Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Earth Spirit je op, no.
  • Night Stalker = Batman
  • můžeš mi popsat superhrdinu? Tykam si jen s Batmanem a ten na soupisce chybí, cítím se podveden!
  • co mě nejvíce překvapilo je, že na prvním místě je crossfire??? *8* lolko až druhé co se týče tržeb.....nechápu koukal jsem na videa a vypada to dost obyčejně ta hratelnost musí bejt asi špičková *2*
  • Matthew1J
    Já dotu ani LoL nehraju, ale co jsem slyšel, tak v LoLku sů postavy univerzálnější a přizpůsobitlenější. Kdežto v dotě špatný pick može znamenat skoro jistů prohru.
  • vydělal chlape, vydělal
  • Tak ale i ten pocit že sis vidělal na champa a teď si ho konečně můžeš zahrát je taky hezký =)
  • XorxoxTalarius
    1. Jo dik, uz mam v tech Hearts peknej bordel

    2. To sice ano, ale dal tomu formu kterou vidame dodnes
  • 1. pleteš si Heartstorm (kartičky) a Heroes of the Storm (Moba od Blizzardu)

    2. každý někoho kopíruje, více či méně, i ten Tolkien si bral inspiraci ze starých evropských legend a folklóru
  • XorxoxTalarius
    Heroes of Storm je uplne to same jako milion dalsich karetnich her a co se lore tyce ... kdyz si udelas lore tak ze zkopirujes nekoho jineho, tak se o lore snad neda ani mluvit ne?
  • chtěl jsi napsat, nainstaluju, stahuju 3 hodiny patche, večer zapnu a nechám se drtit od hráčů s nakoupenými super hrdiny a přesto žádný rozpor necítím *3*
  • zatímco v Dotě jsou všichni hrdinové pěkně od začátku a nic odemykat nemusíš, všichni mají 100% rovné šance *3*
  • Drasťa: no a to je právě ta tenká hranice mezi inspirací a vykrádáním, kterou začla celá tahle diskuse. Heroes of the Storm používá hrdiny z Blizzardí lore, nepoužívá itemy, přidal na mapu plnění úkolů, různé mapy, sdíléní zkužeností.. zkrátka je tak odlišný, že by se to dalo nazvat inspirací. Lol, naproti tomu, vykradlo postavy i principy z Doty napřímo, tudíž jednoznačně vykradačka

    btw, byla to odpověď na otázku toho LOL maniaka "řekni mě, která jiná moba hra nemá podobné šampióny/předměty? " když jsem mu odpověděl, nelíbilo se mu že prohrává debatu tak to celé stočil jinam
  • XorxoxTalarius
    del:
    "Hack and Slash bylo součástí AD&D už dávno. Blizzard nic osekávat nemusel." - To my teda vysvetli, jak jsi delal hack&slash v AD&D. Vzhledem k tomu ze jsme je hraval a cetl veskera pravidla tak na tohle si teda nepamatuju.

    "Mimochodem, když už si zmínil AD&D, tak z toho kradl i Warhammer..." - oprava, obe dve univerza vychazi z Tolkiena. Za dalsi, pokud se podivas na svet AD&D a Warhammeru, tak sice uvidis ze maji stejneho otce ale jejich vyvoj sel uplne jinym smerem. A to tim myslim jako totalne. Podivej se na rasy, nabozenstvi i treba historii toho sveta. A to uz nemluvim o vizualu.
  • jedini babies su lida ako ty, co si naivne myslia ze hra moze fungovat zadarmo len tak. Bez tychto babies by nebolo za co udrziavat server a robit aktualizacia, sa zobut. Kolko ludi platia za pixely aj len naozaj preto aby touto cestou podporili developerov, pretoze chapu ako to je.

    Zboznujem tieto zvasty, ked nejaky ludia co nemaju peniaze vyhlasuju free hry za najlepsi model hry (a ze vobec to za model povazuju). Nic zadarmo nieje, nic.
  • Prostě na Warhammer tématiku nic nemá "tečka"
  • wenceslaus
    Ale zajímala by mě diskuze Warhammer VS Warcraft :-D Tam je taky populárnější kopie. To je ale na jindy.
  • wenceslaus
    Ano, všichni to spolkli i s navijákem, jen ty jsi to prokoukl. A pak se zastal LOLka...

    Hraju DoTu a LOL je mi ukradené. Soudit komunitu je blbost. Každý hráč je jiný a nezáleží na tom, že hrajou jednu hru.
  • tohle ti proste dost lidi neprizna a nema cenu se snema hadat, ze dost hrdinu upadlo v zapomeni diky novym, v lol je to znat pomerne dost .. ale zas i v dote sou herové ktery sou proste smesny oproti tem novejsim .... starej hrdina ma slow a buffy ...a pak novej ma burst dps, slow, silence a stun .. to mluvi za vse :)
  • a co je jako vtipnyho na tom aby byl dobrej balanc hrdinu? za to ze riot nemuze? seriously? a kdo za to teda muze? tady asi uz nekdo dostal kvalitni PR pruplach

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit