Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • flash789

    Ano, DS2 mam take nejradsi. Oproti dalsim dilum jsem tam urcite stravil nejvic casu a bavila me nejvic.

  • Veskoslav

    Ne, neběží, obzvlášt, když jsou tam větší efekty a více postav naráz, hra se začne cukat...

  • Carnage666

    Souhlas, Bloodborne byla moje první PS4 hra a koupil jsem si Pro a přechod z PC Dark Souls 3 60fps na 30fps u Pro bylo neskutečný utrpení a občas byli i dropy.

  • Veskoslav

    Apex je vyloženě výsměch. Hra založená na světě Titanfall, která jede pořád dokola. I první season pass je naprosto tragický a to tam mám nějakých 60 hodin nahraných. Je to skvělá hra, ale legendární? To už bych tam raději uvítal Titanfall 2, kdy má skvělý SP a MP.

    Poslední hry od Rockstar jsem ani nehrál. Už GTA IV mě nebavila a prostředí Západu 19. století, kdy se hrálo na PIF PAF zabij si svého "hrdinu" jde zcela mimo mě. 


    Nejvíce jsem si na nové generaci užil Last of US, GoW a Horizon. Poslední zmíněný asi nejvíce ze všech her, co jsem měl možnost kdy hrát nejenom na konzolích.

  • Kouka se na to skvele, s tim bych mozna souhlasil, ale ani boost mode ten framerate nevyhladi a jestli to ty nevnimas, je to jen plus pro tebe. Za celou dobu hrani jsem se ale nezbavil pocitu, ze zvyseny input lag kvuli 30 fps a jine technicke problemy mi ubiraly na zazitku a mozna proto jsem si hru tolik nevychutnal. 

  • Veskoslav

    Co to meleš? Jdi si hrát soul hry....

  • TheGGG

    co to blábolíš (a ty palce nahoru od pcčkářů, co to ani nehráli lol) hra běží na pročku se zapnutým boost modem naprosto v pohodě stabilně a vypadá pořád dost pěkně, from software hry nikdy nebyly nějaká high tech grafická záležitost, ale kouká se na to skvěle...


  • Nevím... TV mám velkou dost a dodnes na tu hru koukám s úctou a respektem (rozuměj s otevřenou hubou), chlubím se s ní před návštěvami a rvu jim joypad z ruky, když už je půlnoc a oni se od ní nemůžou odtrhnout...

  • jindra.veliky

    Jak mize singleplay hra vitezit v platforme cross platform? 

  • Duchino

    Jelikož jsem fanda Nintenda, tak mě těší, že si tahle firma i po letech drží kvalitu. Je to i celkem pádný argument pro ty, kteří s pořízením Switche váhají. A jinak v rámci cross-platform jasně vítězí Zaklínač :-)

  • dworkin

    Bloodborne, které na PS4 Pro jede casto kolem 20 snímků za vteřinu, neumí antialiasing a na větší TV se na něj nedá koukat? To si fakt 10 nezaslouží. Hra je to výborná, ale technicky odflaknuta. 

  • Ono se to stejně blbě soudí. Když bych měl třeba hodnotit nej hry podle toho jak dlouho u nich prosedím, paradoxně by to asi tuto generaci vyhrálo Dreams. A to je teprvev Early Access a technicky řešeno, to ani není hra (ještě) :-D

  • spoock

    MGS 5 bylo po solidním Ground Zero dost velká podpásovka. Hra dobrá, příběh skoro žádný a nejhorší bylo, když nastoupilo opakování předchozích misí, jsem ty další kapitoly odložil, to fakt nechceš. Navíc byl záporák dost velké zklamání. Takže nakonec zůstanu u svých milovaných MGS 3 a 4. 

  • Carnage666

    Taky bych tam radši viděl Bloodborne (hrál sem poprvé tenhle rok a Dark Souls 2 když vyšlo) ale tohle je výběr podle recenzí který tu na webu dostali 10 a Bloodborne dostalo 9.

  • iSpirit

    god of war reálně 7/10 zbytek hype.

  • iSpirit

    Tady mně prostě chybí Bloodborne. To je legendární hra, která všechny zmíněné strčí do kapsy. Škoda. Tady Aleš má mínus 😉. Ale on to ví 🙂. Ani Sekiro se nechytá.

  • TheGGG

    respektuji subjektivní hodnocení redakce

    osobně nevím co bych dal do svých top 10 her, nejvíc času jsem strávil asi v arma 3 (vyšla v druhé polovině 2013, takže i když PC only, snad lze říct že do této generace patří), warhammery total war a xcom 2... samozřejmě i redakce vybrala pár dobrých osvědčených kousků jako RDR 2, witcher 3, nebo skvělý god of war. GTA V jsem hrál, bylo to ok, ale jinak mě to moc neříká, ty padoušské hlavní postavy mě nikdy nebavily.

    MGS 5 byla skvělá hra, ale jakožto člověka co hrál skoro všechny hlavní solidy byl na mě příběh trochu moc roztahaný a opět se potvrdilo, že open worldy pouze rozmělňují dobrou story...

    to DS 2 tam nechápu, to asi mělo být bloodborne že?

    sekiro je dobrá volba a ty ostatní hry pro switch, battleroyaly a tetris to mě nic neříká...

  • jack

    a co Horace goes Skiing ?

  • Palec nahoru za dost "flame" téma. 😀

    - asi každému bude nějaká hra chybět. Ale to ani jinak nejde.. 😉

    Já s 90% her v tomto článku souhlasím. A pak je spoooousta 9/10 her a tak dále.. 

  • redicius

    je to podle redakce games.cz, ne podle tebe :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit