Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Paráda, vidno že ti některé indie hry nevadí a dokonce by sis ji i koupil, bravo. *4*
  • N7N7
    Vyjmenuj mi co nejvíce generických AAA (a tím nemyslím jednotlivé díly CoD nebo AC), já vyjmenuju co nejvíce generických indie... Jdeš do toho? *3*
  • N7N7
    Až bude stát kolem 3€, tak tomu dám šanci. Může dobře posloužit jako oddech a vata mezi hraním plnohodnotných her áčkové produkce (ostatně jako každá indie...) Navíc to není žádné další pixel 'pseudo' umění, za což jsem opravdu rád.
  • Jo, to byla příšerně zargumentováná recenze.
  • Jack1947
    Ještě že nečteš Level tam dokonce recenzi na Xenonauts napsala Grygarova žena. *15*

    (to by jsi se asi už definitivně duševně psychicky aj fyzicky zhroutil).
  • Jack1947
    Máš pravdu, tohle totiž pro mne už hry přestávají být jak se řiká čeho je moc... *4*

    Psal jsem vždy že to je susšší né - neměl jsem pravdu že měsíce na AAA hry jsou chudší a chudší, jer to tak no. Počítaje i ty konzolové je to slabota ( nejen přes suché - letní měsíce , celkově).
  • Já ti nevim, ale pojem "generický" mi sedí spíš do AAA segmentu...
  • WhySoSad
    Nemyslím hotová za půl roku, ale vychází jich hrozně málo...
  • Vogon
    Která z AAA her, jenž vyjdou do půlroku, je pořádná?
  • MickeyMutant
    Pro pořádek, kromě PC vychází ještě na PS3, PS4 a Vitu.
  • to si delate srandu,dejte mi 500 a ja vam udělam takovou recenzi ze stoho nikdo nepochopi :D to vam zarucuju a ne takovy bullshit to je konec uz
  • WhySoSad
    Nemyslím to nijak zle a vůbec ne proti téhle hře, ale už mi ty generický indie hry začínají lézt celkem na nervy. Před 10 lety vycházela každej měsíc nějaká AA pecka a dneska na takovou pořádnou hru musíme čekat půlrok...
  • Her pro děti je málo, jsem rád, že alespoň nějaká studia se tomuto věnují. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit