Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • palver
    "chceme jít vlastní cestou a přinést do hry zajímavé novinky" - přeloženo z marketingového zmrdispeaku do češtiny: Je to úplně jiná hra, ale jmenuje se to Mafie, protože na to máme licenci.
    • ... a vy nám do toho nebudete kecat, ale koupíte si to, protože je to pokračování toho, co jste hráli. A pokud se vám to nebude líbit, tak to nesmíte v žádném případě srovnávat s Mafii 1 nebo 2.
  • Už jsem to tu psal a napíšu tu to znovu. To, že na hře dělá pár Čechů z původního týmu vůbec nic neznamená. Zapomeňte na první díl a českou produkci, kvalitní český dabing. Mafia III bude typická novodobá americká herní produkce. S prvním dílem to má společné jen jméno. Souvislosti nehledejte. Stejným způsobem by to mohli nazvat třeba 'American Cosa Nostra' nebo 'New Orleans Noire' a nikdo z Vás by si to s legendární hrou Vochozky a Vávry ani nespojil, protože by nenašel pojítko. V Take2 se ale již určitě těší na prodeje z Česka, protože mamoni poletí na název hry a kafrat budou až posléze, že to vlastně není Mafia. Ano může to být kvalitní hra, ale pod jiným názvem hry by tu v diskusích asi lidi tak nestříkali.
    • Mart9
      Kdo je Vochozka a co dělal na prvním díle?
      • Petr Vochozka, český podnikatel a jeden ze zakladatelů studia Illusion Softworks. Po úspěchu hry Mafia došlo k reálném únosu jeho osoby partou vyděračů, drželi ho v nějaké stodole a chtěli výkupné. Byl osvobozen zásahem policie. Od té doby se začal snažit o co největší anonymitu a v podstatě "zmizel z radaru".

        http://zpravy.idnes.cz/misto-milionu-ceka-gang-unoscu-vezeni-d8b-/krimi.aspx?c=A050411_172328_krimi_jpl
      • Mart9
        Tak odpoví mi někdo, proč ten člověk pana Vochozku postavil na úroveň D. Vávry?
        • Protože je taky čech tak tomu musí rozumět
      • Tatéra s flaškou chlastu a cigárem v hubě *15*
  • Takže to shrneme. Šéfa vývoje dělá nějakej Amík, co do nedávna o značce Mafia nikdy neslyšel a po dodatečném důkladném rozboru hratelnosti dospěl k názoru, že je to něco jako GTA. Protože je mu odkaz původních her úplně buřt a chce něco jako GTA, tak si MAFIA 3 půjde svou vlastní cestou. A nechtěl by jít svou vlastní cestou i v případě názvu celé hry?
    • podle mě by měl jjít svou cestou on, tam kam slunce nesvítí
  • Haden zapomněl na třetí pilíř úspěchu předchozích dílů: realistický a uvěřitelný svět. Čím víc se o téhle hře dozvídám, tím víc to vypadá jako Godfather 3, ale rozhodně ne jako Mafia. A dát to nějakému borečkovi který o sérii ani nevěděl? WTF were they thinking?!
  • HajDEO
    "Haden Blackman, šéf vývojářského týmu Hangar 13, se nijak netají tím, že předtím, než mu přišla nabídka pracovat na Mafii III, sérii prakticky neznal."

    Prosim pekne, je tento clovek na spravnej pozicii? Celkovo, neberme do uvahy konkretne znacku Mafia, ale ja si predstavujem sefa nejakeho vyvojarskeho tymu uplne inak.

    Mal by sa v hrach pohybovat a poznat ich na nejakej urovni. Cele zle, nech si tento zart menom M3 strcia do zadku rovno aj s USA vlajkou...
  • Svou vlastní cestou do pekla :)
  • Já bych mu pro jistotu prohodil koňskou hlavu oknem. Jen tak pro výstrahu...
    • S takovými lidmi se nepárej. *15* Dobře, už jsem to trošku přehnal, ale tohle je definitivní konec pro sérii.
  • Haden se nijak netají tím, že předtím, než mu přišla nabídka pracovat na Mafii III, sérii prakticky neznal. „Obě hry jsem si zahrál až poté, co mě oslovili a snažil jsem se co nejhlouběji analyzovat jejich přednosti i nedostatky,
    Na to se proste neda nic rict *11* a vsadil bych sa, ze na neho byla Mafia 1 dokonce moc tezka a nedodelana. Mafia 1 kdyz vysla, tak predstavila to nej na herni scene(pribeh, grafika, hudba, dabing, atd...) a kdo ji v te dobe hral, tak na ni nikdy neda dopustit.
    • Můžu se zeptat, na základě čeho soudíš, že na něj Mafia byla moc těžká??? Na tebe určitě těžká nebyla a ty jediný hardcore hráč, jsi jí byl schopný pochopit, že ano, moulo?
    • Nehledě na to že nebyl fanouškem tak definoval velice dobře hlavní aspekty hry. A je i dobře že nebyl fanouškem alespon nebude ovlivněn a pujde si svou cestou za svou vizí kterou se hrou má
    • Zrzzek
      No a co, že předchozí hry předtím nehrál. Nakonec si vědomosti doplnil a to je hlavní. To o tom, že Mafia 1 byla pro něj moc těžká, je takový blábolení napolo opitého Vency.
      Naopak tento rozhovor byl pro mě větším příslibem kvality, než tralier. Snad to vyjde!
  • Mel by si lisknout za takove vyjadreni
    • Já bych ho nechal zavřít, aby popřemýšlel o svých rozhodnutích.
  • Tak když jde hrát GTA za žirafu, třeba půjde i Mafia za bělocha *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit