Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A ani 2. díl mne neoslovil a po hodině jsem to vzdal. Witcher zkrátka nenaplnil má očekávání. Ale 100 lidí 100 chutí :)
  • Zkousel, hral par hodin, pousmal a sel dal... Myslim, ze tohle za tech 100 duvodu ani nestoji.
  • Co se tady pořád většina lidí ohání nějakým hodnocením.. Když to nemá 80%+ tak si tu hru nekoupíte, nebo je to automaticky brak ? 100 lidí 100 chutí.. Tak si tu hru vyzkoušejte a potom něco kritizujte - navíc je poměrně hodně odlišná od jiných her, takže možná chvíli potrvá, než si na to většina lidí zvykne. Typický náš debilní národ - hned vše zkritizovat a ani nemáte trochu pochopení, co za tím vším stálo a jaký je to šílený proces vůbec vydat nějakou hru. Nikomu nic nevnucuji, ale zkuste se nad tím vším zamyslet a udělat si vlastní názor. Než kdyby jste byli rádi, že se tady ten náš herní průmysl snaží aspoň trochu někdo pozdvihnout, tak tu hru ještě odsoudíte před tím, než by jste ji vůbec zkusili.
  • To není můj výmysl, hňupe. Každopádně pro tebe je určeno nastavení o stupeň níže, ať to pro tebe vypadá jakkoliv blbě, rozdíl stejně nepoznáš. Open world hry stejně vypadají vždy o 1-2 stupně hůře.
  • Koupeno, nainstalováno. Mazec, nevím co tady kdo plive, ale po rokách různých sraček konečně hra co mě hodně chytla. Ok, zatím začátek, ovšem tomu opravdu věřím, za mě super. *14*
  • se koukni na video, je to ultra, sry ale ta grafika i na ultra není žádná slává, takže si nevymýšlej nesmysly o budoucnosti, tohle není Crysis
  • Fyzika oděvů je úplná blbost víceméně, podívej se jak vypadají AAA hry jako CoD, které jsou malinké rozsahem a technicky sto let za opicema. Grafika v KCD je na nejvyšší úrovni co se týče modelů, textur, nasvícení atd.
  • Jaké nastavení? Ultra má prý být do budoucna a ne pro současnou generaci.
  • No koukal jsem na to taky a měl sem z toho podobný pocit... ze dvou hodin hraní, snad tak 7 minut hry jinak jedna naskriptovaná scéna za druhou, popřípadě "rozhovor". Hra zatím nikde... ale snad to přijde :_) Hodnotit hru podle nekonečnýho tutorilu/intra se mi zatím nechce...
  • 1080TI a 30FPS. Vávro si ses posral, ne? *9*
  • No hra je venku a jedno je již teď jisté, další zázrak v podobě mafie se zcela jistě konat nebude.
  • ja si najskôr počkám na recenziu, a potom zrejme aj na nejakú zlavu, cenovku ktorú nasadili sm zdá zatiaľ veľa.
  • *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* Miluju to tady na Games.cz hlavně kvůli takovýmto vtipům. Bez urážek, jen vtipy a legrace. Tak by to mělo vypadat v každé diskuzi na herních serverech. Bohužel tomu tak často není. Ještě jednou díky, fakt jsi mě rozesmál.
  • Odulin
    Tak dost bylo řečí a spekulací, jdu to pustit. Večer zmíním dojmy.
  • Za ty peníze co hra stojí a v roce 2018 měla vypadat jinak.
  • Grafika u Assasin Creed je krásná, tady jsou hezká panoramata, ale postavy jsou příšerný.
  • Já teda nevím, hrála jsem hru hodinu... Mám nový počítač na kterém rozjedu bez problému na nejvyšší detaily Assassins Creed a toto je teda hrůza. Grafika nic moc, věčně se něco načítá čtvrt dne, dialogy jak pro blbce, hratelnost hrozná.... Díky bohu, že hru kupoval přítel. Kdyby to bylo za moje peníze, byla bych pěkně nas*****...
  • Ja to předtím 2x dohrál... Teď už to stáří nějak nepřekousnu :D
  • Tak tohle je asi nejmenší problém čeho si při hraní všimneš..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit