Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U nás v trafice měli asi 8 druhů, nakonec jsem vybral Portal :)
  • Svet neni jenom o penezich...
  • x_ander
    Ty obálky byly parádní nápad. Prošel jsem 3 trafiky a nakonec se spokojil s Big daddym :) Ale pokud narazím někde na Maxe, tak ho asi vezmu taky.

    Každopádně přeju hodně úspěchů a ať tu s námi Level ještě dlouho vydrží.
  • Děkuji redakci Levelu za jejich práci a za to, že se každý měsíc můžu těšit na nové číslo časopisu. Kupuji si Level od doby restartu a doufám, že budete ještě dlouho vycházet.:) Líbí se mi přístup, s jakým časopis tvoříte, perfektní články, komentáře, recenze, rozhovory (díky za ten nejnovější s tvůrci hry TWoM, super!), designová úprava a vzhled obálek, které jsou opravdu precizní, některá bych označila za umělecká díla:) atd. atd. Zkrátka super časopis.
    Tohoto nejnovějšího čísla jsem si zakoupila (zatím:-)) dva kusy navíc, tj. vedle toho, co mi přišel do schránky s Diablem II jsem si koupila ještě Max Payna a The last of us, asi si koupím ještě Fallout obálku, protože to je kult, co si budeme povídat.:)
    Takže ještě jednou díky a přeji Levelu mnoho úspěchů do budoucna a spokojené čtenáře.
    Díky.
  • Řekněme že jsem pouze zvědavý, ale co by tě osobně potěšilo? Máš tak jedinečnou možnost redakci inspirovat.
  • Když ti to stačí, tvoje věc...
  • Level to znam kdysi pred 20ti lety takova ta trapna konkurence Score a vono to dneska jeste vychazi? fak na papire to nekdo kupuje? Jako jeste dnes se najdou lidi co nemaj internet? CO kdyz chtej vedet jak vypada hra tak cekaji a cekaji az to vytiskoun v nejakem mediu z minuleho tisicileti? a kdyz chtej vedet jak se hraje tak si o tom hodinu listujou v casopise misto aby shledli YT video? *1*
  • Ja teda musim povedat, ze som bol fakt velmi milo prekvapeny, ked som z tej ciernej obalky vytiahol Gordona Freemana. Lepsie by som si nevybral, ani keby mala trafikantka na krame vsetkych 20 kusov! *4*
  • Asharak
    To je pro sběratele, aby podpořili příjem a koupili všech 20 *1* (jk)
  • Chápu že bys raději volil Ferrari a vilu na Tahiti, ale i takové pěkné obálky potěší.
  • fizola
    ja mam tu siestu v hornom rade. Na vyber bol este last of us a nejaky ritier. Ale keby tam bol Duke, fallout alebo rayman zrejme by som kupil 3 naraz
  • Mart9
    Je hodně divný přát časopisu dalších 20 let, když z něj samotná redakce nic nemá. Dá se říct, že jim lidi přejí dalších 20 let otrokařiny pro časopis dávno určený k zániku. Upřímně mě fakt trápí, že na tom nic nevyděláváte.
  • Bože 20 let výročí a dají nějaký trapný obálky. Tenhle časopis je fakt určený k zániku...
  • Já taky četl spíše Level, MiniLevely, nějaký ten GameStar a pak i Screenfun, i když ten byl spíše zaměřený na konzole.
    Score jsem kupoval jen kvůli plným hrám, třeba Jagged Alliance 2 nebo Europa 1400 the guild, ale neseděl mi jejich pubertální humor, přestože jsem tehdy sám byl puberťák, i když je možné, že to byla vina zrovna té současné redakce, přesto si ale z doby Score pamatuju dodnes jména jako Tomáš Zvelebil nebo Chalid Himmat.
    Dokonce jsem měl i jeden z těch Levelů co je na webu s recenzí na Baldurs Gate 2 a plnou hrou Mobility, co jsem se té nahrál :-). Dnes už ale nemám ani jeden herní časopis, když jsem se stěhoval, musel jsem po sobě vše vyklidit a ty desítky kil časopisů zkrátka nebylo kam dát, tak musely jít pryč spolu s krabicemi různých her. Dnes by se to dalo zpeněžit, ale líto mi to není. Dnes pro mě herní svět není takovou srdcovou záležitostí jako dřív a nerad skladuju nepotřebné věci. Proto hry kupuju taky jen na steamu, s mým každoročním stěhováním by krabice stejně musely pryč.
  • janchor
    Každá obálka reprezentuje jeden rok v historii Levelu, Doom je starší (1993).
  • MrSanta
    Pěkné obálky. Jenom jsem překvapen, že tam chybí mariňák z Dooma.
  • Jack1947
    Skvělý nápad s těmi obálkami, i když no ne že bych nad tím nějak tratil nebo tak ale pro předplatitele je to jak loterie... co když někdo chtěl jinou obálku. *7* K obsahu nemám sebemenších námitek, i když budu referovat až něco přečtu. Škoda že takovéhle posvícení není častěji njn... tak aspon po přeju dalších 20 a více let. *3* *4*
  • Nikde na tech obalkach nevidim otce zakladatele Martina Ludvika.Takze jen dalsi fail.
  • Tambs ap
  • Skutečný pařan nic nečte, ten má vše zahráno *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit