Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Já doufam, že Vita nebudu muset tím Rambem v rámci příběhu zabít. To by byl pěkně debilní výmysl. Radši bych ho naopak nechal zabít Vitem.
    • cumpi3
      Kdepak...Vita zabije ta cernoska, coz je Sara, Tommyho dcera, po serii plastickych operaci, ktera sice mela zabit nas, hlavni postavu, ale zamilovala se do nas a tak kuje pykle. Nakonec se ukaze, ze Tommy svou smrt zfalsoval a celou dobu byl Vito, takze Sara zabije sveho tatu...coz nam neodpusti, zabije nas...a pak spacha harakiri...
  • Hmm, kde ja to jen ... jo aha, PR M2 ... kilometry ctverecny mesta, kde budete moct delat co chcete, vybirat vypalny, likvidovat konkurenci .... jo a vysledek ... mrtvy mesto kde nebylo co delat, nemoznost si slohnout nejzabavnejsi auto, ktery bylo k dispozici jen na pribeh ... tohle bude presne totez, "neco jako gta" ... flakneme tam "nejakej pribeh" aby to jako byla mafia ...
    • Mart9
      Jaký to bylo auto?
      • Ano ano, toto auto jsem naplno vytunil a dodnes ho má Joey u mě v garáži. Je to unikát, který ve městě nenajdeš :)
      • Delizia Grandeamerica

        K vidění napříč různými trailery a upoutávkami na hru. Přitomna pouze v DLC Joe's Adventures v jedné misi.
        • Mart9
          Jo tohle, to mi nepřišlo, v tom DLC sis s tim pak mohl jezdit, jak si chtěl
  • Nejvíce mě znervózňuje skutečnost že v podstatě nemluví skoro vůbec o důležitosti příběhu který by měl v Mafii být v podstatě to hlavní. No uvidíme co z toho nakonec bude.
  • cumpi3
    "Jízdní model je založen na fyzikálním modelu Mafie II" ... ano, muzete se rozjet, brzdit, zatacet...copak v tom nepoznavate Mafii2?

    Jinak naopak doufam, ze se zivosti mesta neinspiruji u Mafie2, kdy to zilo v prvnich dvou misich, ale pak to bylo tak mrtve, ze ani nadzemka nefungovala....
    Jinak jsem ze hry rozpolcen, pribeh dopredu odsuzovat nebudu, ale doufam, ze nebude tak vyklestenej jako ve dvojce...z hudebni a graficke stranky strach nemam, to bude urcite pecka...otazka je, jak se to bude hrat...a evidentne i tvurci to nevedi, kdyz v jednu chvili se auta pry chovaji normalne a v druhou chvili se chovaji tak, ze GTA je realna simulace
  • MalyZeli
    No já nevím... určitě zkusím, ale mě osobně Mafia 2 moc nenadchla (1 byla skvělá), takže radši snížím hodně očekávání a raději budu příjemně překvapen než potom velmi zklamán .
    • První díl se mi moc nelíbil ale dvoujka byla asi o 50% lepší. Joe byl hodně dobrý a s Vitem byli nejlepší dvoujka. Je škoda že Joe umřel na stáří ,když jsem se dočet že umřel na stáří. Já jsem čekal že se bude hrát za Vita Skaletu a parťáka mu bude dělat Joe Barbara
  • *9*
  • to New Orleans se bude jmenovat normálně New Orleans, nebo vymyslí nový jméno jako u Mafie 1a2?
  • Tilwaen
    Třeba Vito, (...) je frustrovaný z toho, že italská mafie nemá ve městě takový vliv jako dřív a snaží se jej získat zpět. A vy mu v tom můžete nebo nemusíte pomáhat.“

    Z doposud známých informací tato volba ale přeci vůbec nedává smysl. Neměla italská mafie povraždit hlavnímu hrdinovi rodinu a on se jí chtít pomstít?
    • Zrzzek
      Italská mafie vyvraždila hlavnímu hrdinovi rodinu a někdo pak vyvraždil italskou mafii. V podsvětí města vzniklo takový vakuum, takže hlavní hrdina si bude moct uzurpovat nějakou moc pro sebe.
      Takhle jsem to někde (asi tady na gamesech *1* ) četl...
      • Tilwaen
        Pak si tedy s italským mafiánem podají ruce a budou spolu šťastně žít až do smrti... ne, stále to nedává smysl *1* Asi se necháme překvapit, v současné chvíli toho víc nevykoumáme.
    • Je celkom možné, že tých talianskych klanov bude viacej.
  • Tomas65SVK
    By ma zaujimalo co je zaujimave na jazdnom modele z mafie 2?.V Mafii 1 bol doteraz v ziadnej hre neprekonany jazdny model a to je 13 rokov stara hra.Vozidla v nej mali co mozno najviac podobne jazdne vlastnosti ako ich skutocne predlohy.
    • Zahraj si M2, vem si nějaký náklaďák a vypni si arkádový jízdní model (lze si v nastavení vybrat) - hned potom to poznáš. To byla jedna z věcí, která mě na Mafii 2 naprosto učarovala. Jedeš náklaďákem, zabrzdíš a celý auto se realisticky hýbe, pružiny reagují, kola taky, celá karoserie reaguje na tvoje řízení. Je to vizuální orgasmus. Božsky zpracovaný.
      • TheGGG
        *8* některým lidem stačí ke štěstí málo LoL
        • Promluvil casual gamer-konzolista, pařič CoD. Amen *7*
      • Tak to jsem pozapoměl že tam byla možnost volby. Defalutně asi byla nastavena arkada. Pokud byla moznost volby tak to tedy bylo propracovanejší nez jednička a muselo to byt v podstatě realné což odpovida pojmu simulace :)
      • Jj kdyz jsem jel nakladakem poprve a klepali se mi bocnice pri prejezdu koleji a delalo to ten charakteristickej zvuk tak jsem si malem ucurnul. Auta se ve dvojce opravdu povedla. Je mi lito ze ten zbytek byl trosku pozadu.
      • tak tak :)
    • Keď si si zapol simuláciu tak aj v dvojke bol problém vozy ukočírovať, hlavne tie silnejšie, podla mňa obe hry mali fajn jazdný model.
      Za otrasný jazdný model považujem ten z godfathera...
      • Zrzzek
        Tak godfathera mi ani nepřipomínej... Podle mě dvojka neměla vysloveně špatný jízdní model, ale jedničce se máloco vyrovná.. Snad je poslední 2 díly GTA, i když arkádovitější, stále velice zábavné a ten feel z jízdy byl taky dobrý...
    • Bylo to tím že v prvním dílu to bylo přímo nastavením toho vozu. Řešila se tam trakce pneumatik, váha vozu a určitě i něaké převody.

      Ve dvojce je to více akradovější ale také maji vozidla vahu ale divnou gravitaci a ty vybuchy jsou taky tragedie. Ale za to model poškození ve dvojce je výborný a vlastně stále špička.

      To jak v Mafia III vybuchují vozidla není skript. Jde si ve videu všimnout zaměřovaciho kříže jak mu střeli do zadnich kol. Ale to co se stane je neadekvatní i to jak vyskočí z toho vozu. Ale jsou to asi věci co podpoří větší akci ikdyz o akci jednička primarně nebyla...

      Pokud ale pujdou zabírat čtvrtě a podniky v ní tak je to strategicky prvek pokud by tam byl takový managment dalo by to hře další pohled. Jen se bojím jednoho. A to že ten příběh bude "Hollywood" až moc "Michael Bay" a o povrchnosti mafia nikdy nebyla. Ale potencial je velký...

      PS: U druhého dílu bylo taky toho příliš slibovano a velice málo splněno :)
      PSS: První díl se stal fenomeném hlavně díky době ve které vyšel. Nic takového nebylo jen ve stejném roce GTA III a to mafia dle mého technicky strká do kapse. Asi stejného efektu chce vyuzit u Kingdom Come.
      • Model poškození v Mafia 2 určitě není špička a ani nikdy nebyl. Špička v modelu poškození jsou Carmageddon, Beam NG a GTA IV. Mafia 2 ani vzdáleně.

        Mafia 2 měla ale určitě dost solidní jízdní model, možná jeden z nejlepších ve hrách (byť byl výsledný dojem poněkud zmršený chováním kamery za autem).
        • A ještě Wreckfest.
      • Tu fyziku aut bych teď asi moc neřešil. Ta se dá poštelovat všemi směry poměrně rychle a dost možná, že si chtějí taky otestovat hráče, co na takový nebo makový chování aut řeknou. Tím teda myslím hlavně americký hráče, ale vyloučený není, že se k těm výbuchům a dalším věcem taky vyjádří negativně a že si ani vývojáři nejsou jisti, jak tentokrát namixovat realističnost a zábavný popopoježdění.

        Když hlavoun kroutí hlavou nad tím, co se ve videu objevilo, tak mu samozřejmě nevěříme, že překvapenej opravdu je, ale jistá nejistota ohledně toho, jak tohle bude, se mezi řádky rozeznat dá. Jakkoliv jistě v článku není citován slovo od slova.
  • "...ale budou si vás více všímat a si vás vezmou třeba do parády místní bitkaři..."

    zajímavý slovosled, zní to fakt česky. korektor má volno?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit