Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A jakou inteligenci máme my, co vlastníme PC i konzoli dr. Desktope?
  • Hehe, co studuješ chytráku? Práva, ekonomii, management, zemědělku, večerní školu Tanga?
  • Ale, MR. Desktop hrál Danteho? Snad ne, na nějaké konzole?
  • Miserius
    Nekdo kdo si da jako prezdivku "čupa čups" nebude podle jednoho obrázku označovat motorkáře za hlupáky.
    To je smutny jak nyni si kazdej pubertak mysli ze je hrozne IN a COOL trollovat tak to zkousej, ale ani v tom nejsou dobry...
  • Každý havran dokáže vystudovat v ČR vysokou školu, to není známkou žádné inteligence, pokud tedy nestudujete na MFF CUNI či na FJFI CTU, což podle vašeho avataru pochybuji.
  • Miserius
    Ano hra bude i na konzole..konkretne jen na jednu... A na pc nebude...Staci veta a uz ani nemusim cist zbytek a vim ze jsi mentál.
  • Miserius
    V tom pripade jdu pochytat par havranu at mam s kym hrat, pokud jsem hloupejsi nez oni a zvladam vysokou skolu, treba mi i budou radit...
  • Série God Of War se vždycky pyšnila nádhernými lokacemi.
    I když jsem se k prvnímu dílu dostal až kolem roku 2007, tak teď po dohrání všech dílu se nemohu jinak, než těšit na nový díl.
    Jeden z důvodů, proč se modlim, ať není ten konec světa *4*
  • Miserius
    Ten artwork s tou hnátou mě pripomína Lost *15*
  • Aha, další konzolovej hater, který v životě nehrál God of War. Kdybys ho hrál, věděl bys že Dante's Inferno přes kopírák sjel všechny gameplay mechanismy z GoWu, dokonce i ovládání. Graficky to zdaleka nemá na God of War 3, na tomhle se zhodnout jak lidé co obě hry hráli, tak i všichni recenzenti. A co se kvalit Dante's Inferno týče, sedí s 75% na Metacritics, zatímco GoW 3 má 91%. Na tom něco bude, ne?
  • Proboha, hrál jsi vůbec nějakej díl God of war? Je to hra o brutální hratelnosti. Rubu, sekám, nekoukám kde co lítá, na to mám čas tak maximálně chvilku po dodělání nějakýho level bosse! Je vidět, že sem píšeš jen proto, abys pomlouval konzole a pořád dokola psal jen HW, protože je jen málo věcí, které lze sérii GOW vytknout. A o tom je tato diskuse. Za trest napiš tisíckrát desktop a jdi na stránky PC Fanboy!!! *16*
  • Kozí bobek. Dante's Inferno je jiná káva. Tento zablurovaný guláš pro děti mu nesahá ani po palce u nohy.
  • PS3 je sice pohřeb, ale na God of war nesahej. Nemít na X-boxu Dante´s inferno, tak jsem se rozbrečel, že si nemůžu GOW3 zahrát. První dva díly jsem na PS2 samozřejmě sfouknul jedním dechem!
  • Je vědecky dokázáno, že majitelé konzolí mají menší IQ než havrani.

    Je vědecky dokázáno, že výhradní majitelé desktopů mají vyšší IQ než havrani.

    Zdroj: NSTPN, published in How the mind is determined vol. 4, Jon Spacepack IB: 2698465132
  • Ale prosím tě, to je jak z mateřské školky a tu konzoli si můžou investoři strčit víš kam.
  • Izmæl
    I přesto, že nevím, zda-li je to vůbec možné, tak pořád doufám, že to bude ještě víc epičtější, než trojka, která už beztak nasadila laťku kurevsky vysoko.
  • nie, to uz nieje pre mna, keby som mal 12r. tak sa na takom bavim *4*
  • Tak kvuli temhle hram mam ps3
  • to Čupa čups: Hra je exkluzivně na PS3 a graficky je opravdu povedená, stačí se podívat na gameplay http://www.youtube.com/watch?v=j1QOCbAoRts
  • DangerousDave
    krásnych artworkou sú tisíce ale vieme ako to chodí... v samotnej hre sa z nich zachovajú iba zlomky ... http://is.gd/1wJ47g

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit