Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Say10

    Přiznávám, že u DS2 jsem také strávil nejvíce času. Tím netvrdím, že je nejlepší ze souls série, ale tak nějak mě nejvíc bavilo jí hrát furt dokola. Lákalo mě hru dohrávat s různými zbraněmi a s nespočtem typů buildů.

    A porovnávat DS2 s ostatními souls hrami od FS mi přijde zbytečné, protože na každé hře si najdete něco, co by mohlo být lepší nebo právě bylo lepší v jiném díle. Já osobně jsem hrál všechny hry od Demons Souls po Sekiro a každou hru jsem hrál tak, že jsem během hraní vypustil ostatní díly a užíval si danou hru a až po dohrání jsem srovnával. A tímto stylem jsem si každou hru užil jako desítkový titul (až na Demons Souls, ty byly slabší).

    Proto bych úplně nepolemizoval, který díl je nejlepší a měl být v seznamu, protože všechny díly mají klady i zápory a je to o osobní preferenci, která souls hra vám sedla nejvíce. A proto ať si v seznamu každý doplní místo DS2 svojí best souls hru.

  • flash789

    Ja patrim urcite do skupiny co se libi, nejlepsi dil.

  • Tady je vidět, jak jsou ty nadšené desítky někdy zcestné. Phantom Pain je vyloženě na ostudu, tomu může dát člověk desítku jen pokud skončí v půlce hry. Pak totiž nezjistí, že tam poslední třetina úplně chybí.

  • Johnny

    ale jo, dvě hry si zasloužili těch 10...

  • lito

    nejlepší je v PVP, takže pro lidi  co hrají PVP může být subjektivně nejlepší, pro někoho může být nejlepší Nioh - protože grind,  loot a gear, určitá skupina lidí má ráda lootovací hry spojené s prvky Souls. Samotnou kvalitu hry a hloubkou DS2 je vskutku nejhorší ze všech.

  • Tak já nevím. Já třeba povídky ani knížky nečetl. A W1 a 2 mě nebavil. Takže nadšení z trojky jsem třeba určitě neměl kvůli značce....

  • Já mu dal plus taky, WItcher 3 je přeceňovaná a přehypovaná hovadina pro chudinky, co si chtějí hrát na hardcore RPG hráče.

  • A Witcher 3 se na své značce neveze? Ten je legendární snad jen tím, že jde o nejpřeceňovanější a nejnadhodnocenější hru v historii.

  • 0011
    Je tím pochopitelně myšleno generace hardware, čili osmá generace konzolí= od roku 2012 do dneška.
  • Derp_1337

    Dark Souls 2 byl hodně kontroverzní díl. Jedna skupina hráčů ho označila za nejlepší díl série, druhá za skoro nejhorší díl série. Teď jenom záleží na tom, do které skupiny patříš.

  • maros.goc

    clovek si uz myslel ze zabudol na tu trapnu 10tku pre Apex Legend a ono ju znova pripominate 😁 Dark Souls 2 ma tiez daleko do 10/10

  • sankuri

    A ja mel za to ze generace je rozpeti zhruba dvaceti let, ale treba to bylo mysleno pro jepice.

  • Derp_1337

    Chtěl bych asi hodně, že by ses naučil chápat psaný text, že jo?

    Hrál jsi snad Zaklínač 3 na Xbox One??? Takovéhle stížnosti "hru jsem nehrál, ale někde jsem četl, že na Xboxu se dají najít bugy" jsou irelevantní.


    Navíc jsi to dost přehnal s těma kecama, prej "milion" bugů, lol. Na celých stránkách CDprojekt dohromady (všechny hry na všechny platformy) nenajdeš tolik bug reportů.


    A v neposlední řadě, musím poznamenat, že tržby Z3 byly na Xboxu mnohonásobně menší než na PC nebo PS4, takže se není čemu divit, že vývojáři se s bughuntem soustředili nejdříve na PC a PS4 verzi.

  • dworkin

    Sorry, ale prostě se seká a je zubatá. Máš nízké nároky, to je celé. 

  • lito

    přesně tak. 

  • lito

    Veskoslave ty bys nikdy nikomu neměl říkát hlupák. Po tom všem, co jsi tu napáchal, bys měl mít už trochu pokory. Nebudu se s tebou dohadovat. 

  • lito

    blázen, jedna z nejhezčích her této generace. Mám 55 palců, takže standart. Mám 4K a vypadá hra pořád fenoménálně. Možná by sis to měl konečně zahrát. Hra vypadá lépe než většina letošních her viz např. Sekiro. Bloodborne chybí AA to souhlas, bohužel PS4 je lowend PC a vždy byl. PS5 snad bude mít cenu 15-20 tisíc a nebude pro socky.

  • Veskoslav

    Lito, jsi hlupák:) Stejnou logiku použiju, že jediný plus na ty své bláboly sis dal ty sám:)

  • dworkin

    Je to pořád špatný.

  • dworkin

    Hele mně je úplně jedno, jestli hra běhá na 20 FPS, nebo jestli běhá na 30 FPS, ale cuká se tak, že to vypadá jako 20 FPS. Jestli sis všimnul, tak ti i ostatní napsali, že je hra blbě optimalizovana. Což prostě je. Je toho spousta i na Internetu ke čtení, stačí hledat. Na větší 4K televizi ta hra vypadá hnusně, ovládá se hnusně a cuká se hnusně. To je prostě fakt, kterej nemám vyctenej, ale viděl jsem to na vlastní oči. A je to fakt škoda, protože jinak je to supr hra. Asi nemáš dobrou velkou telku, nevadí ti input lag a klades důraz na jiny aspekty hry. Ja ti to neberu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit