Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To assassin zmasakruje polovinu kolonistů celé Severní Ameriky? Sakra kdyby aspon vypadal jako indian, přeci si ty hadry nepředávají jako dědictví? V tom sněhu pusobí jako pěst na oko. Je vidět že engine je dobrý na budovy, ale absolutně nezvlada stromy a krajinu, takový stromy by každý nakreslil v první třídě. Btw., to už assassina nepropaguje ta kočka co měla na starost první díl:) ?
    • Nezvládá? Právě že naopak, zvládá. Příště dávej větší pozor! Říkali přeci, že teď můžou udělat věci, co předtím nemohli :) (joke)
  • Making of... better hype. Hlavně že making off záběry byly snad jen na začátku u 3D modelů, pak zvuků a 1sec MC. Ale tj vedlejší, asi to znamená "Inside the game" - pohled na scripty *4*
    Nejblbější věc je zmínit, jak moc lidí na tom dělá, když to má jen 25hodin/700lidí.
    No, jinak weather systém je pro mě třeba to, že začne ve hře pršet, takže ta informace je celkem ostuda.
    Ale jinak díky, už se těším na pokračování *4*
  • Stejne jako u ostatnich Assasinu jsou intra a filmy mnohem lepsi nez cela vysledna hra....
  • Hlavně, že se chlubí tím, kolik expertů a historiků jim na to koukalo. A potom přijde první záběr a... Formace, za kterou by se možná nemusely stydět řecké městské státy, ale v osmnáctém století patří maximálně na přehlídky (obzvláště 2:35). Potom tady máme experty na zbraně a způsob boje, a co nepřijde? Vojáci postupují a bojují v rojnici, eventuelně na vlastní pěst, naprosto ignorující vlastnosti a způsob boje bajonetem. Protože bajonety nejsou o formacích, že? A to pomíjím, že červenokabátníci, jinak stvůry veskrze zavrženíhodné, dostávají náhlé záchvaty cti, nechaje Connora rozsekat jejich kamaráda, zatímco by mu mohli desetkrát vrazit bodák do břicha nebo tu svoji Brown Bessku naládovat. A ty kecy o přívádění historie k životu jsou už směšné. Moje rozehraná hra v Napoleonic TW3, kde arcivévoda Karel a Karl von Schwarzenberg prohánějí své gardové kyrysníky kolem Moskvy, je historičtější než tohle.
    • Potřebují přece odpověď na otázku, proč ta hra stojí tolik peněz *2*
    • Ty čtvercový formace jsou fakt trochu jako pěst na oko. *15*
  • Pete.palis
    všichni jak stáli v řadě...nedá mi spát, jaký to byli sebevrazi ti vojáci *1*
    • Kdyby stáli proti moderním zbraním, tak by to sebevrazi jistě byli, ale v konečném důsledku na tom vojáci tenkrát nebyli o moc hůř s přežitím, než ti dnešní. *4*
    • Oni nebyli sebevrazi, byla to ta nejlepší věc, kterou mohli dělat.

      Malé skupiny, které se používají dnes, by nikdy s dvěmi výstřely za minutu nedokázaly na volném poli postřílet jízdu než se k nim přiblíží a v malém počtu by nedokázali vytvořit bajonetouvou zeď do které koně odmítnout vjet. Ano, harcovníci a lehká pěchota existovali, ale vždycky jsi potřeboval velké formace, které chránily zbytek proti jízdě, dokázaly dobývat území rozhodným útokem a obracet nepřítele na útěk. Z té těsné formace se taky celkem těžko utíkalo, takže schopnost těch jednotek fungovat pod palbou byla celkem vysoká.
  • "It's one of the most anticipated titles in gaming history"

    No, it is not.
  • Tak a teď mě pomalu začíná zajímat, o čem bude AC 4. Spíš z jaké doby. Podle mě udělali moc velký skok do předu v historii. Jako bych to už někde slyšel "Máme nový systém, enziuv potomek má plazmové vrhače nožů a protonový luk a celá ai je na hlavu takže maté 30 hodin zábavy za 1500 kč,,. Jsem velký fanoušek AC, ale nad touhle myšlenkou mi tuhne krev. a když se na tím zamyslíte tak v revelations stačilo dobré načasování a ani 15 mužů nebylo problém, s tím že se vás ani nedotklo to byla první věc co se mi nelíbilo (doufám že to tak nebude). Nevím,nevím ale jsem zvědav co bude dál.
    • a co brání AC4 aby se odehrávalo třeba 1000 let př. n. l.? Přeci neznamená, že každý nový díl musí být v "mladší" době než ten předchozí.
      • Přesně!
    • Jazz
      Jo, úplně příšernej skok no... O 3oo let jako od AC1 k AC2. *7*
  • Ja už som to čítal ako inside ass...assins creed :D Hra to asi nebude zlá, len tak ako v predošlých prípadoch ma ničím nedokáže zaujať, asi je to tým sterilným enginom a generic príbehom.
  • tak som alergicky na henten preafektovany americky aktcent. to sa fakt neda pocuvat
    • ktorú časť vo videu máš konkrétne na mysli? lebo je tam aj zopár austrálčanov a kanaďanov
  • Veskoslav
    Raději bych uvítal recenzi na nové CS než každý den nějakou "hovadinu" o Assasin Creed.
    • Tak nebo článek o updatu do Team Fortress 2, na ten se hoši taky z vysoka vys*ali. *16*
      • Pravdu díš *9*
    • radši SC než AC3
    • Jsou lidi, kteří ocení každou novou informaci o AC III. Trochu méně sebestřednosti by neuškodilo.
      • přesně..ať to vemu zprava nebo zleva, tahle hra bude o5 zážitek
      • Veskoslav
        To není sebestřednost, ale když spočítám články, které se za poslední měsíc věnují CS a Assasin. Novinky neberu, ale když už vyjde nové CS (což si myslím, že je důležité), tak by moli se tomu taky aspoň trochu věnovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit