Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak je u něj zvykem. Píše o něčem, čemu nerozumí.
  • Nejaka skryta pointa, ktera mi unikla? Protoze na prvni pohled dalsi z tvych zbytecnych a nezmyselnych komentaru, ale mohu se mylit...
  • flash789
    prestan rejpat , doktore *1*
  • Mno není to ani pár, ani pět.
  • Hm, každý to vidí jinak. Já jsem chtěl zrovna napsat, že vzhledem k tomu, že moje nejoblíbenější tranceová vokalistka Emma Hewitt s tímhle účesem vypadá neskutečně sexy https://goo.gl/tHoiBn
    tak mám o romanci postaráno :)
    A vzhledem k tomu, že v původní trilogii mi mé srdce ukradla Liara, jsem zvědavý jestli i Asari vytáhnou nějakou kočku abych opět musel váhat zda mít lidský relationship ;)

    Každopádně se na 23.3. moc těším...
  • flash789
    Kdyz nekdo tvrdi ze ME 2 je pro nej nostalgie tak mele sracky, ta hra je stara par let. Ale zrejme ma nekdo pocit ze kdyz poskocil z 20 na 25 let tak strasne zestarnul, a pet let stare udalosti jsou pro nostalgie. Co budes delat az ti bude 60 jelimane? Co pro tebe bude ME 2? druhohory? *7* *1*
  • Uz nic...
  • Já bejt tebou se podívám na trailery pro ME2..kromě launch traileru byly ty trailery dost podobný. Nechápu co od toho očekáváte..
  • Ach jo..to je zase výlev.
    Ze hry jsme neviděli dohromady ani 10 minut a už to tady zase někdo přirovnává k DAI.
    Jen tak mimochodem co všechno popisuješ byly dobrovolný záležitosti - nikdo tě nenutil je dělat.

    "Originálnější prostředí" - viděl jsi vůbec screenshoty ze hry(PS magazín, gameinformer atd.) ? A i kdyby tak co tam jako chceš vymejšlet ? Je to zatracená planeta a ty pokud se tam chce pohybovat musí dodržovat nějakej standart na přežití.

    A k tajemství ti dám jednoduchou otázku. Co je to svinstvo který je na začátku traileru ? Ta černá hmota ve vesmíru ? "Gravity well" v první cinematic traileru ? Nikdo to neví kromě tvůrců a QA testerů.
    To tady maj opravdu lidi takovej mindrák že nejsou schopný pochopit k čemu takovýhle trailery fungujou..omg.
  • flash789
    Jo, souhlas, DA:I je fajn hra, a ma mnoho progresivnich postupu z kterych by si meli vzit ostatni priklad.
    Ale pro nekoho to je malo ,,hipster,, nebo ,, old school,, tak se srackuje.
    S cim ale souhlasim je to, ze by v bioware skutecne uz mohli neco udelat s tema vlasama, v kazde jejich hre to je otres.
  • Ten "nehorázný pr*ser" byl oslavován jako hra roku dokud nevyšel zaklínač. Kterej má svých chyb dost.
    Opakuju to tady snad po 10 ale DAI prostě není špatná hra. Má svoje chyby a není to nejlepší bioware rpg ale rozhodně to není propadák ani pr*ser ani "abomination".
    Kritika DAI a jejích chyb byla rozhodně vyvojáři vyslyšena jelikož všechna dlc jsou lepší jak celá hlavní hra.
    Akorát je moderní nadávat na DAI nic víc v tom není a teď si mě klidně ukamenujte.

    Mimochodem odkdy je pr*ser zakázaný slovo ? WTF games ?
  • flash789
    Jo vypada to fajn, tesim se. Trochu to pripomina novou filmovou radu Star Treku, taky tam sou samy holobradci:)

    PS: omladina se rozciluje ze budou hrat za svoje soukmenovce, sranda :)
  • Vogon
    Super, ale bude tam romance s tím kroganem?
  • Banda intergalaktickych stredoskolaku vyrazila na koncorocni vylet...ne diky, radsi nostalgicky zavzpominam na ME2...
  • jsi
  • obvious troll is obvious
  • Už som asi staromódny, ale keď má ženská ( v tomto prípade neviem či sa to tak dá nazvať ) pol gebule vyholenú a pol gebule dlhovlasú, tak to je proste hnus :D
  • jamar28
    Však taky Wrex byl možná jediný rozumný krogan ve vesmíru (spolu s tou ženskou). A ne ani tak proto, že by nebyl jako ostatní, byl, jen to uměl ovládat a na rozdíl od ostatních uměl myslet.
  • I když po tom neodpustitelném průšvihu, co Bioware předvedli s DA:I, jsou moje očekávání někde zhruba na bodu mrazu, tak musím uznat, ani jedno tohle video můj už tak značný pesimismus nijak dál neposunulo.
    Možná i naopak. I když bude těžké se rozloučit se starou partou, nakonec to vypadá, že nová posádka by nemusel bejt tak strašná. Rozhodně mi nejsou nesympatický, a to už je co říct.

    I když toho naštěstí moc neukázali, tak se zdá, že by hlavní domorodec moh mít úroveň. Schválně nepíšu záporák, přece jenom v roli narušitelů a okupantů jsou tu lidi.
    Pravda, když sem tam ty mimogalaktický tvory zahlíd, první mě napadly Star Wars (že by Jar-Jarova sestřenice?), ale řešení 2 oči a 2+2 končetiny je evolučně velmi úspěšné a není důvod, proč by to ve vedlejší galaxii bylo jinak.

    Co ale bylo do (mých) očí bijící, to jsou xichty. Uplácaný z vosku a vlasy jak kydanec plastelíny. To je dost zklamání. To už by mělo v současnosti vypadat jinak, jak předvedli třeba Tomb Raider nebo Zaklínač.
  • Tak třeba srovnávat Wrexe s Gruntem bych si netroufal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit