Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu pořád ten kinder pláč ohledně chybějící češtiny. Neumíš anglicky?
  • V ČR je nejvíce game designérů na světě a jejich oblíbeným místem setkávání je diskuze na games *1*
  • Musis nemusis ... vysypat dump pameti na disk umi zacek 5ty tridy v krouzku vypocetni techniky proboha ... Tohle samozrejme nikdo normalni u hry delat nebude, jednoduse proto, ze vi co je a co neni treba ukladat. Teda asi krome Vavry, kdyz maj takovej strasnej problem s tim neco ulozit.

    Se podivej trebas na minecraft, tam kdyz ukladas == ulozit celej aktualni svet kosticku po kosticce + samozrejme bedny s obsahem, inventar ... tohle v KC vubec resit nemusis. Zadny "nevhod" ulozeni neexistuje jednoduse prave proto, ze neukladas ten dump pameti.

    Bezne se uklada stav qstu, to co ma postava u sebe/v bednach/... a pozice kde stoji, coz ale neznamena, ze pri loadu ji postavis presne tam, muzes ji trebas postavit na nejblizsi cestu/checkpoint/...
  • Tak po cca 10ti hodinách herního času - naprostá paráda! Atmosféra že by se dala krájet, hra tě nikam nenutí, spousty rozmanitých questů které jsou nabalené na další a další, živoucí svět. Povedlo se! Moje rada - nikam nechvátejte, se všema si pokecejte a za chvilku jste v tom až po uši :) Paráda!
  • 2Hacendado: Ukladani ma fungovat tak, aby o nem hrac optimalne nevedel. Ukladani ktery hrace sеre, je presne to, co Vavra pinda k jinym - koncepcni prusеr a zrudnost. Hry se hrajou proto, aby se u toho hrac bavil, a obtiznost nespociva v tom, ze nemuzes 10 hodin nic ulozit ... tohle muze myslet vazne leda kkot, kterym Vavra je.

    U libovolnyho systemu boje je zdaleka nejpodstatnejsi to, jak dobre se to ovlada. Je uplne irelevantni to, jak moc je to realny. Az budes machat realnym mecem kterej bude narazet do realnyho protivnika, tak muze hra implementovat realnej serm. Do ty doby je to hovadina. Jednoduse proto, ze pro ten realnej serm (a ostatni i libovolnej jinej zpusob kontaktniho boje) potrebujes tu realnou zpetnou vazbu.

    Za 3 mesice nic neodladej, meli na to nekolik let.
  • Jo to jsou blbosti, to snad nvětšinu lidí nezajímá, má to být historicky věrné,ale pořád je to omezená hra, nikoli 100% simulace středověku a lidí.
  • Neuveritelny, ma to byt historicky presna hra a vam vubec nevadi ze ti vesnicani nejsou spinavy, nemaji vrasky a skoro kazdy se denne holi. Tak si to uzijte.
  • Tak to je fakt něco, co by mě ani nenapadlo, že může někomu vadit :-D
  • JJ lidi z patnacteho stoleti by meli mit low poly obliceje nebo jestle lepe 2d sprity.
  • Nevím jestli nikomu,ale mě to nevadí, technicky jsem viděl lepší obličeje, to ano, ale pokud jde o to co je pro tebe především, tedy to jak vypadali lidé v 15. století, tak se přiznám že to je mi úplně fuk, já jsem vlastně žádné lidi z 15. století na živo ani na fotce neviděl, jen na nějakých starých freskách a tak mě to ani nijak neirituje.
  • Inquisitor
    A jak by měli vypadat?
  • Jojo měli by tam běhat neandrtálci, typičtí zástupci středověku. A jeden z nich by tě mohl jebnout po kebuli, aby se ti rozsvítilo :)
  • https://www.youtube.com/watch?v=b_q_SWcZy0Q

    Aneb pohádka Daniela Vávry o tom, že ve hře nejsou skoro žádné chyby a jak se bál už od začátku říci, že český dabing nebude :)
  • Videl jsem jen video a presvecilo me ze tohle hrat nebudu. Vynecham vsechny bugy a zeptam se: Nikomu nevadi obliceje postav? Nejen ze jsou technicky proste spatny po vsech strankach, ale predevsim lidi v 15. stoleti urcite vypadali uplne jinak nez lidi ve stoleti 21.!!!! Tohle zadny patch neopravi a neda se na to divat. *9*
  • To jste špatně pochopil. Pepa tím myslel, že v polovině LongPlay videa usnul.

    (logicky nemohl usnout v polovině 50+ hodinový hry, když to vyšlo teprve včera... tak daleko se normální lidé ještě nedostali)
  • Naopak, vystihl jsem přesně první část tvého příspěvku. Je to totiž ve stylu "Nechci tě urazit, ale [následuje urážka]". Nechceš mu to omlátit o hlavu, ale polovina příspěvku je o tom, co bys mu všechno vyčetl, kdybys mu to chtěl vyčítat. Si můžeš podat ruku s mojí přítelkyní. *1*
  • Jakože jsi si šel v průběhu hraní 50h hry vyspat? To fakt nikdo nečekal, ale díky za info.
  • Tím spíš tam nemají cpát sejvovici, když jim nefunguje a jen dělá potíže (protože sejv na ukončení by fungoval úplně stejně jen bez vlivu na ožralost). A měli prostě poladit ukládání na checkpointech. Jak ukazují jiné hry, ono když neuložíš vše (třeba zmizí mrtvoly apod, tak to nikomu nějak nevadí). Ono se dá ukádáním ve vhodný okmažik docela dost věcí očůrat. A očůraný systém co funguje může být ve výsledku lepší než důkladný systém, který nefunguje.
  • U nas nemyslitelne ale v zapadnejsich krajnach to zasa nieje ziaden extrem, vratit tovar ked sa mi nepaci alebo nsplna poziadavky ktore som chcel (povedzme zle informacie). Tak nejak sa s tym rata ze urcite percento sa vrati a ze nebude cely narod spekulantov to len vracat. Ono celkovo software je hodne osemetny a problematicky. Pri nom nikto nic nezarucuje a vlastne clovek si ani ziaden sw vecsinou nekupuje len licenciu na pouzivanie.
    A hry boli zabava dovtedy nez zacali predaje presahovat 100 mil $. Ked si GTA5 saha na zarobok skoro miliardu $ za prve 3 dni predaja, to uz nieje o zabave.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit