Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mass Defect
  • Já jsem jenom řekl, že než se tady dohejtujeme do Číny, měli bychom si uvědomit, že i do nebe vynášená dvojka má své zápory - to je vše, na co jsem chtěl poukázat ;-) Ano, pokud bychom měli hodnotit druhý díl trilogie a Andromedu, tak Andromeda ztrácí dech. Nicméně nikde jsem nikdy nenapsal, že "Andromeda je lepší než ME2" - já u dvojky taky strávil x hodin a můžu říct, že je to skvělá hra, ale i teď, když jsem se díval třeba na videa a viděl Shepův výraz při rozhovorech, tak si nemůžu pomoct, ale vidím tam úplně stejné problémy jaké jsou vytýkány Andromedě, + mi tam vadí dalších pár věcí (potom co doplním posádku se ani nerozkoukám a je tu finální mise - opravdu jsem párkrát ani nestihl Legionovu misi. Přijde mi to vše strašně na rychlo. V jedničce dokud jsem nechtěl, jsem nic neřešil a toulal se po planetách. Tady odehraješ 5 misí a už se ti hlásí TIM, že musíš tam a udělat tohle...). Ale to je čistě jen a pouze můj názor a nevím, proč při svobodném vyjádření se v diskuzi bychom se vzájemně měli častovat nepříliš tolerantními přívlastky.
    Shrnul bych to tak, že Trilogie je lepší než Andromeda, ale tak jako vše na světě má své klady a zápory, tak také Trilogie i Andromeda má své plusy a mínusy - to je celé *4*
  • Fordzy
    Co je ti do toho?: Tož, za hloupého jsem tě neoznačil. Spíše za blázna, ale to je vedlejší. Já nemám potřebu ti nic dokazovat a vysvětlovat jaký díl byl nejslabší. Mám rád všechny tři a nemám důvod řešit hovadiny jako ty a porovnávat je mezi sebou. Ale ty si začal v takovém stylu jako, že ME2 je očividně horší než Andromeda a že nechápeš proč všichni hejtujeme Andromedu a zbožňujeme ME2. Tak se nediv, že jsi považovaný za trolla. Já ti neberu, že je pro tebe ME2 slabší, ale objektivně jen blázen by to srovnával s komickou Andromedou. Tak se hoď do klidu a tolik to neprožívej. *4*
  • Jack1947
    Jo jasně já jsem trotl protože můžu něco napsat ke hře( když už jsme u toho filmu) až po dohrání shlédnutí... na CSFD opravdu nejsem ale občas si přečtu některé názory na film kterej třeba vidět chci nebo dostanu tip.

    Napsal jsem troll ne trotl a s otazníkem tak zase klíd.
  • Ty jsi trotl co tu hodnotí hry na základě neznalosti a názorů ostatních, kteří stejně jako ty tu hru "hráli" maximálně tak v traileru a svých snech viz. "Kdyby to byla aspon dobrá hra ale ona ani to není."

    Ani bych se nedivil kdybys byl na CSFD a "recenzoval" filmy podobným způsobem tj. mrknu na trailer a ohodnotím ho.
  • Jack1947
    Aha, takže další expert (troll??)

    Radši nic.
  • Jack1947
    Tak se snažím zklidnit situaci. ( mezi námi je to bídné i na ne Mass effect hru ale pššt)
  • MYslím, že za takové jako jsi ty bychom měli být vděční.Hru jsi nehrál, přesto ti stačí si přečíst recenzi,podívat se na trailer a pár fotek a hned si schopen ostatním psát jaká je to dobrá/špatná hra.
    Víc takových jako ty *1*
  • Chtěl bych vidět dobrou hru pro KAŽDÉHO :)
  • http://www.polygon.com/2017/3/21/15004956/zelda-mass-effect-horizon-zero-dawn-trans-characters

    To jsou teda problémy... *1*
  • Jack1947
    Když ti to stačí proč ne, holt někdo má vyšší nároky jiný ( ty) nižší...
  • Jack1947
    Z toho co jsem vidělo si umím udělat obrázek a ty ? ( dobře at máš klid tlumočím ostatní "hejtry" ) třeba tam někde je dobrá hra kdoví jen není dobrá pro každého.
  • Namísto takových blbostí by jsi mohl napsat "12 skvělých parťáků, Kasumi byla super, protože... Mordin byl parádní, protože..., Jacob byl skvělá postava, protože..." k tomu přičtěme i tvé ostatní vysvětlivky (děkuji, že jsi obhájil malé množství zbraní, malé množství schopností - v prvním díle pomalu člověk nevěděl, kam ten bod spíš investovat, tady měly postavy jen 4 schopnosti.. atd)
    Navíc jsem nikdy nenapsal, že Andromeda je lepší než ME2. Každému se líbí něco jiného - mi první díl, tobě třeba druhý a je celkem úsměvné, že proto, že já mám trochu jiný názor, tak jsem označen za hloupého. Tomu říkám dospělý přístup!
  • Fordzy
    Tolik blábolů a prd z toho. flashi, flashi ty se nikdy nepoučíš... Do vesmíru bych tě nevystřelil, stačí do blázince. *15* Nemám rád anonymní trolly, tak už na tebe nebudu reagovat.
  • smejki
    !!!
  • smejki
    neomlouvám, jen vysvětluji. A to předně proto, aby bylo jasné, že Bioware stále ještě nějaký talent někde nejspíš má, akorát nedělal na tomhle. Taky mi to přijde nanejvýš nezodpovědné. Ať už o tom rozhodlo EA, nebo interně Bioware.
  • Aha, je mi to jasné... Pokud nemám hloupé jméno (jako například Fordzy) a "Cool" avatar, jsem troll. Na to sedí i to, že dokážu vyjmenovat fakta, něčím je podložit a říci svůj názor.
    Ale každopádně - rozesmál jsi mne. Lepší postavu jako byla Kasumi jsem v týmu opravdu neměl! To samé Jacob - ten byl taky naprosto úžasný... a dle mého osobního názoru (čekám v odpovědi napsáno, že je to všem ukradné - krásné, že budeš mluvit za všechny, holt víš vše. Je super zde vyjádřit svobodně svůj názor) i Mordin - co u něho bylo tak úžasného? Že mluvil tak rychle? Nebo že mu chyběl lebeční roh? Nebo že hledal někoho (říkejme mu třeba Fordzy) se kterým by to dal dohromady? Těch pár parťáků, kteří byli kvalitní by se dali spočítat na jedné ruce. Než něco napíšeš, tak se nejdřiv zamysli ty... Fordzy...
    Možnost že všichni zemřou... tak to by jsi pak ve třetím díle hrál za koho? Conrada Vernera? (tahle přezdívka by ti mimochodem celkem seděla - upřímně ;) )
    Znovu opakuju - přišla ti jako KVALITNÍ VEDLEJŠÍ MISE - stiskni 3 knoflíky a zapni šít = mise hotova... jestli ano, tak jenom podtrháváš svou nízkou hodnotu YKVe...
    A kladů vidíš u ME2 spousta, zápory nijak neobhajuješ (co těch pár zbraní? 3 pistole i přes DLC? tak určitě...), u Andromedy hejtuješ co se dá a nenapíšeš jediný klad. Potom kdo je tu troll... klikni mi prosím mínusko a nezapomeň napsat, že ty máš pravdu a všichni ostatní se pletou ano? Díky

    PS: je celkem síla, že máme demokracii, ale jak napíšu, že ME2 je horší než ME1, tak se ozvou lidi (říkejme jim třeba Fordzy) a jsou schopní mne vystřelit do vesmíru. Tolik k diskuzi a "Vyjádřete se pod článkem"
  • smejki
    *9*
  • To je presne ono, vetsina tu od ME:A patrne ocekavala, nevim proc, hru roku. A tak jsou ted nastvany. Ale pri tom je to porad nadprumerna hra z univerza ME... Osobne bych ji (respektuve jen trial) ohodnotil temi 7 body, jak dostala ve zdejsi recenzi a to je pro me porad fajn.
  • A ty jsi to osobne hral, nebo tu jen tlumocis nazor nekoho jinyho?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší