Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za tak krátký čas nemáš šanci udělat pořádnou recenzi, to je úplná blbost co tu píšeš.
  • Mám jen jedny nervy :) Příběh je prý úžasný, ale soubojový systém, alchymie, inventář, postavy (některé) mne upe odradily a ani po 5 letech se pořád nemůžu překecat k tomu to zase rozjet
  • Ne, je to klasický český vychcánek *1*
  • Obleční, vlasy, vše jak přilepené. :(
  • To jsi se o hodně ochudil :)
  • Furt je to ve spoustě věcech lepší než ty ostatní hovadiny co na nás herní průmysl valí. A to ne o fous, ale řádově.
  • U Witchera 1 mi stačily 2 hodiny a byl to jeden z nejhorších herních zážitků...
  • Když nevíš, co znamená slovo "bo" tak ho nepoužívej, nebo tě ukamenujou...
  • Jack1947
    To by bylo na 100hodin hraní celkem málo no...
  • Po tom co jsem teď v longplayi viděl jízdu tryskem na koni... no na PS4 ten kůň jede řádově pomaleji v trysku než na PC.. bo není to tím patchem?
  • Koukal jsem na to asi pul hodky. Covece docela me sokoval ten malej podil interaktivity. Tipuji ze v hre stravite minimalne polovinu sledovanim cutscen, dialogu a loadingu, ctvrtinu presouvanim a na samotne hrani zbyva tak 25%. A to jsem mozna jeste optimista. Nebo se to pozdeji trochu rozjede a je z toho skutecne hra? *13*
  • Ta hra vypadá velmi dobře. Určitě se to Vávrovi povedlo. No a že tam jsou bugy? Myslím že to přežiju a počkám si na nějaký ten patch :)
  • Jack1947
    Já jsem zas naopak rád že mysleli i na staré CPU takže si to zahraju. Možná to ani optimalizačne nebude tak hrozné... 32gb snad tam je i ten update.
  • Tak s tím combatem bych si nebyl tak jistý. Pokud je ten systém komplikovaný, tak se taky může stát, že po 6 hodinách ti přejde do krve a začneš si to pořádně užívat. Dark Souls jsem taky 3x po hodině hraní vypnul a nakonec je to hra z mé TOP10 :)
  • Copak ty chodíš do práce bez nároku na mzdu?
  • Když mi tu hru dají zadarmo tak tomu ty chyby klidně odpustím.
  • A proč ne? Za 5 hodin v klidu vyzkoušíš všechno, co v té hře je (míněno každou mechaniku - combat, crafting, minihry, dialogy, projdeš kus krajiny, uděláš nějaký quest atd. atd.). Ta herní doba navíc už je jen víc questů, víc craftingu, víc soubojů, víc všeho. Pokud tě nebaví combat prvních 5 hodin, asi tě nebude bavit ani těch dalších 100. Možná je nějaký quest lepší, nějaký horší. Ale že by byla ta hromada bugů a nedodělků jen těch prvních 5 hodin a pak to byla krásná vyladěná hra to asi ne. Takže to, co většina recenzentů honodtí negativně myslím dokáží velmi dobře odhadnout už za těch prvních 5 hodin - totiž bugy, nedodělky a špatný technický stav hry.
  • ucho
    ale jo. je super, ze je to venku. kdyz ted odladi to nejdulezitejsi, lidi si to uzijou. a jestli maji pripravenou pudu pro modovani, velmi rychle tu hru dokazou nakopnout do dalsi etapy.
    dulezity je, aby se to prijalo kladne i s temi chybami. a sance na to tu je. potencial to proste ma.
  • Cože?, dílo etno-nacionalistickýho hipstera Vávry není geniální bezchybná mana z nebes? Jsem šokován. Šokován! Po půl roce po tom neštěkne ani pes.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit