Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mass Effect Inqusition aneb posbírej 500 kosmických shardů a uzavřit 100 průrev do sousední dimenze.
    Od galaxie Andromeda bych přeci jen čekal o něco originálnější prostředí. To reapeři z původní trilogie působili mnohem tajemněji.
  • ale lesbické feministky tam dávat taky nemuseli
  • Na to, že tam je velký posun v čase, tak mají skoro stejné věci jako v ME3 a emzáci jsou také stejní.

    To asi celá galaxie nebo celej vesmír je stejný...
    Já doufám, že to značně vylepší protože ta klasika hodný/zlý + jasné trapné romance...To je již moc dokola (btw jak vůbec šlo mít sex s tou ženskou zavařenou ve skafandru? :) ). Některé jiné hry mezitím ukázaly pokrok mimo tuhle šablonu. Pamatuji ve 3 jak když jsem byl zlej, tak se hrdina prostě více mračil a kecal naprosto vtipně drsné hlášky.... Přitom co je hodnej a zlej? Jsem tam někomu něco jako velitel nařídil a byl jsem zlej *15* To je teda.....

    Velice laciný systém. Dnes to borci dělají tak, že npc reagují na vaše akce a ne a na hodnotu bodů dobra nebo zla. To dává větší prostor jak se chovat a nejste vázán číslem. A každé npc má nějakou povahu která na to reaguje.
  • jamar28
    Zatím asi první trailer, který se mi líbí. Celkem fajn, že už nemají tendence cpát do týmu "supermodelky", vždycky mi to přišlo úsměvné, třeba ve dvojce, když měla Miranda o své husté objemné vlasy takovou starost, že než aby si na toxické planetě vzala helmu, dala přednost masce o velikosti respirátoru. Nemluvě o Jack, že. *2*
  • kdyby zajímalo https://twitter.com/manveerheir
  • Tilwaen
    Po tom co jsem videl me nenapada moc duvod proc hrat za "zlou" postavu na slunickove vyprave?

    Protože můžeš? *2* Reakce ostatních NPC jsou až na výjimky vždy vtipnější, když se s nimi nemazlíš.

    Až na Garruse, samozřejmě, Garrus je parťák. Kdo ho nenechal vyhrát ten střelecký souboj v Citadele, je sketa.
  • jamar28
    Nebuď tak politicky korektní...
  • Kompost
    co sakra je "slunickova vyprava"?
    a nechapem preco by to cele nemohlo byt z nejakej perspektivy zle. dokazem si predstavit ze obyvatelia andromedy by videli archy plne pre nich emzakov ako potencialne riziko alebo dokonca invaziu. na tom sa da stavat.
  • Ty lidský postavy vypadaj strašně...
  • kostejnesmrtelny
    Škoda, že trailer neukázal aspoň krátkej výběr z rasistickejch tweetů pana game designera.
  • fantazie těším se fakt hodně *14*
  • kkING
    Ja porad doufam, ze to bude jinak a dostaneme nejaky zacatek s "cistym stitem" *1* Po tom co jsem videl me nenapada moc duvod proc hrat za "zlou" postavu na slunickove vyprave? *6* Tak snad se stane neco mozna jako treba, ze ... hlavni hrdina najde nekde v Andromede lod a vsechna tahle videa budou jen pro rozhodnuti ... muzes zachranit jen jednoho z ......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit