Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ve 2 říkali, Gethové se k nim vrátlili jako první (a potom i ostatní), protože statisticky s nima je vyšší šance na zabití. Co jsem ale nepochopil bylo, že klidně tam mohli dát termální zásobníky a když by došly, tak jedeš na přehřívání (ve 2 a 3 si bez nich už nezastřílíte)
  • http://blog.bioware.com/2015/06/15/introducing-mass-effect-andromeda/?sf38667951=1 Tady info pro ty kuřbuřty, který nenapalo kliknout na ten ZVÍRAZNĚNEJ odkaz v článku a stěžujou si, že trailer je o ničem. Doufám, že většina z vás nedomrdů umí číst!
  • Proč navazovat? Jenom použít universum a víc ho rozvinout, zasadit to časově můžeš kamkoliv, je to scifi, klidně můžeš cestovat časem do vesmíru za času starověkého sumeru stvořit mítus o Anuaki *1* ,btw taky vidím příběh Sheparda jako uzavřený
  • Naplnit ten kurvadrátovsky velkej potenciál, kterej tahle série má. Pěkně od znova a naplný koule! A ooo konec 2016. Žádná rychlokvaška ala Mass Effect 3. To mi ke klidu stačí!
  • Kdyz nekdo 5 let slibuje, ze kazdy rozhodnuti ve hre bude mit vliv, a stovky lidi maj rozehrano v X ruznejch variantach, aby se o tom mohli presvedcit, tak si za to jak dopad 3ti dil zaslouzi dostavat dene po koulich az do skonani sveta.
  • princip je takový, že to jsou náboje a je jedno jak tomu ve hře říkají a nenávidím to, byla to jediná věc která mi vadila na ME 2 přišlo mi to jako krok zpátky, mám rád i třetí díl, ale jedničku mám nejradši a to jsem celou sérii hrál až krabicovku trilogy(strašně mě naštvalo, že tam nedaly všechny DLC)
  • Mass effect je moje oblíbená série, ale do mrtvol se nekope, nemám rád ždímání značky a naopak bych si přál aby to bylo klidně něco úplně nového, třeba i simulace vesmírných bitev a obchodní simulátor a rpg zároveň, všichni vývojáři a hlavně konzumenti jsou u svých značek úplně p╚↑↨*#y ze změn, já tam pastýře teda už nechci, bylo to uzavřený, asi budu jediný ale já byl s koncem 3jky spokojený, bolby jsem si užil dost během hraní a respektuju jak to chtěli ukončit, nepřišlo mi to trapný a určitě si celou trilogii projedu znovu, ale zatím nestačím hraním tempu nákupu her *1*
  • Milk the cow!
  • Obavy. Jak a proč navazovat na něco tak výjimečného, jako je dějově koherentní trilogie Mass Effect...
  • Souhlasím s Vámi pane doktore, mě třeba celej mass effect přišel jako neuvěřitelná nuda ať jsem se snažil mít ho rád jak jsem chtěl.
  • fallanga
    Oni se nevrátili k nábojům, ale k termálním zásobníkům. Rád slovíčkařím.
  • Pro mě je mass effect třetí nejlepší věc co bioware udělali po sérii baldur's gate a knights of the old republic 1, já jsem nadšený a haters ať si trhnou *5* jediné co jsem viděl v této sérii jako hloupost byl návrat k nábojům, systém přehřívání zbraní mi tam seděl víc
  • Ristoro
    Na ME se těším, ale ten trailer je absolutně o ničem. Nic neříkající, tohle by šlo udělat i z ME3ky.
  • o hře to nic nevypovídá, ale výběr písnicky zase blbej jak necky :( PR hold může dělat každej kokos...
  • Mass effect byla vždycky sci-fi tak trochu bez charakteru. Kromě pár věcí tam v lore nebylo nic, co by hru činilo po stránce universa nečím spešl. Klasická sterilní sci-fi, která ale měla perfektní postavy, skvělé, vtipné a pohodové dialogy a spoustu humoru. To je hlavní věc, co chci v dalších dílech. Plus eště lepší chemie mezi členy týmu.
  • Jojo, na základě renderovaného traileru a "nehodící se písničky".
  • Song dobry, ale k ME se absolutne nehodi, vubec to nepripomina ME... zatim celkem zklamani.
  • Prosíím nech je to Shepard.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit