Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Snažíš se mi tedy říct, že to mají jako koníček. Jak říkám, pokud jim to za to stojí, tak OK. Dělají to dobře.
  • Alex81
    Tady se z toho dělá hrozný tajemno, jak kdyby provedl něco strašlivého, třeba se stal bojovníkem za rovnoprávnost, nebo něco podobně ekl.
  • S obálkama dobrý napad *4* V Kaufu sem se přehraboval, radostně objevoval další a další obálku. Asi sem tam vypadl divně, ale to mě vůbec nevadilo *1* Mě se od začátku líbíl Rayman, ten tam bohužel nebyl, tak sem vzal druhý pro mě nejlepší s Gordonem Freemanem *4* Levelu a redakci přeji do dalších čísel a let jen to nejlepší... *4*
  • To nechtěj vědět.
  • ne, dela pixel art uz dlouho. je poznat, ze jsi znalec...
  • ten člověk který dělal obálky dělal pixel art poprvé v životě, že ano? je to poznat..
  • A ty máš v hlave naděláno že?
  • No jedi z neceho jineho, ne z vydavani casopisu. A to si vazne myslis, ze nikdo na svete nedela neco i z jinych duvodu nez pro penize? To by to na svete vypadalo... Spousta lidi by se jiste mohla zivit necim vydelecnejsim, ale naplnuje je prace, ktera treba tolik nevynasi. Nebo cinnost, kterou musi financne kompenzovat jinde, treba i uskrovnenim se v zivote. Proste abych to vratil na zacatek a upravil: ne kazdy ma zivot jenom o penezich. Jestli to tak mas ty, tvoje vec samozrejme!
  • Mart9
    Jestli jim za to ty hodiny práce, stresu a starostí se samotným vydáváním časopisu stojí, tak OK. Ale z nadšení lidí se ještě nikdo nenajedl. Nebo je druhá možnost, že ten časopis slušně sype tak, že se to vyplatí dělat, ale v podcastu hovořili jinak.
  • Co je perfektního na nějakých ušmudlaných obálkách? Není to spíš tak, že při takovém výročí by si pro čtenáře měli připravit něco hodnotnějšího? Je vidět, jak si čtenářů váží když jim naservírují toto. Za ten plátek bych už nedal ani korunu...
  • Alex81
    Nelze než souhlasit. Jedinej kdo trochu konkuroval v Levelu Andrejovi, byl Martin "Lachtan" Kalivoda, čert ví, co se s ním stalo.
  • Tak, líp bych to nenapsal...
  • A redakce jsou teda deti nebo ti milionari? *3* Samozrejme, ze bez penez se zivot v civilizaci dost komplikuje, ale to porad neznamena, ze zalezi jenom na nich. Mysleno tak, ze tvoje tvrzeni o tom, jak z vydavani Levelu redakce nic nema, neni pravdive. Kdyby z toho nemeli *nic*, tak to jiste nedelaji. Ale oni z toho maji casopis, ktery pro ne a dalsi lidi ma hodnotu. Podivej treba na tu manii, kterou rozpoutaly obalky. To se asi taky (no, asi urcite) financne nevyplatilo, ale ta radost a nadseni lidi za to klukum evidentne stala. I to je soucast toho, co z vydavani casopis maji. Chapes?
  • Mart9
    Tohle říkají děti, kterým ještě všechno kupují rodiče, nebo milionáři, kteří na všechno mají. V každém případě ti gratuluji. Dnešní svět je bohužel jenom o penězích. Pokud bys neměl peníze, ani by sis nepřečetl tenhle můj příspěvek, bydlel bys někde v jeskyni.
  • Nápad s obálkami je perfektní. Jsou fakt nádherný, prostě smekám. Tohle číslo v každým případě musím mít. Jsem zvědavá, jakou obálku seženu:)
  • *8*
  • Život bez bolesti.. nemá cenu.
  • Jsem tak nějak naivně doufal, že každý časopis bude mít všechny obálky, jenom se budou lišit tím, která bude titulní. :(
  • Myslím, že by mu stačilo, kdyby neměl tak pos*anej život.
  • Score za Andreje a Ice bylo úplně nejlepší. Ono se to vlastně obrátilo. Level měl slušný začátek, slabší střed a momentálně je hodně dobrý. Score bylo ze začátku skvělé, první tři roky byly úžasné, ale jakmile to přešlo pod Zvelebila, tak to šlo totálně dolů a tam je to taky do dnes.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit