Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luckiller
    Někdo z E3 musel vidět Strážcové galaxie a říct si: "Hlavní hrdina ME4 musí poslouchat starý retro fláky." *3*
  • Luckiller
    Bude to jako DAI, ale ve vesmíru. Snad z toho jen neudělají simulátor MMORPG pro singlplayer. *6*
  • Nestačí, že je to barevné, randí to a hrdinně to bojuje s invazí alienů? *2*
  • Můžeš začít u sebe, čtvrtý výkale v páté řadě. *2*
  • oin.odin
    Ježiš maria čo máju ľudia proti Cashy ???
  • Mě to řeklo víc než dost. Otevřený a různorodý prostředí, Mako, N7 protagonista a peckovej vizuál. Těžko říct jestli tak bude vypadat final product, ale to rozběhaný v enginu a "prý" je tahle vizuální podoba jejich cíl.
  • oin.odin
    Hra tam HUDBA Johnny Casha ... to nemo nemôže bit zla hra (len aby vyšla nie ako Prey 2)
  • Co bych měl klidnit drahý kolego? Až zdejší diskuzní žumpa přestane všechno a všechny kritizovat, tak pak budu k těm hovnořezům přistupovat jako slušná osoba.
  • Magister_Peditum
    To by mi ani tak nevadilo. Kromě Homeworldu tu zas tolik her s podobnou tématikou cesty nebylo. Na druhou stranu by to znamenalo, že kromě posádky moc lidí ve hře nepotkáte, a nejsem si jistý, jestli by do toho autoři a EA šli.
  • Lukyz
    Já bych si tak nějak od boku troufnul tipnout, že by se celá hra odehrávala v galaxii Andromeda (přece jen nejde o malej píseček na hraní) např. že byli na cestě na Zemi, ale jak bouchly mass rellays tak je to vyplivlo právě v Andromedě a jako hlavní úkol by byl dostat se zpátky na Zem? I když to už by byla slušná vykrádačka BSG *1*
  • Vždycky mi přišlo, že měli logiku zásobníků vymyslet jako kombinaci. Výměnné zásobníky, které ale samovolně chladnou nebo jdou pro úsporu munice vyvětrat. Šly by s tím z pohledu herní mechaniky dělat i takové pěkné triky, jako je velmi omezené chladnutí ve vakuu a naopak rychlejší na studených planetách venku. Rychlejší chladnutí když je zbraň teplejší, ale možnost zaseknutí zásobníku pokud se mění přehřátý jsou pak už jen drobnosti k zamyslení.

    Určitě je to v BioWare napadlo, takže bych čekal, že se jim to hodilo EA ze stolu pro komplikovanost.
  • fallanga
    Ano, stačí to, že znova hrajeme za člověka. Kdy se dočkám hry za Batarianského teroristu nebo za Turianského lovce odměn?
  • Magister_Peditum
    Zklidni hormon. *3*
  • fallanga
    Přesně tohle mne také napadlo. Proč nemůžeš střílet ze zbraní potom co ti dojdou termální zásobníky? Logicky, by to mělo jít, jen by se ti přehřívala zbraň.
  • Magister_Peditum
    Ono hlavní problém tkvěl v tom, že na veřejnosti unikly informace o původním scénáři hry, který i vzhledem ději prvního a druhého dílu přišel mnoha lidem lepší. Že se samotný závěr hry zvrhl v jakýsi sci-fi AZ kvíz, to byla spíš jen poslední kapka.
  • Cosi
    V ME3 se v dodatcích objevil lancer z prvního dílu.
  • proboha mítus *1* já mám dost, to je z přepracování, dobrou noc pánové
  • Magister_Peditum
    Přidávám se k názoru, že tohle by klidně mohl být trailer k některému z předešlých dílů. Zkrátka na to, že má údajně jít o průzkum zcela nové galaxie, mi to přijde pořád stejné. I tak se ale docela těším. Jen takový postřeh. Zajímalo by mě, jak se vypořádají s tím, že v Andromedě už nebudou (neměly by být) mass relays, kterými šlo cestovat na větší vzdálenosti. Že by upgrade pohonu lodi? *3*
  • Spades
    Přesně tak.
    Hlavně Shepard po 4té už by byla nuda.
  • ano každé rozhodnutí mělo vliv, všechno co jsi udělal ve hře, mělo vliv ve HŘE, moje rozhodnutí nechat žít/zemřít to že někoho rozhodí finální animačka a zabije to pro něj předcházejících 30+hodin kvalitního hraní posledního dílu není problém můj ani bioware to je jako by si spisovatel nechal kecat od čtenářů jak má knihu uzavřít(ano někteří toto bohužel dělají) člověk má super nápady ale dav konzumentů je stádo píp všichni byli nadšený z bioshock infinite a tam si neměl volby žádný ani v průběhu hraní, všechny byly iluzorní a nezáleželo na nich, ale byl to skvěle odvyprávěný příběh

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit