Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Skvělý nápad s těmi obálkami, i když no ne že bych nad tím nějak tratil nebo tak ale pro předplatitele je to jak loterie... co když někdo chtěl jinou obálku. *7* K obsahu nemám sebemenších námitek, i když budu referovat až něco přečtu. Škoda že takovéhle posvícení není častěji njn... tak aspon po přeju dalších 20 a více let. *3* *4*
    • Asharak
      To je pro sběratele, aby podpořili příjem a koupili všech 20 *1* (jk)
  • Nikde na tech obalkach nevidim otce zakladatele Martina Ludvika.Takze jen dalsi fail.
  • Už 20? Shit, jsem starej, na takovýhle výročí jsem čekal ale něco jinýho než pěknou obálku, osobně stejně hry co kdy vyšli a já je chtěl tak je mám dávno koupený, ale co mladší čtenáři? Ano chápu proč jste zrušili politiku plných her, ale zrovna výroční číslo by mělo být vyjímkou, zvlášť takovéhle kulatiny. Level jsem měl vždycky radši než score a jeho trapné pokusy o humor (no i když pak později nastoupila level TV tak to bylo fakt něco, nechápu jak na to mohl někdo koukat). Hlavně mi ale přišli nejlepší recenze, které jsou skvělé do teď ale bývali ještě lepší
  • flash789
    jednoznacne chybi obalka číslo 21 v nakladu třeba jen 100 kusu, sberatelskej kousek, zase jste propasli stat se necim co bude mit po letech skutecne nejakou zasadni cenu..tak snad za 20 let to vyjde:)
  • kulhy_parici_spici
    Tak trafikářka na mě vytáhla 4 obálky a nejsymboličtější pro mě byl asi Fallout. Nicméně bych to klidně v Praze vyměnil za Half-Life, Portal, Journey a nebo Freelnacer. Kdyžtak kulhyje@gmail.com.
  • martin.mares.984
    Tohle cislo mi prijde za posledni dobu asi nejpovednejsi a to je defacto "okurkova" sezona v hernim svete. Special uz mam precteny od vcerejska a mile me to prekvapilo. Bylo to fakt pekne zpracovane, slusny rozsah a temata, ale uprimne nejvic mne vyrazilo dech, kolik autoru, redaktoru a dalsich lidi kolem LEVELu se podarilo najednou sehnat - to klobouk dolu!

    Velka gratulace! Ja bych LEVElu popral aby jednoho krasneho dne mela jeho redakce tu prijemnou starost vymyslet 30 nebo i 40 motivu obalek *5*
  • Hnisavec
    Dúfam, že sa mi ujde ten s Journey alebo Big Daddym *4* *5*
  • Alex81
    Ja byl Scorista a "Plevel" jsem ze zásady nečetl:-) Ale zpětně musím uznat, že to byl od začátku výbornej časák, v mnohém převyšující SCORE. Jen SCORE prostě mělo Andreje s Icem.
    • Score za Andreje a Ice bylo úplně nejlepší. Ono se to vlastně obrátilo. Level měl slušný začátek, slabší střed a momentálně je hodně dobrý. Score bylo ze začátku skvělé, první tři roky byly úžasné, ale jakmile to přešlo pod Zvelebila, tak to šlo totálně dolů a tam je to taky do dnes.
      • Alex81
        Nelze než souhlasit. Jedinej kdo trochu konkuroval v Levelu Andrejovi, byl Martin "Lachtan" Kalivoda, čert ví, co se s ním stalo.
        • To nechtěj vědět.
          • Alex81
            Tady se z toho dělá hrozný tajemno, jak kdyby provedl něco strašlivého, třeba se stal bojovníkem za rovnoprávnost, nebo něco podobně ekl.
  • fuu tolik toaletniho papiru. no nic jdu si čist skutečnej časopis o hrach, tedy SCORE
    • Tambs ap
    • Skutečný pařan nic nečte, ten má vše zahráno *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit