Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    neznicili, bohate by stacilo dat save na exit hry. a aby minimalizovali zneuzivani, tak na opravdove ukonceni hry.
  • S ukládáním měli problémy již v počátku vývoje, a do teď ho nezvládli. Koncept té hry je špatný a nedovoluje "sejvy" na požádání. S tím nic neudělají, celou herní mechaniku by zničili.
  • Proč bych měl být dutohlávek? Že nechci platit za nedodělaný produkt?!
    Chtěl bych vidět, jestli by sis koupil nějaký hmotný produkt v takovém stádiu jako je KCD.
  • To nevím, nedokážu posoudit kolik toho zůstane vývojářům a kolik investorovi.
  • Mohl jsi napsat svuj nazor, ale neudělal jsi to. Místo toho jsi udělal čest své přezdívce.
  • Widl_CZ
    Na ukládání už je na nexusu mod, takže to odpadá :)
  • To je ale samozřejmě nesmysl, nejde vše takto paušalizovat. Podle mého názoru je to poněkud omezený pohled na věc. Když půjdeš do kina na nějaký očekávaný hit, americký blockbuster napěchovaný speciálními triky a moderními technologiemi za miliony dolarů a za lístek zaplatíš řekněme dvě stovky a druhý den půjdeš na Trošku lacinou českou komedii, budeš také očekávat stejnou kvalitu jen proto, že lístek stál stejně? Na vše je potřeba podívat se z různých úhlů.
  • 1) Ne všechny bugy najdeš, některé se projeví třeba na specifickém HW a ty se následně patchují.
    2) To co píšeš by dalo tak hrozně moc práce, že je lepší počkat nějaký týden, kdy se to opraví než do toho zasahovat a nadělat další x nových bugů.
  • Pokud nevycházíš ze svých vlastních zkušeností, tak je tvůj názor úplně k ničemu. Takto jen ukazuješ svojí hloupost.
  • nesmis koukat na pitomy youtube videa,ale hrat to...dite...
  • Mohl bych tě nazvat hňupem, ale neudělám to.
  • ucho
    je to prehlizene, protoze je to zabava. to je jako by sis koupil audiocd a chtel ho vratit, protoze se ti ta hudba nelibi...
  • To jsi se dostal do půlky, přestože tě to nebavilo?
  • No jo, ale to se ta nadsázka musí umět i dobře podat.
  • usnul jsem v pulce. vzdyt ta hra je neskutecna ukecana nuda
  • Nebuď jako řada dalších dutohlávků, nedodělky při vydání jsou dneska už docela normální záležitostí, kterou pak vývojáři měsíce ladí. Nevidím důvod proč by to mělo být vtomto případě jinak.
  • Tak narovinu - peníze nemají, protože většinu studia vlastní investoři. (takže z prodejů budou mít pár drobných, ale nic co by jim zajistilo budoucnost) Takže pokud chtějí fungovat dál a dělat nějakou další hru, budou muset trošku získat důvěru hráčů. To zda hru dodělají může dost razantně ovlivnit, kolik budou schopní vybrat na dalším Kickstarteru. A zda to přesvědčí nějakého investora, aby nasypal další stamiliony do vývoje.
  • x_ander
    Tak u mě (PC verze) po pár hodinách pouze jeden jediný bug - Blance v hospodě při nalévání piva štamgastům chyběl džbánek v ruce :) FPS se mi drží na 55-60, místy to sklouzne k 35-40, ale nic dramatického. To, co mě žere nejvíc, je ten loading před rozhovorem. Někdy i 5 vteřin, což teda hodně vytrhuje ze zážitku a člověk se ve výsledku snaží hovorům vyhnout, což není dobře. Ale věřím, že tohle taky opatchujou.

    Jinak je to paráda a je to daleko lepší než jsem čekal. Těch chyb je škoda, chápu, že to spoustě lidem kazí zažitek a ve výsledku se to odráží i na hodnocení v recenzích. Co jsem pročítal hodnocení na Metacriticu tak nebýt chyb, tak jsme silně za 8,5. Není to první hra, která takto vyšla (nebudu vytahovat Skyrim, ale třeba hate, který se snesl na posledního Batmana si asi pamatujeme všichni a rýpnout si musím třeba do Stalkera - dnes legendární hra, ale po vydání jsem ji kvůli chybám vůbec nemohl dohrát a několikrát jsem musel začít komplet znova) a bohužel ani poslední, ale věřím, že kluci se s tím poperou a po pár patchích to bude pecka se vším všudy.
  • To už slibují mnoho let, ale ten kdo slibuje většinou málo co splní. Peníze mají, nemají důvod cokoli nákladně měnit.
  • Nejsem sice moc nadšenej z toho, že je hra plná bugů. Mohl bych D. Vávrovi s klidem omlátit o hlavu jeho články na Skyrim i jeho výroky k ostatním vývojářům. Problémům, které jiným vytýkal, se nevyhnula ani jeho hra.

    Mohl bych, ale neudělám to.

    Narozdíl od jiných totiž nešel vyšlapanou cestou (kopírka fantasy rpg), ale rozhodl se vytvořit historické rpg (v rámci možností). Za to má u mě velké plus a velký dík. Sice asi při hraní občas budu skřípat zubama, ale přežiju to.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší