Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozhodně bych v tom článku vymazal tu větu, že pracuje na pokračování jedné z nejúspěšnějších českých her, protože nyní už to není česká hra, ale zahraniční. Naše byla jednička a tak trochu i dvojka, ale toto už má s námi společné jen to, že tam pracuje par lidí z Čech, ale rozhodně ne víc než cizinců. Nemám nic proti hře, jen bych upravil ten popisek. Když už: Pracuje na druhém pokračování, původně české a úspěšné hry.
    • Mart9
      Nejprve se zamysli, než něco napíšeš.
    • Evidentně máš nějaký problém s pochopením psaného textu panáčku.
    • Ještě před týdnem se k tomu hrdě hlásila většina českých vývojářů i těch co na hře už několik let nic nedělají a po oznámení a kritice z celého světa s tím naráz jako nemají nic společného jo?

      HaHaHa

      Takhle to vypadá když se něco dělá jen pro prachy - hlavně, že platí ne? Jaký to bude mít výsledek je přece jedno. Hlavně že love tečou a dále potečou. Jen se obávám, že většina českých vývojářů má a bude mít těžký stav vyhořelosti, tedy kromě těch co outsourcují další outsourcery.

      *1* *14* *1* *8* *12*
  • Ceska hysterie tohle *1* *1* *1* *1*
    • Keyz
      Kdyby v době po Zaklínači 2 někdo řekl, že Zaklínače 3 bude dělat nějaké US studio a pár lidí co dělali na minulých dílech (navíc ne hlavní lidi) a navíc by ten jejich šéf řekl, že hru ani neznal.

      To by bylo to samé a ještě horší. Lze to normálně pochopit, když v nějaké zemi byla nějaká super série a byla něčím charakteristická a nejdou to má být jinak a celé jinak?Do toho by uniklo nějaké video, kde to bylo opravu jinak. To by se poláci podělali.

      Mafia zde měla dopad jako jiné hry v jiných zemích.
      • Lenze zaklinac cerpa namet z polskej knihy pričom Mafia(hra) vždy bola v amerike zasadena :D
      • Vojta_Ilavsky
        Tak zrovna W2 byl nechutně americkej.
        • TheGGG
          "nechutně americkej" *8* Co to je, nějaké přirovnání od kktů na novinky.cz?
        • čo je w2?
          • Inquisitor
            Witcher 2?
      • Ale veď to sa stalo už s mnohými hrami, taký pekný príklad je trebárs max payne, pôvodne fínska hra, spolu s dvojkou a trojka sa taktiež nemusí za nič hanbiť, je rovnako dobrá ako prvé dva diely a to hru robili američania z rockstaru namiesto fínov z remedy a nikto sa nesťažoval.
        Daj tomu čas a uvidíš, že to nakoniec dobre dopadne, lebo to čo tu väčšina čechov predvádza je skôr neopodstatnená hystéria. Hra vyzerá už teraz k svetu a ja osobne sa neviem dočkať kedy vyjde.
        • Max Payne 2 je finskej *3* Stejne jako jednicka (developer finsko, publisher Rockstar). A asi neco co cesi nechteji slyset - Operace Flashpoint. Jednicka byla ceska hra delana pod vedenim Codemasteru. Az Arma je ryze ceska (od ty doby to slo z myho pohledu dolu). OFP Dragon Rising se mi libil treba vic nez Arma. Bylo to atmosfericke, velke, nebyli v tom bugy a hratelnost byla suprova, na nejtezsi mozna lehci, ale aspon jsem nelezel frustrovane za stromem, ale mel cas si zaexperimentovat a zkouset ruzny obchvaty, brat unikatni zbrane nepriteli a pod. Co se tyka mne, single byl mnohem lepsi. OFP jednicka byla podle myho dobra, protoze jim do toho Codemasters kecali a vzdy to spojeni dvou firem bude lepsi (zvlast kdyz jedna ztraci nadhled).
          A treba z myho pohledu, ve stejne dobe jako Mafia 1 vyslo GTA3, pro mne neco uzasnyho, Mafiu jsem ani nedohral. Pribeh nepribeh, jako hrace mne rustrovala (a ze jsem zvyklej i na hry, kde treba pri misi 20x chcipnu, tohle byla spis nezabavna frustrace). Ale ne vsem se musi libt a pokud budu chtit videt nejakej mafosskej pribeh, tak si ho prectu, nebo kouknu....
      • Kecy. *3*
  • Dobrý článok, dúfam, že sa hre budete venovať viacej ako sa patrí, táto hra si to zaslúži.
    • No.. je to dobrý přepis přednášky producenta. Jak Martin píše na konci, nebyl prostor si hru zahrát, takže zatím jde jen o sliby, jak všechno bude super, variabilní, zajímavé a úžasné.
      • práve preto požadujem viacej článkov, do vydania času dosť, ja to tak vidím až na vianočné sviatky na budúci rok, skorej nie....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit