikdy ve hrách před DS neviděný. *15*
            • BattleFrogs na NES .... doporucuju shlednout AngryVideoGameNerda
            • del0
              Radši si doplň fakta. Očividně jediné děcko tady si ty a ještě k tomu mad, že nemá (nezná) pravdu. *15*
            • fallanga
              Když jsem přečetl tu poslední větu, kterou jsi napsal, tak jsem zjistil, že se tu bavím buď s malým děckem nebo retardovaným člověkem. Dám ti radu pro příště. Zdrž se nadávek a urážek, bude to pro všechny lepší. Tímto bych to ukončil, život je krátký a já nemám zájem ztrácet čas s tebou.
            • del0
              Spousta arkádových hardcore stříleček a mlátiček, ale pochybuju, že si žil v době, kdy tohle bylo populární. *15*
            • fallanga
              Jmenuj, kde to klade takový důraz jako v Dark Souls? Rád se přiučím.
            • del0
              Možná si o tom nevěděl, ale už asi tak 30+ let existují hry a je jich hodně, které jsou založeny na tom, že furt chcípáš, dokud se průchod tou hrou nenaučíš téměř nazpaměť. *7*
            • fallanga
              Čekal jsem, že někdo něco podobného napíše. Žádná hra předtím nekladla takový důraz na umírání (možná Demon Souls).
              Jak to vím? Jednoduše, bylo tady video. A ano, pokud se tam hodně kliká myší, tak se jedná o klikačku.
          • SugarCoffeeTeaRumBoom
            DS s klávesnicou a myšou bola tiež len klikačka. Ale chápem kam tým mieriš, nechajme sa prekvapiť :)
            • fallanga
              Jo jasně, nevylučuji, že to bude mít s DS hodně společného, ale rozhodně bych neřekl, že to kombinuje DS s Diablem. Z každé hry přebírá jen pár prvků. Ale je možné, že to bude mít společného více než se zdá.
      • del0
        To nemění nic na faktu, že tahle hra má temnou atmosféru (ale chápu, že někteří jedinci si myslí, že jen DS má patent na temnou atmosféru). Jinak souhlas. Se soubojovým systémem DS to nemá nic společné. Chybí tam spam kotoulů a lahviček.
        • fallanga
          Ano, má temnou atmosféru, ale má ji jinou než DS. V DS to bylo o tom zoufalství a všude tam bylo cítit, že ten svět je mrtvý. Zatímco tady jsem ten dojem neměl. Je pravda, že z té krátké ukázky toho moc neposoudím, ale zatím to na mě nepůsobí, tak jako na mě působilo DS.
  • Keyz
    To je opravdu nádherné. Přímo vidím jak si na tom tvůrci dali záležet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit