Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Duchino

    Tak tak, děkuji :-)

  • flash789

     Me se tam prakticky vse libilo vic nez v jednicce a trojce.  A treba trojka mi prisla jako mnohem vetsi koridor. Ale to je furt dokola, holt z nejakyho duvodu dvojka schytala hejt a proste to to dal nema smysl resit:)

  • lito

    chtěl bych asi hodně, kdybys ses naučil chápat psaný text, že jo? PC je irelevatní k zdejší recenzi, která byla na Xboxu, že ano? Ano, takže příště poprosím použít mozek. Děkuji.

  • lito

    https://www.youtube.com/watch?v=6AyA91k8kKg


    A.I a agro je bulglý to teď. Můžeme se bavit dál, jestli chceš.


    Jinak těch sedm plusek bylo hodně nenápadných. Panebože dospěj konečně ty děcko.

  • Derp_1337

    Bloodbourne mám sice rád, ale musím uznat, že jsem tam taky zažil dost nestabilní FPS při komplikovaných scénách 😐

    Ale zase jsem to hrál hned po launchu, takže nemůžu tvrdit, že to tak pořád je a vývojáři to nespravili.

  • Derp_1337

    Tak redakce počítala jenom hry od konce roku 2013, takže se tam dostalo jenom MGS 5 Ground Zero a The Phantom Pain.

    Osobně taky považuji MGS4 Guns of Patriots za nejlepší díl.

  • Veskoslav

    Co bych ti měl naklikávat? V Zaklínači jsem našel nejméně bugů ze všech Open WorldRPG her, co jsem měl možnost hrát. A v den vydání naprosto bez problémů.

  • Derp_1337

    Námitka "na Xboxu/konzoli to mělo při launchu mělo propady FPS" je k smíchu 😛

    Prostě na PC to byla nádhera a ignorujme názory hatera Lito, který dané "problémy" ani vlastně nezažil a popisuje věci o kterých někde "slyšel".

  • Derp_1337

    Tím myslel, že z her, které vyšly na více platforem, je to ta nej hra. Tudíž to nesrovnává s tzv. "exluzivitami" (tj. God of War, Zelda Breath of Wild, atd.)

  • lito

    říkám snad něco, co není pravda? To mi už nenaklikáš, co?

  • Veskoslav

    A dorazil Lito, zarytý odpůrce Zaklínače...

  • lito

    https://www.youtube.com/watch?v=K6jxhgMteB4&t=133s

    Kde máš těch 20FPS? Oprotí jiným hrám šlape jako hodinky. Bez bugů, bez nějaké potřeby masivních patchů.

    Bloodborne je čistá desítka. Možná jediná za posledních 10let.

  • lito

    ono, dvojka není špatná hra naopak. Já tam mám taky nejvíce hodin ze všech Souls her, ale je to kvůli PVP. Každý si musí uvědomit, že to co dělá Souls hry legendarními, tam chybí. Špatný level-design(koridor ala Cod či Nioh), hudba. Nezajimavé background story, nezajimavé lore. Svět mně nepřipadá konzistetní, prostě něvěřím, jak je to propojené.

  • dworkin

    Tak tedy odstraníme většinu desítek. Desitkova hra proste musi slapat jako hodinky. Bloodborne neslape, a to navíc od launche ubehla spousta času. Hodnotím technickou stránku hry. Nadesignovana je dobře.

  • radim.zaty

    Co nechápeš? Tohle je výpis her, které v recenzi dostaly 10/10 a DS2 byla jedna z nich.

  • witcher3, rdr2 i gta 5 stopro legendární jsou. o gta a rdr už ale můžeme mluvit, že se nesou ha své značce. hlavně tedy gta. podobně tak dark souls, zelda, super smash bros.

  • Marines
    Ano, tohle jsou i skvělé hry a u některých mám odehráno i pár hodinek, ale "legendární", mi připadá, že není asi žádná, jak se herní svět vyvíjí budou v nabídce jistě i ještě lepší hry.....
  • lito

    To bude naklikany veskoslavem, jediný názor který je tak v plusu.

  • lito

    Zaklinac na konzolích místy 20FPS, milion bugu, downgrade. Recenzovala se tu nejhorší verze a to xboxova,,pokud chceš hodnotit hru na základě FPS a technicky požadavku, tak tady můžeme odstranit většinu desítek. Zelda v luanchi 20fps, to samé RDR. Jinak Bloodborne drží 30fps, problém je s fame pacingem, 20 fps tam nebylo nikdy.

  • radim.zaty

    Tohle je velmi nepopulární názor, ale mám to úplně stejně.

    Je to taky tím, že DS2 bylo první DS, do kterého jsem proniknul a spolu s SofTS v něm mám ze všech soulsborne her odehráno nejvíce.

    Taky některé mechaniky, jako třeba dualwield a powerstance, mohli v DS3 využít.


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit