Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Verze 1.5 vyjde příští tejden. :)
  • "...vlastně ani ne, ze hry jen zmizí nálepka beta. Přidávání nového obsahu i funkcí a obecně řečeno péče o hru, bude probíhat stejně jako nadále...."

    Ze len zmizi nalepka Beta? To ma zase on odkial. Ved finalna verzia Minecraftu ma mat v singleplayer aj neaky pribeh. Tak to Notch povedal este v Alpha verzii ked sa nemylim.....

    A o com je MC? To si treba zahrat multyplayer na poriadnom servery kde sa ludia pretekaju kto urobi krajsiu budovu :). Rozhodne to nieje hra pre ludi co maju 10 hier a nevedia co maju skor hrat. MC je skor taka bokovka, na uvolnenie a fantaziu.

    Posledna vec lebo autor clanku to napisal zle. Tych 1.8M platitelov nieje myslene ako u WoW. Tu sa neplati mesacne poplatky. Kupis si hru a je nazvdy tvoja, lebo mam pocit ze niekto to tu pochopil ze je to ako MMO hra...
    • Inu, do 11. listopadu zbývá ještě dlouho. Podle mě může přibýt příběh a podobně už v betě a nakonec tedy bude stačit jen odstranit tu nálepku.
  • Autor mel originalni napad, ted je v baliku, takovi si to zaslouzi.
    • ono to zase az tak originalni nebylo.. viz Dwarf Fortress nebo Haven and Hearth.. akorat to udelal vic lego stylem a pristupnejsi vetsimu poctu lidi.. a taky mu pc gamer udelal slusnou reklamu :D .. ja mu ty dve stovky rad dal a urcite si je zaslouzi, jen vic takovych :)
      • presne tak, taky to dost propagovali na /v/ 4chanu :)
  • ucho
    může mě někdo zasvětit? všichni o té hře mluví, ale ze screenshotů ani videí jsem nikdy žádnou hru neviděl, tedy po obsahové stránce. o čem ten Minecraft je? je to jen o tom budování si čeho chci nebo tam je již něco vybudované, co se tam dělá a tak? tohle jsem nebyl schopen z žádných záběrů poznat...
    • je to spis takova stavebice nez rpg - zacinas s prazdnejma rukama a musis si vsechno vyrobit, hlavne nejakej ukryt pred potvorama co vylejzaji v noci. Pak hlavne dolujes ruzny materialy, muzes pestovat obili, zabijet prasata atd. takle to asi moc zajimave nezni ale je to fakt hodne chytlava vec...jak pro koho teda:)
      • ucho
        tak asi to má něco do sebe, patrně proto, že je to jiné. zní to jako taková interaktivní stavebnice, ve které člověk žije. právě jsem si to nedovedl představit, nechápal jsem ten herní princip.
        • Jo já jsem taky prvně vůbec nevěděl vo co go, ale doporučuju zhlédnou nějaké let's play série na Youtube, to mě přesvědčilo si hru pořídit.
          Třeba: http://www.youtube.com/watch?v=4bh4EexJO4I
          nebo: http://www.youtube.com/watch?v=ANgI2o_Jinc
          Ono je to svým způsobem nutnost, se podívat na nějaké let's playe nebo how to, protože bez toho člověk nemá ani šajnu, o co má ve hře dělat, jakmile hraje.
    • mmrrxx
      zacnes s holymi rukami, vyuzivas resourcy zo sveta aby si si vybudoval svet podla vlastnych predstav ;) v skratke
    • normalka questy, zavody a tak...
  • Podle recenze od Masterminda ta hra moc dobre rpg neni, az na ty lisky.
  • sssssssssssssssssssss bum :)
    • do the creepsssssssss *3*
    • Ty budeš taky dementní z té hry..
      • ne u me to je dlouhodobejsi...
  • Za tohle je nekdo schopen i platit? Vzdyt uz z toho obrazku me boly oci.
  • Ať se všichni poserou.Piczovina na entou.
    • trolo
      netroluj tu ak ta ta hra nezaujima.
  • KIMCID
    super
    • By mě zajímalo jaký dementi ti mohou na slovo Super davat minus.
      Ja minecraft hraju a baví mě.Rád stavím a tvořím různé stavby.A Navíc Díky Pluginům je to eště mnohem lepší a taky jsou na to různé mody a dokonce i Texture Packy ktere ti to udělaj i na lepší Kvalitu obrazu.Už jen z toho že základní Minecraft běží na 16x16 a Texture pack je na 128x128 a ted se už vyrábí a testuje 256x256

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit