Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ovšem, jak jednoduché je vytrhnout kus věty ze souvislostí a překroutit její význam, možná že už ti v tvých stařeckých letech opravdu neslouží mozek tak jako dřív a máš problém s chápáním psaného textu, nebo jsi prostě jen líný čist nebo myslet, jinak bys samožrejmě chápal, že se bavíme čistě o oblasti MOBA her, v tomto případě o hře Heroes of the Storm, která si, narozdíl od LoL bere inspiraci pouze a jenom z jiných her od Blizzardu, nikoliv od konkurence tak jako to dělá LoL, v tom konkrétním případě tedy skutečně vykrádá Blizzard především sám sebe. Tak, doufám že už je ti to jasnější šmudlo *4*
  • Superman_z_pekla
    Za to Lolkaři mají nejlepší komunitu, co? LoL je hra, co má snad nejhorší komunitu a to včetně servrů, co jsou v pekle. Tolik děcek, nadávek, Poláků jsem nikde jinde nezažil. A nejsem lama, to ne. Jinak si někdy přečti fóra, LoLkaři nadávají absolutně všem. A je jedno jestli hraješ CoD, Dotu nebo Sc II.
  • Ja o heroes of stone netvrdim ze neco vykradaj. Ja o Heroes of Storm nic nevim a cely Heroes of Stone jsou mi uplne viskde. Moba hry uz nejakou dobu nehraju. Svoje dotacka a lolacka leta uz mam davno za sebou.

    Ty tu ale delas jako kdyby LOL byl osou vseho zla protoze bere napady z jinych her ale jednim dechem hajis blizzard ze nic takoveho nedela. No tak hlavne ze na kazdyho nemas jinej metr :D
  • teď jsi ale na řadě ty Drasťo, napiš mi prosím seznam zdrojů, které Heroes of the Storm vykrádá, jsem zvědavý
  • Drasťa: sorry, ale to že je Diablo vykradené AD&D už asi netrumfnu *1*
  • v gold je op aj akali takze tak:D...s panteonom ju zabijem, tryndom,yi,jax a to su core hrdinovia s adc dobra ashe,ez,sivir np...zrovna udyr je op proti jinx galia som nevidel uz roky zato kenena sem tam ako couter..
  • Superman_z_pekla
    Fajn. Garen jenom proto, že si ho Riot všimnul a dal mu nový skin a vzhled schopností.
  • Superman_z_pekla
    Lucian je také poměrně nový hrdina s cenovkou 6300.
  • Superman_z_pekla
    Zklamu Tě. Gold....A ano OP není proti novým hrdinům. Ale když srovnáš co umí ona a co umí staří hrdinové, tak je to nebe a dudy. Balancování hrdinů je to, co Riotu naprosto nejde. Kdyby místo přidávání nových a nových hrdinů raději vybalancoval ty staré. Takový Warwick, Galio, Kennen, Rumble či Udyr jsou zapomenutí někde v prachu. U konkurenčních her se mi nestalo, že by nějaký hrdina nebyl hraný.
  • Já bych řekl, že je to vzájemné u částí obou komunit. Nech je ať se hádají. Si musí na to přijít sami, že je to hloupé a dětinské.
  • Pro nekoho je 10k euro nic vid.
  • V kazdy online hre narazis na kre*eny. A cim vic lidi hraje hru, tim vic kre*enu tam logicky bude. Plus skutecnost, ze kre*eni jsou dycky nejvic slyset...
  • Johny prosim napis nam jeste neco o Blizzardu at se muzeme od srdce zasmat.
  • Free to play hra vydelala pul miliardy doláčů. Citite ten vnitrni rozpor? :D Fakt nemam rad ten lzivej nazev free to play... Cest vyjimkam jako prave lol.
  • To takto není. Hraju sice Dotu, ale proti LoL nic nemám. Ať si každý hraje co chce a myslím si, že určitě to není špatná hra. Mám takový pocit, že konkurenční hru vždycky napadají i ti co nadávají spoluhráčům, když něco nejde nejlíp. Prostě je všude ta horší a lepší část komunity a haters gonna hate. Zbytek lidí asi nemá potřebu psát komentáře stylu "Nic proti té hře nemám". Jediný kdo mi tam vadí je Riot, poněvadž na něj už několikrát vypluly nějaké škaredé zákulisní praktiky vůči konkurenci, ale to teď nechci teď rozebírat.
  • XorxoxTalarius
    Drahy Johny, na zacatku vseho byla skupina nadsencu co mela rada Warhammer a tak si rekli ze udelaji DUNU 2 z prostredi Warhammeru. Inu vydali se do Games Workshopu ktery je poslal do zadele, respektive po nich chtel takovy baksis, ze by to nedali dohromady. A tak si udelali svoji Warhammer hru ale jelikoz nemeli licenci, tak ji nazvali Warcraft. Kupodivu se hra stala velmi znamou a hodilo jim to nejakou tu skvaru. Tak premysleli a rekli si ze vemou dalsi veci z Warhammeru a udelaji Warcraft II. Inu ten se prodaval jeste lip a studio nevedelo co s penezma a tak se rozhodli ze zkusi neco noveho. Neco jako AD&D ale aby to nebylo moc slozite. No a tak vzniklo Diablo mile deti.
    A kdyz uz meli tech penez opravdu hodne a nevedeli do ceho pichnout, tak si rekli ze kdyz uz skopirovali Warhammer klasicky, tak by prece mohli obslehnout i Warhammer 40K.
    No a jak si rekli a tak i udelali.
    A to je vse mili Johny. A jelikoz si toho nikdo z jejich fanousku nevsiml a asi ani nevsimne, tak obslehavaji hry dodnes ... dobrou noc
  • je vidět, že toho víš o jejich úspěchu opravdu hodně, pověz mi víc moudrý hochu.
  • Souhlasím zrovna z jinx nemám žádnej promblém téměř vždycky proti ni nasadim luciana a dam ji v poho.
  • Prirozeny exhibicionismus:-)
  • Jack1947
    Jeste napis " Ta hra je blbost, pridejte mi minusy". Dostane se ti poradne porce spravedlnosti. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit