Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth
    Isometrickou hru s hratelností podobnou Dark Souls bych bral hned, ale ne tak statickou. Taky moc nemám rád hry, kde do každýho nepřítele musim minimálně desetkrát seknout
  • nádherná? fakt? *11* *1*
    • tak po pár panákách a pivech... *1*
      • po pár panákách piva *1*
  • Verim ze to muze byt super zabavna hra. Ostatne hotline melo take vybornou hratelnost. Ale o to vic se musim smat nekterym pc trollum, kteri se zastituji vysokym vykonem a 4K. Nene, zabavna hra spociva na uplne jinych zakladech.
    • Ale no jejda, Jejdásek přišel *15*
      • maros.goc
        Prisiel nas opat všetkých poučovať ze len to co si mysli on je spravne :D
  • Ta hudba a zvuky jsou strašně chudé... Grafiku akceptuju, ale zvukovou stránku hry ne...
    *13*
    • wenceslaus
      Doufám, že to zachovají. Nemusím mít všechno super bass a echo.
    • up_er
      chapes ze to je ve fazi vyvoje teprve?
  • Tak na toto se moc tesim. Grafika se mi velice libi. Se serii Soul to samozrejme spolecne prvky ma: stamina pro udery nebo uskoky, kryci system (v diablu neni zadny) nebo to ze vas i obycejny kostlivec sejme na tri rany. Utoky se taky tvari ze maji nejake komba. Za me velke plus. Mohlo by to vyjit i na konzole. Nejakou petistovku bych za to bez vahani dal.
  • Pod slovem "nádherné" si představuju něco jinýho.. *3*
    • fallanga
      Já si pod slovem "nádherné" přestavuji vysokou, štíhlou rusovlásku. Ale i tak nemám problém říci o hře, že je nádherná, i když se tam žádná rusovláska nevyskytuje.
      • rusovlásky jsou nejlepší.
        • ale zas mívaj ty tečky na obličeji
          • Nejlepsi jsou kocandy, co maj na obliceji misto tecek ctverecky, to je pak pixel art!
          • ty tečky mi přijdou rozkošný, ale to je můpj subjektivní názor.
          • fallanga
            V malém množství to vůbec nevadí. Pokud mají na obličeji co milimetr to piha, tak to už není nic moc.
      • Rhulad
        Simone Simons ‏ http://st4.geg.cz/photo/525595_detail.jpg
        • fallanga
          Spíše jsem měl na mysli takovou Marishu Ray.
          • jo takova Scullyová jaký měla pěkný fotky 10 let zpátky... slint
            • fallanga
              Gillian je pořád sexy. Ta nestárne. To samé Julianne Moore, Vera Farmiga a další.
  • Lenny
    nezatracuji to, ale na prvni pohled to vypada opravdu chude. nejakym zpusobem mi to ale pripomnelo sui generis, na ktery se fakt tesim *4*
  • Preed
    Vyzera to ok ale ten trailer je extremne nudny,ked nemali viac druhov nepriatelov resp. situacii tak preco je to take dlhe?
  • delO
    Tohle mě nebere, tady asi bude potřeba víc tlačítek než na které já jsem zvyklý, já si teď užívám grafickou nádheru Wasteland 2 a ta jednotlačítková, komplexní, hratelnost. Užásné...
  • tomu asi antialising nepomuze *5*
    • GlaDOS
      Antialiasing se nasazuje proti aliasingu. A pixel art je ten poslední grafický styl, který by s tím měl problémy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit