Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mám rád kulturu Mayů a Aztécu, takže jsem se poměrně těšil, ale nějak mě to nezaujalo, není to moc atmosferické, vím, že FromSoftware by rád zpracoval tohle téma, takže snad jednou se dočkám.
  • Jack je mistni r e t a rd. To nevis ?
  • Lukyz
    Pokud jde o ten rozvoj postavy, tak věc, která mě už dlouhodobě štve je, že ve většině moderních her, pokud vyzobáváš side questy atd., tak můžeš všechny skilly vymaxovat, tzn. žádná specializace, žádné přizpůsobení stylu hraní dle vybraných skillů. Krásný příklad jak to správně dělat byl např. první DeusEx, kde si hráč mohl vybrat max. jednu ze dvou (nebo tří?) augmentací na jeden slot, zbytek tím pádem nemohl využít a musel hrát dle svých rozhodnutí. Tohle bohužel zabili i další pokračování DE, ale za mě by to byl posun v hratelnosti a krok vpřed.
  • Ja zboznujem Rise of the Tomb Rider...
    No uznavam ze pri najtazsej obtiaznosti som to presiel ako NIC.
    Tym padom - prijal by som viacej hardcore hratelnost, stealth vaznejsi, budovanie postavy lepsie talent stromy na danu zbran,recoil nabijanie atd. Alebo aj Healing, zranenia od nabojov atd.

    Mozno aj Styl Kingdom Come Deliverance. Kedze mi sadol hardcore old school styl. (A nebolo by to zle z dovodu: predlzenia hratelnosti, a talent stromy na replay hry odznova - a.k.a. srdcovka Dark Messiah)

    Ale to asi chcem moc, kedze je to pribehova akcna hra kde samozrejme realne vojaci maju pri sebe automaticke zbrane a ide ich na vas aj 6 naraz atd. takze ratatata.

    :)
  • Rambo alá styl je něco jako styl à la Rambo? Nebo jde o nějakej rafinovanej popkulturní odkaz, kterej mi uniká?
  • Jack1947
    Už z prvních pár obrázků je vidět že to zase bude Rambo alá styl. Nevadí, hlavně aby se s tou akcí zas netlačilo až moc na strunu *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit