Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím poradte hraju god of war ascension a nemůžu doskočit lopatku na mlýnu je to chvíli potom co zabiju bose s modrým amuletem a s kterým umým poskládat spátky rozpadlé zříceniny , natočím si to mlýnský kolo jk to jen de a ta lopatka je moc vysoko nedoskočím na ní a nemůžu si tam ani nic přitáhnout aby mi to dalo prosím co mám dělat
  • dendyman
    voe...koukám dementní hateři sou všude *11*
  • God-of-War
    I´m BACK!!! *16*
  • exmaxx
    Jop, ta noha je fakt velka *1*
    • mám větší *2*
  • Série God Of War se vždycky pyšnila nádhernými lokacemi.
    I když jsem se k prvnímu dílu dostal až kolem roku 2007, tak teď po dohrání všech dílu se nemohu jinak, než těšit na nový díl.
    Jeden z důvodů, proč se modlim, ať není ten konec světa *4*
    • A není Vám divné, že se grafické zpracování hry od roku 2007 téměř vůbec nezměnilo? Mě už ten blur leze krkem a to o něm jenom slyším a na konzoli nehraji, ale ono víte, ti šmejdi nám ho cpou i do desktopu a to už je opravdu příliš.
      _______________________
      SMRT KONZOLÍM!
      • God-of-War
        Ty si kus debila...asi ti urvu hlavu
      • Evidentně si God Of War nehrál, protože 1.(2004) a 2.(2007) díl vyšel na PS2 (pokud nepočítám HD kolekce na PS3). God of War 3 vyšlo v roce 2010 a to má nádhernou grafiku.
        Co se týká grafiky her na PS3 obecně, tak ano PS3 se graficky nemůže dnešním PC rovnat, ale i tak jsou hry, které na PS3 vypadají nádherně (Uncharted, Heavy Rain, Killzone). Musíš brát, že tato konzole vyšla už v roce 2006, ale to neznamená, že by byla úplně slabá.
        Takže ta tvoje věta ''Smrt konzolím'' mi přijde přehnaná.
        • Hele, na to ti S€R€ pes, konzole patří do hnoje a konzoláři do pracovního tábora (kde mimochodem stejně jsou).
          • Nemusíš z toho být tak rozmrzelej, třeba si taky jednou zahraješ Gears of war. A děkuji za přednášku.
          • DangerousDave
            čupa šups / Jason Murray / šuphotam : OK,dosť bolo trollingu, väčšina ti na to skočila, takže teraz môžeš spokojne odtiahnuťi tam odkial si prišiel alebo pokračuj v boji proti PC niekde inde.
            • To bys fiděl brdy, kdybych spustil trolling, to by servery padaly!
          • A, další kamarád čupa čupse. Vy děkujte bohu, že jsou nějaký emulátory, aby jste si zahrály taky něco jinýho než FPS a strategie. Pár důvodů, proč mít konzoli: God of war, Dante´s inferno, Devil may cry, Ninja gaiden 2, Gears of war, Army of two, Heavenly sword, Resident evil, Mortal kombat 9, Soul calibur atd... A dál ještě děkujte za gamepady pro PC, mimojiné okopírované nejvíc z X-boxu a PS, aby jste si nezlámali prsty!!!
            • Apostrof u anglosaských názvů se píše takto ', nikoli takto ´!

              A ke konzolím a hrám na ně vydaných mám jen jedno slovo. Ale nepoužiji jej, to konzoláře bude mrzet ještě víc, když se o nich přestane mluvit.
          • Na co si to vlasně hraješ? Když jsou konzole takový s..čky, tak proč mají takový prodeje. Nebýt konzolí, tak je PC už dávno mrtvý díky pirátům, jako si určitě i ty.
            • Jaké prodeje ty *hňupe? Sony, Nintendo i Microsoft krachuje, většina zisku je z her na PC!

              *hantec = není vulgární, jen formální oslovení
  • Miserius
    Ten artwork s tou hnátou mě pripomína Lost *15*
  • Izmæl
    I přesto, že nevím, zda-li je to vůbec možné, tak pořád doufám, že to bude ještě víc epičtější, než trojka, která už beztak nasadila laťku kurevsky vysoko.
  • Tak kvuli temhle hram mam ps3
    • Je vědecky dokázáno, že majitelé konzolí mají menší IQ než havrani.

      Je vědecky dokázáno, že výhradní majitelé desktopů mají vyšší IQ než havrani.

      Zdroj: NSTPN, published in How the mind is determined vol. 4, Jon Spacepack IB: 2698465132
      • tak ho nechce byt cupsika, on jenom hrozne zarli na konzolisty protoze sam si je poridit nemuze a ma z toho priserny depky :-( chudacek se tu snazi nejak zvysit ego a pritom ze sebe dela jeste vetsiho magora nez je ... *7*
      • Miserius
        V tom pripade jdu pochytat par havranu at mam s kym hrat, pokud jsem hloupejsi nez oni a zvladam vysokou skolu, treba mi i budou radit...
        • Každý havran dokáže vystudovat v ČR vysokou školu, to není známkou žádné inteligence, pokud tedy nestudujete na MFF CUNI či na FJFI CTU, což podle vašeho avataru pochybuji.
          • A jakou inteligenci máme my, co vlastníme PC i konzoli dr. Desktope?
            • Nižší než výhradní vlastník desktopu, ale vyšší, než majitel konzole.
          • Miserius
            Nekdo kdo si da jako prezdivku "čupa čups" nebude podle jednoho obrázku označovat motorkáře za hlupáky.
            To je smutny jak nyni si kazdej pubertak mysli ze je hrozne IN a COOL trollovat tak to zkousej, ale ani v tom nejsou dobry...
            • Izmæl
              Nechápu, proč vůbec ztrácíš čas reagováním na takovýhle dementy. :)
            • Hehe, co studuješ chytráku? Práva, ekonomii, management, zemědělku, večerní školu Tanga?
  • to Čupa čups: Hra je exkluzivně na PS3 a graficky je opravdu povedená, stačí se podívat na gameplay http://www.youtube.com/watch?v=j1QOCbAoRts
    • Ale prosím tě, to je jak z mateřské školky a tu konzoli si můžou investoři strčit víš kam.
      • PS3 je sice pohřeb, ale na God of war nesahej. Nemít na X-boxu Dante´s inferno, tak jsem se rozbrečel, že si nemůžu GOW3 zahrát. První dva díly jsem na PS2 samozřejmě sfouknul jedním dechem!
        • Kozí bobek. Dante's Inferno je jiná káva. Tento zablurovaný guláš pro děti mu nesahá ani po palce u nohy.
          • Ale, MR. Desktop hrál Danteho? Snad ne, na nějaké konzole?
            • Nehrál, ale viděl jsem gameplay na JůůŤůůb.
          • Aha, další konzolovej hater, který v životě nehrál God of War. Kdybys ho hrál, věděl bys že Dante's Inferno přes kopírák sjel všechny gameplay mechanismy z GoWu, dokonce i ovládání. Graficky to zdaleka nemá na God of War 3, na tomhle se zhodnout jak lidé co obě hry hráli, tak i všichni recenzenti. A co se kvalit Dante's Inferno týče, sedí s 75% na Metacritics, zatímco GoW 3 má 91%. Na tom něco bude, ne?
    • nie, to uz nieje pre mna, keby som mal 12r. tak sa na takom bavim *4*
  • DangerousDave
    krásnych artworkou sú tisíce ale vieme ako to chodí... v samotnej hre sa z nich zachovajú iba zlomky ... http://is.gd/1wJ47g

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit