Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Nemít prachy ještě více vadí *3*
  • vadí, jó to vadí
  • Jack1947
    hehe a já se směji těm chudákům co si stále nemůžou zahrát protože to zlý korporáti nelokalizovali!
  • Jasně, lidi si kupují hry s lokalizaci kvůli tomu že potřebují přeložit název hry. Ty stovky normostran často odborného nebo tématicky založené textu nejsou důvodem.To že si někdo umí objednav u stánku pivo nebo se zeptat na cestu nutně neznamená že dá i výlet do historie dávných civilizaci. A vysolit 1500,- a pak u toho mít na klíně slovník je opruz. Pokus o vtip ti ale upřít nelze.Pokud si to ovšem nemyslel vážně, to by bylo dost smutné.
  • Když jsi tak v dobrý v překladu jistě zvládneš i tohle. You are an idi.t. *6*
  • Nevadí mi to ani u farcry ani u assasina ani u tomb raidera zvolená formuile a principy tohohle hraní mě prostě baví jsem explorer typ a prozkoumavám všechny zákoutí a skulinky aby mi neunikla žádná skrytá lokace. A tak to mam i normálně jsem cestovatel a když necestuji jsem na fiktivních cestach. Takže tak.
  • Jack1947
    Je vidět žes nehrál ROTT jinak bys to netvrdil.
  • a to vazne nikomu nevadi, ze to bude zase reskin? U Far Cry vam to vadi, tady ne?
  • Jack1947
    Nojo někdo musí trochu vylepšovat zažitá nudná slova obohacovat je trochu špetkou novoty ;) nemáš zač. Mistře *15*

    Rambo alá styl se mi tady prostě hodilo více noo *5*
  • Croft edice předobjednána. Teď už jen čekat.
  • Odulin
    Tímto chci poděkovat Jackovi za jeho pravidelné lingvistické obohacování. Z dnešní lekce si odnáším velmi rafinovaně vykombené "Rambo alá styl", ale především klenot v podobě nového idiomu --> "netlačit na strunu". (pro příště á la Rambo). Díky mistře, díky.
  • takže nový Stín Pleničky Hrobek?
  • Jack1947
    No teda to už vypadá více jako film než hra navíc Z Lary se stal predátor lol *8* jinak trailer nastřihanej hezky.
  • Nech sa paci pred 6hod.
    Rambo , Najsilnejsia ŽENA :D
    https://www.youtube.com/watch?v=j9_8250Kndk
  • Jack1947
    Není to jedno hlavně že ses poblil do diskuze *7*
  • Jack1947
    No to bys chtěl moc mě jenom vadilo a vadí že je Lara robocop co se prostřeluje 50 nepřáteli jako by se nechumelilo. Třeba i ubrat na akci a trochu toho zkoumání pár hádanek. Trochu mystična atp...
  • Pokud nebudu muset čekat na amatérskou češtinu nemám problém si novou Laru předobjednat, poslední dva díly mi poskytli kvanta hodin zábavy.
  • To je odkaz na Jackův vnitřní svět...
  • Co to sakra meleš?
  • Uplne suhlasim.
    Vsetko co bolo Old school a hardcore pre dnesnych ludi, v tej dobe normalna vec...zvyraznovalo hratelnost hry ako aj je opakovanie odohratie na zaklade vybratia si inych moznosti a ineho herneho zazitku.
    Ja by som vsetko mozne prijal co by stazilo hry dobrym a spravnym sposobom.

    A tak uvidime co sa im podari vlozit.

    A + najvacsia vec jasne ze Lara neumiera a prebera skusenosti z predoslych výprav tak by to mohli nejak zakomponovat a zjednotit...a pridavat jasne ze dalsie a dalsie skusenosti.

    To by bolo PECKA keby si mal Talentovy strom kde si bud na pistole alebo samopal alebo Luk atd. Prenasal z 1 do 2jky a z 2jky do 3jky...samozrejme vyberat by si si mohol len jeden a pol stroma, Kde napr zvysne by boli survival skilly a healing. Atd. To by bola pecka. :)
    Nie rozhodnutia ale skusenosti a EXP preberat. A zrucnosti kedze by ste ich pouzivali. Ale zas to by bola mozno Lara v TR 5 diely RAMBO :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit