Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vávra je Rasista a Kingdom Comes Deliverence je rasistické, protože tam nejsou žádný POC. *2*
  • Takze to vyslo ... simulator loadingu je asi nejlepsi popis toho. At uz se podivam kamkoli vice nez 80% casu se neco loaduje, cerna obrazovka, menu, mapa nebo menu rozhovoru.

    Alternativne, slibotechna Vavra (kdyz je podelаl zakazany, tak napisu holt posrаl) co se dalo, a i to, co se nedalo. Roky vytvarej uberrealisticke soubojovej system, kterej je ve finale uplne knicemu. Misto hry se hrac presunuje od cutsceny k dalsi cutscene. Takze jestli tohle ma mit koli? 40 hodin? tak z toho hrac ve hre stravi mozna 4. Coz je ostatne dobra zprava, alespon si to nebude muset jit hodit.
    • Však to nehraj. *15* Nebo nezáviď těm co to hrají. *15* *15*
      • myslim, ze tem, co to hraji, neni moc co zavidet, ta hra je zabugovanej bordel. hral jsem ji asi 6 hodin a musim rict, ze snad jedina vec, co me na hre potesila, je cestina.. to je vsechno
        • Ty, koukam, tu cestinu potrebujes jako prase drbani...
        • Nezávid.Tak to nehraj no. Jak jsem už říkál, každý věděl do čeho jde.
  • Můžete mi říct, jestli je to lepší hrát na PC nebo PS4?
    • Špatně jsem se vyjádřil. Myslel jsem, jestli je to lepší hrát na klávesnici s myši nebo na gamepadu.
      • Rozhodně gamepad. ta hra je na něj spíše přizpůsobená a hraje se to s ním líp.
    • Záleží jaké PC máš. Pokud máš třeba šunku s gtx 650, jako třeba já, tak pak spíš sáhni po PS4 verzi nebo jako v mém případě XO verzi.

      A navíc rozhodně doporučím gamepad na hraní ať už to hraješ na čemkoliv.

      A poslední věc - i kdybys to hrál na PC, rozhodně to zwarez a hrej na PC, ale míst toho kup konzolovou verzi.Nemá smysl dávat vo*asum za Valvu další prachy.
    • Zbytečná otázka, samozřejmě PC *4*
  • To je boj, protivník se ani nehne :) , meč mu propíchne hlavu a nic :) https://youtu.be/QnuvL-ET0O8?t=1h28m28s

    To je ten kontaktní boj podle Vávry :)
  • Počkám si na další patch, až hru víc odladí. Nebo ještě lépe ne český dabing.
  • MickeyMutant
    Titulek: Šéfredaktor svádí dívku, která mu právě zachránila život!

    Podtitulek: Ví manželka s dítětem, co její muž řídící redakci prestižního internetového portálu provádí v práci?

    Perex: Ve Spojených státech se nedávno plnou silou rozhořelo hnutí "Me Too", kdy ženy, dnes a denně ponižované chováním svých nadřízených a kolegů, pozvedly prapor proti nechutné normě jejich šovinismu. Desítky chlípných násilníků byly odhaleny i mezi nejznámějšími a nejváženějšími muži v prestižních funkcích a dlouholetá praxe beztrestného zneužívání se otřásá v základech.
    Text: Je Smutným faktem, že tahle sociální renesance zatím jen obtížně hledá cestu do našeho koutu světa. Důkazem budiž video natočené během jednoho všedního dne v nejmenované pražské redakci, jež podává šokující obrázek ohavného machismu v přímém přenosu. Šéfredaktor (sic) se na něm snaží zneužít mladou ženu, která se pokouší být zdvořilá a nápomocná poté, co mu v počítačové hře zachránila holý život. Neváhá použít lží a lstí, aby dosáhl svého, a když dívka zdvořile odmítá jeho implikované oplzlosti, lituje, že mu interface neumožňuje zmocnit se oběti násilím. Přitom padají tak hrubozrnné sexistické výrazy, jaké by ve slušných médiích zůstaly nepublikovatelné byť jako pouhá citace. (redakčně kráceno) To vše za obdivného a povzbuzujícího hýkání jeho mužských podřízených, bezostyšně se tak vtírajících do přízně svého šéfa.
    Otázka zní - uvědomuje si vůbec výhradně mužská redakce zmíněného portálu, jaké má jejich žalostné "představení" dopad na konsternované diváky? A mají podobné znepokojivé scény ještě dnes šanci (kráceno, redigováno, zamítnuto)

    autor: vpa (Vlasta Píčová)
    (článek i v poslední verzi bez vulgarit a závěrečných revolučních hesel stornován šéfredaktorem)
    • KronosDeret
      aneb holky mě posílaj do prdele, zatracený feministky...
    • *15* více netřeba...
      Říkal jsem kdy se na KC strhne shitstorm za to sexistické plácnutí manželky po hýždi hned v úvodu hry a za zainteresovaný pohled na Terezin sedací aparát.
  • https://www.youtube.com/watch?v=kNeHYMDSaQY

    to je taky vtipný, sledujete cut scénu, vrátíte se do hry s pocitem, že budete bojovat a hups, zase cut scéna ... proč to tedy vůbec z těch "filměčků" vyskakuje do hry, když to nemá žádný smysl?!!!
    • Ne všechny cut scény a vyprávění příběhu na sebe navazuje.. bohužel :/
      • No zrovna tady na začátku videa přijde parta a chce hlavního hrdinu zneškodnit, přepneš se do hry, protivník do něj snad ani nekopl, krev a zase cut scéna. Ve hře tedy člověk strávil jen tu malou chvilku než se ho dotkl protivník.
  • Na steamu zatím jen 70% kladných
    Metacritics ráno 86% nyní 74%
    Už to jde dolů.. Krytika stavu Skyrimu při release ze strany Dana nyní dostává nový rozměr
    • Nebrat směrodatně, když všichni tam mají 0,7-3 hodiny hraní. *7*
      • U Witchera 1 mi stačily 2 hodiny a byl to jeden z nejhorších herních zážitků...
        • To jsi se o hodně ochudil :)
          • Mám jen jedny nervy :) Příběh je prý úžasný, ale soubojový systém, alchymie, inventář, postavy (některé) mne upe odradily a ani po 5 letech se pořád nemůžu překecat k tomu to zase rozjet
            • A ani 2. díl mne neoslovil a po hodině jsem to vzdal. Witcher zkrátka nenaplnil má očekávání. Ale 100 lidí 100 chutí :)
            • Ja to předtím 2x dohrál... Teď už to stáří nějak nepřekousnu :D
    • Lol krytika... Aspoň jde vidět, jaká elita národa tady přispívá... samozřejmě nechybí zmínka o Vavrochově článku, vsadím se, že ty jsi jedna z těch zrůd, která 7 let počítala každý den do chvíle, kdy budeš moct napsat trapných 100 důvodů, proč nesnášíš KcD
  • Po tom co jsem teď v longplayi viděl jízdu tryskem na koni... no na PS4 ten kůň jede řádově pomaleji v trysku než na PC.. bo není to tím patchem?
    • Když nevíš, co znamená slovo "bo" tak ho nepoužívej, nebo tě ukamenujou...
  • Jack1947
    Longplay bude a to pokud jim to půjde... tak bude minimálně na 50-100hodin lol. ( kratší hru si vybrat nemohli ona i 20hodinová hra by dala zabrat *12* )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit