Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby ale udělali díl třeba z husitského období, tak to by taky nebylo špatný. S husitama a vším ostatním, co k tomu období patřilo. Žižka by byl samozřejmě nějaký vůdce assasínů. :D *1*
    • ZvacA
      A co kdyby byl Žižka jen rebelující templář, který by chtěl kousek moci pro sebe, aby si jel dle vlastních pravidel? Když může být v univerzu taková světová válka prezentována jako občanskou válkou Templářů, ve které assassíní hráli druhé housle, tak by mě to už ani u tohodle konceptu nepřekvapovalo. Já jen doufám, že to tady nebude číst nějakej exaktní profesor dějin, jinak by se z nás podělal. :D
  • Veskoslav
    Raději bych uvítal recenzi na nové CS než každý den nějakou "hovadinu" o Assasin Creed.
    • Tak nebo článek o updatu do Team Fortress 2, na ten se hoši taky z vysoka vys*ali. *16*
      • Pravdu díš *9*
    • radši SC než AC3
    • Jsou lidi, kteří ocení každou novou informaci o AC III. Trochu méně sebestřednosti by neuškodilo.
      • přesně..ať to vemu zprava nebo zleva, tahle hra bude o5 zážitek
      • Veskoslav
        To není sebestřednost, ale když spočítám články, které se za poslední měsíc věnují CS a Assasin. Novinky neberu, ale když už vyjde nové CS (což si myslím, že je důležité), tak by moli se tomu taky aspoň trochu věnovat.
  • Making of... better hype. Hlavně že making off záběry byly snad jen na začátku u 3D modelů, pak zvuků a 1sec MC. Ale tj vedlejší, asi to znamená "Inside the game" - pohled na scripty *4*
    Nejblbější věc je zmínit, jak moc lidí na tom dělá, když to má jen 25hodin/700lidí.
    No, jinak weather systém je pro mě třeba to, že začne ve hře pršet, takže ta informace je celkem ostuda.
    Ale jinak díky, už se těším na pokračování *4*
  • To assassin zmasakruje polovinu kolonistů celé Severní Ameriky? Sakra kdyby aspon vypadal jako indian, přeci si ty hadry nepředávají jako dědictví? V tom sněhu pusobí jako pěst na oko. Je vidět že engine je dobrý na budovy, ale absolutně nezvlada stromy a krajinu, takový stromy by každý nakreslil v první třídě. Btw., to už assassina nepropaguje ta kočka co měla na starost první díl:) ?
    • Nezvládá? Právě že naopak, zvládá. Příště dávej větší pozor! Říkali přeci, že teď můžou udělat věci, co předtím nemohli :) (joke)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit