Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uz ten prvni obrazek mi pokazil naladu. kaidan zivej a ashley nikde, jak toto mohl nekdo dopustit :-) moje shepardova balila neuspesne ashley cele tri dily. naopak vybrat si kaidena v prvnim dile byla jasna volba :D
  • Lidi probudte se!! Bioware a EA vas okradaji ... nejen ze to melo byt soucasti hry ale tato hra je zcela odflaknuta jen proto aby se stihla vydat v cas do kvartalu. Kdyby tomu dali tech 6 mesicu tak by to bylo nejlepsi zakonceni serie vsech dob. Misto toho to ustrihli a vymysleli ten nejhloupejsi konec plny chyb.

    Smutne. Doufam ze si to koupi co nejmene lidi aby si EA uvedomilo ze nema fanouskami opovrhovat.

    A ano jsem fanda IT! :D
    • Kdybys to dlc hrál, tak takové sraky nepíšeš, protože je úplně zřejmé, že to dlc tam být nemělo, narozdíl od omegy,leviathana a from ashes(Kvůli kterému jsem si koupil sběratelku, a nelituji toho)
  • Bojim se spoilerů, tak neprojíždim diskuzi, tak sorry, zda to tu už zaznělo... ale jak se to má s češtinou někdo neví? Čekám hodně dialogů, tak si to nechci radši lajsnout bez ní.
    • Cosi
      http://masseffectbeta.herniweb.cz/cestina-pro-reckoning/
  • Nevím jak vám, ale mě se vedle hlášek Wrexe a Javika líbilo nasazení Glypha do boje *1* *1*
  • Ať si říká kdo chce co chce, pro mě je Mass Effect (minimálně) jedna z nejlepších her/sérií, co kdy vznikla. A proč tomu tak je? V Mass Effectu se člověk neuvěřitelně sžije s postavami. Ano, i ostatní hry dokážou zaujmout, ale většinou něčím jiným - zábavou, souboji, dějem atd., ale málokterá hra má to úžasné kouzlo sžití s herními postavami. To byl pro mě ten hlavní aspekt, kvůli kterému jsem Mass Effect vůbec hrál. A toto DLC to vše ještě umocnilo. Budou mi chybět.
    • plně s tebou souhlasim
  • Jedno z nejlepsich dlc za posledni roky imho a v ramci ME serie patri po boku LotSB k tomu uplne nejlepsimu co jako DLC k serii vyslo.
    DLC natriskane skvelymi hlaskami a odkazy k ruznym castem cele trilogie a v neposledni rade i trocha te sebeparodie.
    K tomu pak pridejte moznost potkat stare partaky a klasicky ME gameplay v te nejlepsi forme, skvele davkovane klidne a akcni pasaze a i celkem poutava zapletka.
    Takze at si zaprisahli hateri ME3 rikaji co chteji, tohle DLC se proste povedlo a jako rozlouceni s Sheperdovskou trilogii toto DLC funguje na jednicku.
    Pokud tohle DLC nekoho pri hrani nechalo chladym, pak vazne nevim, jak ho mohla tahle trilogie vubec bavit.
    • Plitka blbost to je, biodrone :( Stupidni k nicemu pribeh do uzavreny hry a stupidni simulator, to je fakt odvaz za ty prachy, cha cha. A biodroni jasaj :)Konecne je tu uzavreni umelecky integity a tahle herni sr...a konci.
      • Ty ses fakt internetovy hrdina. Od bioware jsem hral pouze ME serii, ale mas pravdu, jsem biodrone *1* .
        K tomu zbytku, co si ze sebe vyblil se radsi ani vyjadrovat nebudu *1* .
  • Recenzování tříhodinové epizody? To si snad děláte legraci? Tohle není plnohodnotná hra ani omylem, nelze ji ani recenzovat, to za chvíli budete recenzovat přídavek barevných košil do GTA a závodní okruh k tomu?

    Jste placení z reklam, v dobách, kdy se psaly recenze od srdce, nezávisle, bez poptávky honoráře a především tedy nezávisle, stály české herní časopisy za něco. Přece nemůžete s klidným srdcem přehlížet současný stav herního průmyslu, který, porvnáte-li jej s tím o dekádu starším, je naprostou stopkou, brzdou, koncem všech potenciálů, zjednodušením, snahou o zisk, busines, marketing, profit, peníze kam se člověk podívá, nedělá se pro potěchu, ale pro zisk a vy jste stejní, protože se neohradíte vůči současnému systému, bojíte se i o to málo co máte, není většího zbabělce.

    Začnu psát sám.
    • A zrovna ja si o te trihodinove epizode rad poctu.

      Radsi nepis
    • Psaní pro potěchu je sice fajn, ale děti tím nenakrmíš a účty tím nezaplatíš. *3*
      • To se pletes, podivej se na minecraft - ten clovek to nepsal primarne pro penize, dokonce se tim ani nezivil, na fulltime se tomu zacal venovat AZ dostal nejake penize. Kdyby nedostal, tak se jednoduse zivi dal necim jinym. A na ty hre je to videt, ze.
    • Blue.Shark
      Chtěl jsem napsat nějaký smysluplný názor, ale z opakovaného čtení toho tvého jsem ztratil chuť. Proto se zmůžu jen na: http://tgchan.org/kusaba/questdis/src/12654479882.jpg
    • Hry se vždycky dělají pro zisk. Potěcha je pro idealisty, nikoliv pro realisty.
    • Přemýšlet nad každou věcí jako ty, musel bych se spoléhat na to, že funguje respawn i v životě...
      • ahahha *8*
    • To všechno je víceméně pravda, ale položme si jednu otázku... Když se jedná o peníze, jednal by jsi jinak? Pokud řekneš ano a myslíš to VÁŽNÉ tak klobouk dolů, ale nevěřím. Peníze vládnou a chápu to. O to těží je filtrovat informace a to učí na střední škole.
      • Ano, jednám tak, ale problém je příliš komplexní na to, aby se dal shrnout do pár vět. Zaráží mě, že si takovou otázku vůbec pokládáte, o to horší je skutečnost.
    • Veskoslav
      Hra roku má asi 2,5 hodiny a co jako? Doporučuji odlézt na Eurogamer, tam budeš mezí trolí komunitou značně oblíbený.

      A piš. Jelikož se rád směji. Většina lidí tvého rázu končí právě u věty: Asi začnu psát sám.
      • A ty tady ty vlezdoprdelni biodrone.
      • Tvé názory znám. Většího vlezdoprdelníka by člověk těžko pohledal. Tohle není o herním segmentu, ale o celém společenském systému.
        • Veskoslav
          Ano. Spím s cenzorkou, admin je můj brácha, šéfredaktor nejlepší kamarád:)
          • davidBray
            vy mladí si žijete, Ti povim :))
            • Je to hutný žrádlo to tady číst, co? :D
          • Že je ti patnáct, jsem tedy opravdu nevěděl.
            • Ze to rikas zrovna ty GGG *1* Si muzes s Veskem podat ruce *1*
            • Na vesku pozor. Je to velmi vzácna odštěpená vývojová větev člověka Homo Trolliens
            • Veskoslav
              Skoro 13 mi bude.
  • It´s joking time! (pochopí jen ti co dohráli *1*)

    Jinak tohle dlc mě nenechalo chladným velice velice zábavné škoda jen že to už nebylo v původní hře a muselo to vyjít jako přídavek .
  • Magister_Peditum
    Pěkná byla ta scénka s natáčením filmu a s Blastem. *15* Jinak asi nejlepší DLC, co zatím k ME vydali. Jen je škoda, že takových misí nebylo víc. 5-6 takových misí a byl bych spokojený - nahláškovaný, celý tým v centru dění, rozsáhlá mise s několika zvraty. Škoda
    • Spis bych bral 5-6 dalsich chlastacek:) Proste je dat mezi normalni mise napric serii ME.
  • Rhulad
    Někdo objektivní? Co vykradli tentokrát? Jinak Mass Effect = hrůza moderní doby --- pro školáky a předškoláky ale asi fajn zábava.
    • Trisska
      Rhulad - Smiř se s tím, že pokud máš na věc jinej názor než ostatní a nerozplýváš se blahem nad každou hrou, tak budeš označen za trola, v horším případě ještě smažou tvůj příspěvek a obdržíš ban! Ale nic si z toho nedělej, tohle sem tady zažila už nejmíň 20x! Máme tady totiž takovou pochybnou demokracii... *4*
    • Jsem zasadne proti banovani, ale takovy id*ot je preci jen vzacnosti, takze bych se za nej klidne primlouval.
    • Je mi líto lidí, kterým právě hra zkazí dojem z doby. To musí být těžký ráno vstát z postele *1*
    • Viktor_H
      Kolikátý alter ego už, Trolle?
      • Rhulad
        Už to ani nepočítám
        • Rhulad
          Je ale všem přítomným, že tohle není troling ale bohužel konstatovaní faktu. Mass Effect je opravdu herní nešvar a hlavně obdivují příběh nic originálnějšího vymyšleno nebylo. Osobně nechápu tu bublinu okolo tohoto kýče pokud mi to někdo vysvětlí budu rád. Možná mám omezený úhel pohledu, ale já v tom vidím jen lineární střílečku s absurdním dějem. Sebevražedná mise? Hoši nenechte se vysmát možná v 15 letech by se mi to líbilo.
          • panove coš jste tak zabednění že nechapete protože to jeho psani je jen provokace aby ste reagovali
          • Kozy
            Tak si vem flintu a můžeš zase jít.
    • Xcomik
      Troll Dementní
    • Veskoslav
      Co jsem četl tvé komentáře, tak všechny hry poslední doby stojí s prominutím za hovvno. Tak co tedy hraješ?
      • Rhulad
        Veď mě můj vůdče ke spáse
        • Veskoslav
          Díky za odpověď. Je vidět, že vskutku nejsi trol.
          • Rhulad
            Jak pravíš můj pane

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit