Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co mě nejvíce překvapilo je, že na prvním místě je crossfire??? *8* lolko až druhé co se týče tržeb.....nechápu koukal jsem na videa a vypada to dost obyčejně ta hratelnost musí bejt asi špičková *2*
  • No jo, a je tu zase diskuze o tom, co je lepší. Jestli DOTA2 nebo LoL. Smutné ovšem je, že tento článek nepojednává o tom, která z uvedených her je lepší. Bohužel, zdejší diskutéři se chytili hozené návnady a celou ji spolkli i s navijákem.

    Hráči doty by si měli uvědomit, že jejich titul nemá takového věhlasu jako LoLko. Ano, můžete argumentovat tím, že dota je pro hardcore hráče a je mnohem náročnější (náročnější v čem milí hráči? V klikání tlačítek myši? Proboha, však to je pošetilost). Jo jo, v dotě si musím dávat pozor na takovou spoustu věcí, co v LoLku není. No a co? A že LoLko je jednodušší? Jednodušší v čem? Že nezabíjím vlastní creepy? Že na minimapě místo ikonek avatarů vidím pouhé barevné skvrny? Že ztratím goldy při úmrtí? Ježiš, to je tedy hrůza. Pochopte už jednu věc, že tady nejde o obtížnost hry, tady jde o to, jak v té hře jste dobří a nezáleží na tom, jak obtížná ta hra je. Hrajte si svoji dotu a nenáviďte LoLkaře. Ale pravdu nezměníte, pouze se utvrdíte ve vlastní lži.

    Btw. nejsem hráč lolka a ani doty, ale komunita kolem těchto her je vážně idiotská (a je celkem sranda pozorovat, že nenávistivé komentáře píši výhradně hráči doty, proč asi?)
    • wenceslaus
      Ale zajímala by mě diskuze Warhammer VS Warcraft :-D Tam je taky populárnější kopie. To je ale na jindy.
      • Prostě na Warhammer tématiku nic nemá "tečka"
    • wenceslaus
      Ano, všichni to spolkli i s navijákem, jen ty jsi to prokoukl. A pak se zastal LOLka...

      Hraju DoTu a LOL je mi ukradené. Soudit komunitu je blbost. Každý hráč je jiný a nezáleží na tom, že hrajou jednu hru.
    • a ještě jedna věc, progaming se nyní dostal na celkem slušnou úroveň, a to především díky LoL
  • LoL je naprosta degenerace dnesnich hracu a nebyt F2P, ani po tom nestekne pes. Je to takovej videoherni pokemon, kterej akorat nici potencionalni kvalitni kompetitivni hry. Neverim, ze nejakej hrac, kterej toho hral vice jak CoD u tohohle vydrzi dele jak par dni. Minusy mi nevadi, tak to vidim ja. MOBA mela chcipnout spolecne s W3.
    • Mohl by jsi dat priklad toho jak nici potencionalne kvalitni kompetitivni hry? Je smutne, ze jsi schopny vyvinout snahu shodit hru kterou jsi zrejme ani nehral, protoze proc by jsi u ni mel vydrzel dele nez par dni na to aby tvoje odusevnela recenze fenomenu lol davala nejaky smysl... Hral jsem vetsinu z vyse uvedenych her a nevidim jediny duvod proc by snad league of legends mela byt jakkoliv menecennou hrou. A vzhledem k tomu ze moba hry jsou aktualne nehranejsim odvetvim videoherniho prumyslu, tak tvoje posledni veta znaci ze jsi tak trochu herni dinosaurus co? :) Jen by me skutecne zajimalo jakymi argumenty jsi schopny podporit svuj prispevek.
  • InfidelBro
    Se ani nedivim, když ziskavani novych hrdinu je grind jako prase.
    • houby, za týden se dá úplně v pohodě koupit hrdina za 7800...
      • zatímco v Dotě jsou všichni hrdinové pěkně od začátku a nic odemykat nemusíš, všichni mají 100% rovné šance *3*
        • Matthew1J
          Já dotu ani LoL nehraju, ale co jsem slyšel, tak v LoLku sů postavy univerzálnější a přizpůsobitlenější. Kdežto v dotě špatný pick može znamenat skoro jistů prohru.
        • Tak ale i ten pocit že sis vidělal na champa a teď si ho konečně můžeš zahrát je taky hezký =)
          • vydělal chlape, vydělal
  • Free to play hra vydelala pul miliardy doláčů. Citite ten vnitrni rozpor? :D Fakt nemam rad ten lzivej nazev free to play... Cest vyjimkam jako prave lol.
    • No v okamziku kdy nainstaluji hru, zapnu a hraju bez toho aniz by me to stalo jedinou korunu, tak opravdu zadny vnitrni rozpor necitim.
      • chtěl jsi napsat, nainstaluju, stahuju 3 hodiny patche, večer zapnu a nechám se drtit od hráčů s nakoupenými super hrdiny a přesto žádný rozpor necítím *3*
        • můžeš mi popsat superhrdinu? Tykam si jen s Batmanem a ten na soupisce chybí, cítím se podveden!
          • Night Stalker = Batman
  • Odulin
    Joo LoLko. Čuchnul jsem k němu a Dotě před pár měsíci a jsou to bez debat skvělé hry. Nechal jsem jim tam taky pár stovek za hrdiny (LoL), čehož vůbec nelituju, protože zábava to královsky vynahradila. Škoda, že teď nemám tolik investovatelného času, potřeboval bych moc moc trénovat. :)
  • je to jasné, lol goty 2013 zdejší redakce
    • Ja porad nepochopil ty narazky... Ano redakce zvolila za nejlepsi online hru 2013 lol. A copak je to tak nepochopitelne? Vzdyt to lol v roce 2013 dotahla tak daleko, ze dokonce zmenila zakony USA a legalne zaradila sebe sama mezi regulerni sporty. Vlastne mas pravdu, lol by nemela byt online hra roku 2013... lol by mela byt online hrou desetileti.
      • Coze? Hru ktera vysla v roce 2009 zvolili jako hru roku 2013? To tak to jsme na tom bud hodne spatne(nepravdepodobne), nebo to samo o sobe vypovida o kvalitach zebricku.

        A k te tve posledni vete; Jsou tu mnohem kvalitnejsi tituly nez LoL.
  • MidnighT91
    K čemu jsou tam dobré placené skiny? Pamatuju se, že když jsem to kdysi zkoušel tak jsem si z netu mohl stáhnot jakejkoli skin. Pamatuju že jsem si jeden charakter předělal na Laru Croft...
    • restore
      Ved to aj stale este mozes spravit. Ale je tu ten drobny paradox, ked ta nenutia platit, mas ztoho tak dobry pocit ze im tie peniaze casom das dobrovolne :D
    • Lidem jde o pocit, o to že ho vidí ostatní. Je to uvnitř člověka.
      • Prirozeny exhibicionismus:-)
  • Omlouvám se za názor nerelevantní ke článku, ale budu reagovat na některé komentáře. Tahle nenávist k LoL je od hráčů DotA a spol. typická, přitom jen málokdy vidím opačné názory. Je jasně vidět, která komunita se jak chová... LoL hraju už pěkných pár let, mám pár skinů, občas narazím na hloupé hráče, co flamují chat kvůli každé hlouposti, ale jsou tu také fajn hráči, se kterými se dá vyjít a je jich dost na to, abych je potkával denně. DotA jsem zkousil, systém mě odradil (možná jsem zvyklý na LoL, takže to je nerelevantní). Toť vše *4*
    • hraju obě hry, to že si viděl nadávky jen ze strany doty a ostatních > na lol je subjektivní :) zrovna ikdyž to takle na těchto fórech nevypadá, dota má mnohem vřelejší komunitu, na nadávky narazím jednou za x her, v lol je to každá druhá a začíná se nadávat a ještě se ani nepicklo :) Takže ano, máš pravdu že jde krásně vidět jak se jaká komunita chová :)
    • Hale ja hral puvodni dotu, lol a v posledni dobe i dotu 2. U prvnich dvou jmenovanych jsem stravil srovnatelne casu a u doty 2 o poznani mene tim, ze je relativne novou hrou. Pravdou ale je, ze zatimco dota hraci z pro me neznameho duvodu neustale shazuji lol. Tak naopak v lol komunite clovek nenarazi na nejakou nenavist vuci dota 2 hracum. Popravde mi prijde, ze ti co jsou verni lol ani nijak neresi dotu 2 nebo ty co ji hraji. Nejsem nijak vyhraneny fanousek ani jedne hry, ale prijde mi proste, ze " lol players give a sh*t about dota 2".
    • Superman_z_pekla
      Za to Lolkaři mají nejlepší komunitu, co? LoL je hra, co má snad nejhorší komunitu a to včetně servrů, co jsou v pekle. Tolik děcek, nadávek, Poláků jsem nikde jinde nezažil. A nejsem lama, to ne. Jinak si někdy přečti fóra, LoLkaři nadávají absolutně všem. A je jedno jestli hraješ CoD, Dotu nebo Sc II.
    • V kazdy online hre narazis na kre*eny. A cim vic lidi hraje hru, tim vic kre*enu tam logicky bude. Plus skutecnost, ze kre*eni jsou dycky nejvic slyset...
    • To takto není. Hraju sice Dotu, ale proti LoL nic nemám. Ať si každý hraje co chce a myslím si, že určitě to není špatná hra. Mám takový pocit, že konkurenční hru vždycky napadají i ti co nadávají spoluhráčům, když něco nejde nejlíp. Prostě je všude ta horší a lepší část komunity a haters gonna hate. Zbytek lidí asi nemá potřebu psát komentáře stylu "Nic proti té hře nemám". Jediný kdo mi tam vadí je Riot, poněvadž na něj už několikrát vypluly nějaké škaredé zákulisní praktiky vůči konkurenci, ale to teď nechci teď rozebírat.
    • myslím, že žádná online hra nemá co vytýkat těm druhým. především moba hry jsou na tom nejhůře s lol v čele.
  • XorxoxTalarius
    Uprimne nemam rad MOBA hry a asi moc nechapu to ze to nekoho bavi a jeste mene pochopim to ze nekdo investuje takove prachy do F2P hry (jelikoz tam musi byt jedinci co solidne utraci).
    Jako chapu kdyz nekdo ma rad nejakou hru a ta se mu libi a tak posle vyvojarum nejaky prachy, sam to delam a kdyz nejakou FB hru hraju dlouho (treba pul roku) tak jim poslu tu petistovku (ovsem jenom tu petistovku). Ale kolik se tam musi objevit lidi a co si mus koupit aby se k sakru dostali k takove castce, to je silene.
    Jako jeste jsem schopen akceptovat kdyz chce nekdo mit kompletni train simulator, ale i tak ... vzdyt je to na palici. Je to same jako kdyz tady byl kdysi clanek ze v Dark Orbit prodavali jeden virtualni predmet za 10K Euro a za jedinej den jich prodali nekolik tisic ...
    Proste tohle jde mimo muj ramec chapani ...
    • Ale vzdyt sis ve druhem odstavci vlastne sam odpovedel. Kdyz to cloveka bavi;-).....
      • XorxoxTalarius
        No jenze poslat jednou za zivot 500 a nechat tam treba 10k Euro je docela rozdil ...
        • Pro nekoho je 10k euro nic vid.
        • Ano, pro člověka je lepší dát do do cigaret, alkoholu, drog a... Bitchees.
          • přesně, někdo utratí 10k euro za skiny do her, někdo za kokain, šampaňský a děfky... hlavně že se u toho oba dobře baví
            • Ale zase muzes sjetej vpalit hlavou do zdi, bo to neboli:-)
            • XorxoxTalarius
              No jo ... jenze ten skin je vec kterou muzes kopirovat do nekonecna, ten kokain nenamnozis za pomoci F5.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit