Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ked uz sme u toho minecraft, tak kto ma zaujem vyskusat par uzasnych map, co sa mi dnes podarilo vygenerovat. Skutocne stoja za to.

    Glirdway - (lava na zaciatku ako bazen, pekne vyzerajuca mapa, tazsie najst suroviny, ale v loziskach ich je dost)
    Gaspatram - (kopa surovin + sneh, je to vlastne tundra)
    Farenheit - kopa surovin (priestranne jaskyne)
    Kiripovec - neskutocne priestranne a bohate jaskyne, akurat sa tazsie hladaju. Mapa inak na pohlad nieje az tak pekna.
  • Vy co to kritizujete, zkouseli jste to hrat. Asi ne co je to velmi kreativni hra kde si muzete postavit cokoliv ale jak tak vidim tak mate vimity mozky od linearnich her jako jsou CoD.
    • Koukám, že nejvíc plusek má vždy ten koment, ve kterým se plive na CoD. Singl nic moc co si budeme povídat, ale multiplayer má dobrej. Tak honem sem s mínuskama pařani CoD co se za to stydíte :D:D:D
      • Neříkám, že mně COD nebaví, ale poslední dobou už mně přestává bavit hrát pořád dokola jednu hru. Popravdě mně nejvíc bavily první dva díly. V té době nebyl třeba žádný přehnaný bump mapping, odrazy, které ti téměř odrazí i tvůj obličej nebo textury kvůli kterým to vzdá nejedna grafická karta. Ano, grafika je dobrý bonus, ale já jsem schopný se zabavit i u Minecraftu, Dwarf fortressu, Wesnothu nebo třeba Pacmana. A to nejsem zrovna žádný pamětník (není mi ani 20).
    • Omlouvam se za gramatické chyby.
  • MC je velmi povedena hra,ale neni to pro vsechny.Ne kazdeho bavi neco tvorit.Me to bavi hodne a ta retro grafika se k tomu hodi.
    Jinak na lidech co tu hru odsoudi kvuli par screenshotum je videt ,jaci to jsou omezenci.
    MC v sobe ma vice invence nez vetsina dnesnich fps dohromady,ale maji hezkou grafiku a to je to,na cem takovým lidem zalezi.
  • omyl
  • Choď si radšej zahrať ten tvoj tunelový a nascriptovaný call of duty black ops a drž hubu....
    • omyl

      Je to nejaké pokazené
  • ja minecraft hraju a baví mě.Rád stavím a tvořím různé stavby.A Navíc Díky Pluginům je to eště mnohem lepší a taky jsou na to různé mody a dokonce i Texture Packy ktere ti to udělaj i na lepší Kvalitu obrazu.Už jen z toho že základní Minecraft běží na 16x16 a Texture pack je na 128x128 a ted se už vyrábí a testuje 256x256
    Jako mam v minecraftu Letadla,auta atd třeba výtah nebo bránu padací most.Těch Pluginu je spousta a tak i modů.
    • Jo a pokud máte zájem zajít na můj server s Pluginama i Zone ochranou a lockem tak je to bohužel přez hama i když dnes už to možná pojede bez něj.

      Hamachi: Místnost:Caaft Heslo:mine
      Verze Minecraftu 1.4
  • Erien
    Nejlepší jsou ti, co to odsoudí ze screenshotu. :-X
    • Novy stinovani saje a odsoudil jsem to po trech dnech hrani legalni verze v MP. Pointless.
      • Nové stínování je jednoduché vypnout. Mimo to nevyužívá o nic víc paměti než klasické stínování.
        Klasické se k minecraftu sice hodí víc, ale nové je takové hezčí. Používám oboje a střídám to podle toho na co mám zrovna náladu. Teď když jsem si koupil nový počítač se mi konečně svět načte prakticky hned takže si změnu nastavení tolik nerozmýšlím, ale rovnou zkouším.
    • A ještě k tomu když je ten screenshot z nějaké prastaré indev verze. *1* Mě se grafika minecraftu libí. Všechno je tak pěkně stylizovaný do těch kostiček, navíc jak tam mají teď to nový stínování, tak to vypadá fakt nádherně.
  • To by clovek zasnul nad jakou totalni PICOVINOU se da dneska vydelat:) Tohle musi bejt jedna velka lez, jinak si neumim predstavit, ze v dnesni dobe Unreal Enginu 3 , CryEnginu 2 atd atd, kdy hrace nebavi nic, co nema spickovou grafiku, se TAKOVYMHLE zpusobem rozjede pixelova zalezitost tohoto typu. Osobne v tom nevidim spetku kouzla - co je proboha tak uzasneho si postavit z pixelu nejakou kupu sracek pripominajici cosi dalsiho?!! Neverim tem "prodejnim" cislum ani za mak, je to jen marketingovej tah aby ten srot autori zpenezili.
    • Choď radšej hrať to svoje nascriptované tunelové CoD BO

      PS:posledný CryEngine je CryEngine 3 *2*
    • ty máš v hlavě dobře nasráno :3
    • Netrep blbosti... v zivote si to ani len neskusil, ani nemas paru o co v Minecrafte ide a co vsetko sa tam da robit. Ano, grafika sice nieje bohvie co, ale grafika nieje vsetko. A nechapem preco to porovnavas s U3 a Crysis enginom. Ty musis byt poriadne vypatlany.

      Co sa tyka toho co si napisal o marketingu a vydavateloch, tak sa ti musim smiat.
      Tuto hru programuje v JAVE 1 clovek. Spociatku ani netusil, ze jeho hra dostane taku oblubu u hracov. Hra je proste vynikajuca co sa tyka moznosti, hratelnosti, multiplayeru, ze sa predava sama.

      A kedze sa hra predava sama, tak nepotrebuje ziadny priblbly marketing typu EA? kde ti ukazu 30 sec video namakanej grafiky a skutocnost je taka, ze ked si zapnes hru, tak v tej hre zistis, ze namakane je len to video.
      • Přesněji je teď těch vývojářů v Mojangu tuším 7.
        Notch dělal sám jen Alphu, v Betě už s ním dělá o něco více lidí. Navíc pracují na nové internetové hře. Scrolls.

        Každopádně perfektní hra. Když se potřebuju odreagovat, sáhnu po ní.
    • Viď.Sračka století a lidi za to platí..
    • Erien
      Sám si kopa sra*ek. Je to skvěla kreativní hra a peněz nelituji.
      • presne tak :) proste nekdo nedokaze pochopit ze nas vubec nezajina jeho vysledek v 3DMarku a to jeste na PC od fotra :D tam at si honi ty svy FPS jak chce a kdovi co tam jeste honi .... az z toho vyroste tak ho to mozna prejde
      • Vole..pitomej
        • Erien
          Ty ani "svagr_pica" jste to nehráli. A říct, že je to sračka podle screenu, je umění hodné idiotovi. Kdyby si to hrál tak zjistíš, že právě pixelová grafika se k tomu výborně hodí a bez ní by to jen těžko fungovalo. Navíc se Minecraftu věnuje člověk, který k tomu má vztah, takže to neustále vylepšuje a dlouho bude.
          • Tak ted si to zazdil(pixelová grafika se k tomu výborně hodí) vzdyt je to hnus *11* uz podle toho screenu a ten me staci ktomu, abych se o tu hru vubec dal nezajimal.
            • Tak nepis, ze je to blbost, ked sa ti to nepaci a ani sa o to nezaujimas a nidy v zivote si to nehral. To je ako napisat, ze kniha bude o nicom, pretoze ma zastaralu vazbu.
            • Erien
              Ano protože každý normální člověk ti řekne, že hra se nehodnotí podle grafiky
            • Erien@tiscali.cz: (pravdu budu mít v tomhle vždycky já.) Tak podle toho cos napsal ti neni ani tech 10 *1*
            • Erien
              Podle obrázku si odhadnul hratelnost této hry. Kolik ti je 10? Jde vidět, že absolutně nechápeš o čem hry jsou a zajímá tě grafika ;). Když to nevypadá dobře je to hned blbost. Mínusů můžeš naklikat kolik chceš, ale pravdu budu mít v tomhle vždycky já. ;)
        • Kdyby jsi měl nick Retardovaný, tak pak už bych od tebe ten koment chápal...
  • LOOOOOOOOOOOOOL rofl omg to co je omg takova blbost ta grafyka looooool to je asi pro ti socki co maji shitnej PC ROFL lmao si zahraju radsy CoD ten je 1000000000000x lepsy *5* *5*
    • to tvoji sunku od brachy to zavari jak nic
    • Tobě ty smrádě bych CoD zabavil a místo toho vrazil učebnici češtiny...:-)
    • Ano bez si hrat COD, ten je lepsi vo vsetkom.

      Lepsie sa uninstaluje, lepsie sa odklada spatky do police, lepsie sa s nim hra fotbal po izbe a nasledne sa lepsie vyhadzuje z okna rovno do smeti.

      A kukam, si sa z COD priucil aj trochu gramatiky.
    • jj bez radsi hrat to slavne cod,to je hra idealni pro tebe *1*
    • Chudáku tobě pánbůh asi moc IQ nenadělil. Je mi tě líto. *9* Vlastně ne .!. -_- .!.
      • Spades
        oba dva co tady reagujete - vy jste asi moc IQ nenabrali, kdyz nepoznate trolla...
        • no ja myslim,ze v tomhle pripade to bohuzel troll nebude.Je to smutny ,ale asi to tak bude
          • i kdyz na druhou stranu,ty gramaticke chyby pusobi podezrele *1*
  • Odulin
    Já osobně jsem z Minecraftu zklamanej. Neříkám, že je to špatnej koncept, ale mně tam prostě chybí nějaká vlastní hra. Jo večer vylezou příšerky dobrý...můžu kombinovat suroviny..dobrý...ale co dál? (možná se od poslední verze co jsem "hrál" hodně změnilo) Je pěkný, že můžu protáhnout fantazii a stavět co chci až do alelujá, ale mně to přijde jako trochu interaktivní stavebnice. Nic víc nic míň. Asi je to dost nekorektní, ale těch utracených 10 babek trochu lituju :D Prostě jsem čekal víc a o to víc mě udivuje, že je celá tahle záležitost tak populární....
    • Časem přibudou nějaké úkoly nebo příběh. Ale už teď se dájí hrát různé adventure mapy nebo překážkové dráhy apod. od obyčejných lidí, protože díky sandboxovosti této hry, člověk nemusí být žádný programátor, aby udělal vlastní hratelnou mapu s nějakým příběhem, pastmi apod. Je toho plno. Yogscasťáci mají na tubě spoustu videí, kde tyhle různé mapy hrají a především skvělou sérii Shadow of Israphel, což je příběh, kde kromě nich hrají aj jiní lidi vedlejší role, takový seriál ve světě Minecraftu, rozhodně doporučuju zhlédnout!
      http://www.youtube.com/user/BlueXephos
      • Přesně tak. Každé jejich nové video mi udělá velkou radost a máš pravdu, že se z toho stal seriál, ale sakra vtipnej. U některých dílů jsem se rozbrečel smíchy a to poslední dobou nedokáže už skoro žádnej "velkej" seriál.
    • Skus Multiplayer server... Je to hlavně o multiplayeru :)
      • Odulin
        Já zkoušel i ten mulťák. Přiznávám, že fakt jen chvíli. Ale zdálo se mi, že kromě toho, že je nás "tam" víc, se nic z hratelnostního hlediska nezměnilo...když tak mě opravte, jestli se pletu, protože sem tomu opravdu moc času nevěnoval.

        Ale co, vypadá to, že lidé si s tím dokážou vyhrát a to je asi dobře. Jen mi přijde, že se to celé moc glorifikuje a zajímalo by mě, kolik z těch XYZ kupců, se tomu věnuje i po prvních pár vyzkoušení;)
        • Chce to najít si skupinu hráčů a nechodit na větší servery.. Na tech soukromejch je to osobnější a zábavnější :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit