Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zřejmě tak jako být sociální neznamená chodit na socky sítě :-) tak i "hrát" gamesu neznamená hrát minecrafta... Proseděl jsem u toho dva večery abych měl tu možnost to pochopit.. Nevím proč, ale tak jako na ksichtbuk netuším proč lozit tak netuším proč craftit........ ?-)) asi mi něco uteklo :-)
  • minecraft som zacal hrat len pred nedavnom....najskor sa divam boze to co je za grafiku ako to moze niekoho bavit ?...ale vravim si asi nieco na tom bude ked to ludia kupuju...a ano je na tom nieco...je na tom dost...hrozne ma to chytilo a dobre sa pri tom vzdy zabavim :)...skoda ze velke spolocnosti ako EA sa nesnazia viac o obsah tej hry nez o grafiku...jediny kto mi pride ze sa o to snazi je Valve...napriklad portal bezi stale na source engine ktory je len vylepsovany ale uplne staci lebo obsah hry je perfektny...je tam akcia, humor a treba aj hlavu zapojit...preto sa tesim na portal 2...a obcas sa to podari aj ubisoftu...napriklad Splinter Cell ktory ma vzdy bavil a bavit bude pokial im to pojde tak dobre aj nadalej...troska som odbocil takze uz len dodam....minecraft stoji za to vyskusat a az potom sudit ;)..zdar vsetkym
  • CoD a dobrej multiplaye? blah, stejnej shit jako CS ... quake je jedina mozna volba :D
  • Ryba9
    Řikal jsem si, že je to totální blbost, ale věřte mi, neni *1* Je to hra kterou hraju už asi měsíc a je fantastická
  • Existují hry, u kterých je grafika až na posledním místě. Jsem vlastníkem MC a musím říct, že je jednou z nich. :)
    Pokud někdo lpí na grafice, tak se ochuzuje o hodně dobrou hru.
  • doporucuji kanal uzivatele Coestar a jeho Coe's Quest na youtube a pripadne livestream
  • o tomhle sem slyšel ale nevim co to je nebyl tady na tiscali nejaky preview??
  • "Přidávání nového obsahu i funkcí a obecně řečeno péče o hru, bude probíhat stejně jako nadále."
    Trošku blbě napsaný ne? Asi to spíš mělo být nějak takto: "...péče o hru, bude nadále probíhat stejně jako doposud."
  • Přijdtě se podívsat na jeden z největších a nejlepších českých serverů:
    http://minecraft.xservers.cz/

    A co můžete čekat ?
    http://www.youtube.com/watch?v=aVC2gtvF914
    http://www.youtube.com/watch?v=tCUotjMuYxM&feature=player_embedded
  • Jako není to špatné, kámoš to má. Ale je to jen pro ty, co mají rádi tyhle hry.
    Mě osobně to moc nesedí a to klidně celý den stavim v čem se dá.
    Lepší grafiku, nestavit to po kostičkách tak asi proč ne... ale takhle nic moc
    • Tak to hej... ale daju sa tam hodit upravene HD textury. Prave som to skusal a je to podstatny rozdiel k lepsiemu. No kocky tam mas stale, uvidime co prinesie finalna verzia, ci sa budu dat vytvarat aj zaoblene alebo diagonalne zakrivene predmety. Momentalne je to stale len BETA.
      • Nevím jak byste tam ty objekty umisťovali. Teď má každá kostička určené místo kde se má vyskytnout a po několika málo minutách naprosto jasně pochopíš, jak to funguje. S možností stavět jiné tvary by nejspíš musela vzniknout i možnost stavět je kdekoli (čili ne jen v dané mřížce) a při generování světa by to byl parádní chaos.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit