Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth
    Trochu PR po obědě neuškodí...
    • Aaaa, nové "prázdné" slovo místních komentujícíc. Koukám, že už trumflo i "kravaťáky".
      • mne prijdu 'prazdne' skor hlasky typu most anticipated game in history...pri tejto hre (?) lol
        pametam si ze tuto frazu pouzili aj pri call of duty. hype hype hype to je cele
        • Malleth
          Most anticipated game of 2012 - Halo 4 trailer
          Prostě přání otcem myšlenky
          • Každý hra od jiných vývojářů + pro každého je nejočekávanější jiná hra. Tak tady nepičuj kvuli hovadinám jak kdyby ti bylo pět.
      • *komentujících
        • vystudovals VŠE viď :)
  • Kdyby ale udělali díl třeba z husitského období, tak to by taky nebylo špatný. S husitama a vším ostatním, co k tomu období patřilo. Žižka by byl samozřejmě nějaký vůdce assasínů. :D *1*
    • ZvacA
      A co kdyby byl Žižka jen rebelující templář, který by chtěl kousek moci pro sebe, aby si jel dle vlastních pravidel? Když může být v univerzu taková světová válka prezentována jako občanskou válkou Templářů, ve které assassíní hráli druhé housle, tak by mě to už ani u tohodle konceptu nepřekvapovalo. Já jen doufám, že to tady nebude číst nějakej exaktní profesor dějin, jinak by se z nás podělal. :D
  • ..vypada to cimdal lepe.Ubisoft udela(l)z tehle znacky svou vlajkovou lod
  • taková třicetiletá válka v evropě to by nebylo pro amíky asi dost dobrý co?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit