Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "It's one of the most anticipated titles in gaming history"

    No, it is not.
  • Hlavně, že se chlubí tím, kolik expertů a historiků jim na to koukalo. A potom přijde první záběr a... Formace, za kterou by se možná nemusely stydět řecké městské státy, ale v osmnáctém století patří maximálně na přehlídky (obzvláště 2:35). Potom tady máme experty na zbraně a způsob boje, a co nepřijde? Vojáci postupují a bojují v rojnici, eventuelně na vlastní pěst, naprosto ignorující vlastnosti a způsob boje bajonetem. Protože bajonety nejsou o formacích, že? A to pomíjím, že červenokabátníci, jinak stvůry veskrze zavrženíhodné, dostávají náhlé záchvaty cti, nechaje Connora rozsekat jejich kamaráda, zatímco by mu mohli desetkrát vrazit bodák do břicha nebo tu svoji Brown Bessku naládovat. A ty kecy o přívádění historie k životu jsou už směšné. Moje rozehraná hra v Napoleonic TW3, kde arcivévoda Karel a Karl von Schwarzenberg prohánějí své gardové kyrysníky kolem Moskvy, je historičtější než tohle.
    • Potřebují přece odpověď na otázku, proč ta hra stojí tolik peněz *2*
    • Ty čtvercový formace jsou fakt trochu jako pěst na oko. *15*
  • Malleth
    Trochu PR po obědě neuškodí...
    • Aaaa, nové "prázdné" slovo místních komentujícíc. Koukám, že už trumflo i "kravaťáky".
      • mne prijdu 'prazdne' skor hlasky typu most anticipated game in history...pri tejto hre (?) lol
        pametam si ze tuto frazu pouzili aj pri call of duty. hype hype hype to je cele
        • Malleth
          Most anticipated game of 2012 - Halo 4 trailer
          Prostě přání otcem myšlenky
          • Každý hra od jiných vývojářů + pro každého je nejočekávanější jiná hra. Tak tady nepičuj kvuli hovadinám jak kdyby ti bylo pět.
      • *komentujících
        • vystudovals VŠE viď :)
  • tak som alergicky na henten preafektovany americky aktcent. to sa fakt neda pocuvat
    • ktorú časť vo videu máš konkrétne na mysli? lebo je tam aj zopár austrálčanov a kanaďanov
  • Tak a teď mě pomalu začíná zajímat, o čem bude AC 4. Spíš z jaké doby. Podle mě udělali moc velký skok do předu v historii. Jako bych to už někde slyšel "Máme nový systém, enziuv potomek má plazmové vrhače nožů a protonový luk a celá ai je na hlavu takže maté 30 hodin zábavy za 1500 kč,,. Jsem velký fanoušek AC, ale nad touhle myšlenkou mi tuhne krev. a když se na tím zamyslíte tak v revelations stačilo dobré načasování a ani 15 mužů nebylo problém, s tím že se vás ani nedotklo to byla první věc co se mi nelíbilo (doufám že to tak nebude). Nevím,nevím ale jsem zvědav co bude dál.
    • a co brání AC4 aby se odehrávalo třeba 1000 let př. n. l.? Přeci neznamená, že každý nový díl musí být v "mladší" době než ten předchozí.
      • Přesně!
    • Jazz
      Jo, úplně příšernej skok no... O 3oo let jako od AC1 k AC2. *7*
  • taková třicetiletá válka v evropě to by nebylo pro amíky asi dost dobrý co?
  • ..vypada to cimdal lepe.Ubisoft udela(l)z tehle znacky svou vlajkovou lod
  • Ja už som to čítal ako inside ass...assins creed :D Hra to asi nebude zlá, len tak ako v predošlých prípadoch ma ničím nedokáže zaujať, asi je to tým sterilným enginom a generic príbehom.
  • Pete.palis
    všichni jak stáli v řadě...nedá mi spát, jaký to byli sebevrazi ti vojáci *1*
    • Kdyby stáli proti moderním zbraním, tak by to sebevrazi jistě byli, ale v konečném důsledku na tom vojáci tenkrát nebyli o moc hůř s přežitím, než ti dnešní. *4*
    • Oni nebyli sebevrazi, byla to ta nejlepší věc, kterou mohli dělat.

      Malé skupiny, které se používají dnes, by nikdy s dvěmi výstřely za minutu nedokázaly na volném poli postřílet jízdu než se k nim přiblíží a v malém počtu by nedokázali vytvořit bajonetouvou zeď do které koně odmítnout vjet. Ano, harcovníci a lehká pěchota existovali, ale vždycky jsi potřeboval velké formace, které chránily zbytek proti jízdě, dokázaly dobývat území rozhodným útokem a obracet nepřítele na útěk. Z té těsné formace se taky celkem těžko utíkalo, takže schopnost těch jednotek fungovat pod palbou byla celkem vysoká.
  • Stejne jako u ostatnich Assasinu jsou intra a filmy mnohem lepsi nez cela vysledna hra....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit