Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U nás v trafice měli asi 8 druhů, nakonec jsem vybral Portal :)
  • x_ander
    Ty obálky byly parádní nápad. Prošel jsem 3 trafiky a nakonec se spokojil s Big daddym :) Ale pokud narazím někde na Maxe, tak ho asi vezmu taky.

    Každopádně přeju hodně úspěchů a ať tu s námi Level ještě dlouho vydrží.
  • Děkuji redakci Levelu za jejich práci a za to, že se každý měsíc můžu těšit na nové číslo časopisu. Kupuji si Level od doby restartu a doufám, že budete ještě dlouho vycházet.:) Líbí se mi přístup, s jakým časopis tvoříte, perfektní články, komentáře, recenze, rozhovory (díky za ten nejnovější s tvůrci hry TWoM, super!), designová úprava a vzhled obálek, které jsou opravdu precizní, některá bych označila za umělecká díla:) atd. atd. Zkrátka super časopis.
    Tohoto nejnovějšího čísla jsem si zakoupila (zatím:-)) dva kusy navíc, tj. vedle toho, co mi přišel do schránky s Diablem II jsem si koupila ještě Max Payna a The last of us, asi si koupím ještě Fallout obálku, protože to je kult, co si budeme povídat.:)
    Takže ještě jednou díky a přeji Levelu mnoho úspěchů do budoucna a spokojené čtenáře.
    Díky.
  • Level to znam kdysi pred 20ti lety takova ta trapna konkurence Score a vono to dneska jeste vychazi? fak na papire to nekdo kupuje? Jako jeste dnes se najdou lidi co nemaj internet? CO kdyz chtej vedet jak vypada hra tak cekaji a cekaji az to vytiskoun v nejakem mediu z minuleho tisicileti? a kdyz chtej vedet jak se hraje tak si o tom hodinu listujou v casopise misto aby shledli YT video? *1*
    • frag.ment
      Jde vidět, že jsi restarovaný Level neviděl ani z rychlíku.. Je tam celkem hodně zajímácých článků kolem her, které jinde nenajdeš. Nějaké recencze a novinky už dávno nejsou hlavní náplní časopisu jako dřív. A např. pro mě je to ideální čtení, když si dávám vanovou koupel, protože kdybych si tam bral tablet, tak ho při mé nešikovnosti utopím.
      • Nj neni nad to louhovat se ve vlastni spine s namocenym casakem na hrudi :D
        • nevim jak se vanuješ ty ale já se před samotným aktem vanování pořádně vydrbu ve sprcháči :)
    • Tak, líp bych to nenapsal...
  • Ja teda musim povedat, ze som bol fakt velmi milo prekvapeny, ked som z tej ciernej obalky vytiahol Gordona Freemana. Lepsie by som si nevybral, ani keby mala trafikantka na krame vsetkych 20 kusov! *4*
  • fizola
    ja mam tu siestu v hornom rade. Na vyber bol este last of us a nejaky ritier. Ale keby tam bol Duke, fallout alebo rayman zrejme by som kupil 3 naraz
  • Mart9
    Je hodně divný přát časopisu dalších 20 let, když z něj samotná redakce nic nemá. Dá se říct, že jim lidi přejí dalších 20 let otrokařiny pro časopis dávno určený k zániku. Upřímně mě fakt trápí, že na tom nic nevyděláváte.
    • Svet neni jenom o penezich...
      • Mart9
        Tohle říkají děti, kterým ještě všechno kupují rodiče, nebo milionáři, kteří na všechno mají. V každém případě ti gratuluji. Dnešní svět je bohužel jenom o penězích. Pokud bys neměl peníze, ani by sis nepřečetl tenhle můj příspěvek, bydlel bys někde v jeskyni.
        • A redakce jsou teda deti nebo ti milionari? *3* Samozrejme, ze bez penez se zivot v civilizaci dost komplikuje, ale to porad neznamena, ze zalezi jenom na nich. Mysleno tak, ze tvoje tvrzeni o tom, jak z vydavani Levelu redakce nic nema, neni pravdive. Kdyby z toho nemeli *nic*, tak to jiste nedelaji. Ale oni z toho maji casopis, ktery pro ne a dalsi lidi ma hodnotu. Podivej treba na tu manii, kterou rozpoutaly obalky. To se asi taky (no, asi urcite) financne nevyplatilo, ale ta radost a nadseni lidi za to klukum evidentne stala. I to je soucast toho, co z vydavani casopis maji. Chapes?
          • Mart9
            Jestli jim za to ty hodiny práce, stresu a starostí se samotným vydáváním časopisu stojí, tak OK. Ale z nadšení lidí se ještě nikdo nenajedl. Nebo je druhá možnost, že ten časopis slušně sype tak, že se to vyplatí dělat, ale v podcastu hovořili jinak.
            • Mart9
              Snažíš se mi tedy říct, že to mají jako koníček. Jak říkám, pokud jim to za to stojí, tak OK. Dělají to dobře.
            • No jedi z neceho jineho, ne z vydavani casopisu. A to si vazne myslis, ze nikdo na svete nedela neco i z jinych duvodu nez pro penize? To by to na svete vypadalo... Spousta lidi by se jiste mohla zivit necim vydelecnejsim, ale naplnuje je prace, ktera treba tolik nevynasi. Nebo cinnost, kterou musi financne kompenzovat jinde, treba i uskrovnenim se v zivote. Proste abych to vratil na zacatek a upravil: ne kazdy ma zivot jenom o penezich. Jestli to tak mas ty, tvoje vec samozrejme!
  • Bože 20 let výročí a dají nějaký trapný obálky. Tenhle časopis je fakt určený k zániku...
    • Chápu že bys raději volil Ferrari a vilu na Tahiti, ale i takové pěkné obálky potěší.
      • Když ti to stačí, tvoje věc...
        • Řekněme že jsem pouze zvědavý, ale co by tě osobně potěšilo? Máš tak jedinečnou možnost redakci inspirovat.
          • Myslím, že by mu stačilo, kdyby neměl tak pos*anej život.
            • A ty máš v hlave naděláno že?
            • Život bez bolesti.. nemá cenu.
  • Já taky četl spíše Level, MiniLevely, nějaký ten GameStar a pak i Screenfun, i když ten byl spíše zaměřený na konzole.
    Score jsem kupoval jen kvůli plným hrám, třeba Jagged Alliance 2 nebo Europa 1400 the guild, ale neseděl mi jejich pubertální humor, přestože jsem tehdy sám byl puberťák, i když je možné, že to byla vina zrovna té současné redakce, přesto si ale z doby Score pamatuju dodnes jména jako Tomáš Zvelebil nebo Chalid Himmat.
    Dokonce jsem měl i jeden z těch Levelů co je na webu s recenzí na Baldurs Gate 2 a plnou hrou Mobility, co jsem se té nahrál :-). Dnes už ale nemám ani jeden herní časopis, když jsem se stěhoval, musel jsem po sobě vše vyklidit a ty desítky kil časopisů zkrátka nebylo kam dát, tak musely jít pryč spolu s krabicemi různých her. Dnes by se to dalo zpeněžit, ale líto mi to není. Dnes pro mě herní svět není takovou srdcovou záležitostí jako dřív a nerad skladuju nepotřebné věci. Proto hry kupuju taky jen na steamu, s mým každoročním stěhováním by krabice stejně musely pryč.
  • MrSanta
    Pěkné obálky. Jenom jsem překvapen, že tam chybí mariňák z Dooma.
    • janchor
      Každá obálka reprezentuje jeden rok v historii Levelu, Doom je starší (1993).
      • MrSanta
        Aha, to mě nenapadlo. Herdek, jsem nějaké staré :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit