Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nebrat směrodatně, když všichni tam mají 0,7-3 hodiny hraní. *7*
  • recenze po 5 hodinách hraní FTW *7* *7* *7*
  • To seš teda úplnej věštec! Napiš si to do životopisu.
  • Lol krytika... Aspoň jde vidět, jaká elita národa tady přispívá... samozřejmě nechybí zmínka o Vavrochově článku, vsadím se, že ty jsi jedna z těch zrůd, která 7 let počítala každý den do chvíle, kdy budeš moct napsat trapných 100 důvodů, proč nesnášíš KcD
  • Na steamu zatím jen 70% kladných
    Metacritics ráno 86% nyní 74%
    Už to jde dolů.. Krytika stavu Skyrimu při release ze strany Dana nyní dostává nový rozměr
  • Ne naopak, to je přesně ten důvod proč anonymní recenze nemají váhu :DD
  • ja rikal ze to bude fail ale neee nikdo mi neveril nikdo!
  • Recenzi tam dal včera večer.. A informace nasbírané maximálně z dojmů po internetu. Navíc převažuje klasický pláč nad neexistencí českého dabingu... Jestli takhle zacházíš s informacemi z internetu pokaždé, tak potěš koště.
  • = 30%

    *1* *2*
  • "+ česká hra"
    "- česká hra bez českého dabingu, debilní bojový systém, ubohé animace postav a obličeje"

    "recenzi" *2* *2*
  • Kdy bude recenze?
  • Za mě paskvil. Hodnocení tak 6/10 pokud se opraví bugy. Nejlepší recenzi co jsem zatím četl je na heureka.cz k produktu PC a PS4 verze od Adama Berana, jedná se sice o anonym, ale alespoň je recenze upřímná... a to je přesně to kouzlo anonymu, protože se nemusí bát, že si ho někdo pozve na kobereček nebo mu bude vyhrožovat... proto shledávám jeho recenzi jako užitečnou a pro mě objektivní

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit