Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je grafika :( https://i.imgur.com/0oZCJwf.jpg
    • Jack1947
      Ta krev je pixelovatáá fuj... ale Carnage nemá co říkat když taky holduje topinkovačům *5*
    • Co bys chtěl na topinkovači?
  • Zkousel, hral par hodin, pousmal a sel dal... Myslim, ze tohle za tech 100 duvodu ani nestoji.
  • Je to neskutecne zabugovany a neoptimalizovany, nechapu jak mohli hru v tomhle stavu pustit ven. Nicmene mechanismy a rozsahlost sveta to zatim zvladaj utahnout. Snad brzy vyjdou dalsi patche.
  • Ta hra vypadá velmi dobře. Určitě se to Vávrovi povedlo. No a že tam jsou bugy? Myslím že to přežiju a počkám si na nějaký ten patch :)
  • tak za me VELKY SPATNY - chtelo by to vyladit, ale ten svet vypada pekne a i na ten pribeh to vypada, ale proc kurna je vsude samej loading, chyby s neoptimalizace jednou to lita tak podruhe tak - nejde nejak nastavit lock? vypnout vyhlazovani ci jine veci? Uz ted existuje navod na steamu jak vypnout debilni ukladani :D :D
    • A to je kde? To jde nějak vypnout.
  • 300 šípů a žije a žije ... :) https://youtu.be/-9YT_5ntLlc?t=35m26s
  • Realita ... hraješ v jednom obleku, spustí se cut scéna a najednou máš úplně jiný. ?!
    Lidem se když otáčí hlavou otáčí ještě nějaký "límec" kolem krku. (s rameny)
    Witcher je proti tomu perla.
    Kdyby si alespoň odpustili ty blízké záběry v cut scénách, zakryli by ošklivou grafiku.
    Jsem zklamán, ale fakt hodně.
    Chtěli udělat hru podobnou co nejvíc realitě a nakonec to je jen o pravidelném spaní a žrádle.

    Když si vezmu, jaká pecka byla ve své době Mafie 1 ... Vávra asi usnul v té době, nebo nevím. Nikam se neposunul.
  • KronosDeret
    Ať mi ruka upadne u samotný prdele, jestli dám jedinou korunu na honění Vávrova ega, a díky redakci za smazání negativního názoru na rozbitou hru :)
    • Tilwaen
      Tady někdo nedával v přírodovědě pozor.
      • Tady někdo nedával v češtině pozor.. viz nadsázka.
        • No jo, ale to se ta nadsázka musí umět i dobře podat.
  • ja rikal ze to bude fail ale neee nikdo mi neveril nikdo!
    • To seš teda úplnej věštec! Napiš si to do životopisu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit