Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím poradte hraju god of war ascension a nemůžu doskočit lopatku na mlýnu je to chvíli potom co zabiju bose s modrým amuletem a s kterým umým poskládat spátky rozpadlé zříceniny , natočím si to mlýnský kolo jk to jen de a ta lopatka je moc vysoko nedoskočím na ní a nemůžu si tam ani nic přitáhnout aby mi to dalo prosím co mám dělat
  • tak ho nechce byt cupsika, on jenom hrozne zarli na konzolisty protoze sam si je poridit nemuze a ma z toho priserny depky :-( chudacek se tu snazi nejak zvysit ego a pritom ze sebe dela jeste vetsiho magora nez je ... *7*
  • dendyman
    voe...koukám dementní hateři sou všude *11*
  • God-of-War
    I´m BACK!!! *16*
  • God-of-War
    Ty si kus debila...asi ti urvu hlavu
  • mám větší *2*
  • Nemusíš z toho být tak rozmrzelej, třeba si taky jednou zahraješ Gears of war. A děkuji za přednášku.
  • To bys fiděl brdy, kdybych spustil trolling, to by servery padaly!
  • Apostrof u anglosaských názvů se píše takto ', nikoli takto ´!

    A ke konzolím a hrám na ně vydaných mám jen jedno slovo. Ale nepoužiji jej, to konzoláře bude mrzet ještě víc, když se o nich přestane mluvit.
  • DangerousDave
    čupa šups / Jason Murray / šuphotam : OK,dosť bolo trollingu, väčšina ti na to skočila, takže teraz môžeš spokojne odtiahnuťi tam odkial si prišiel alebo pokračuj v boji proti PC niekde inde.
  • A, další kamarád čupa čupse. Vy děkujte bohu, že jsou nějaký emulátory, aby jste si zahrály taky něco jinýho než FPS a strategie. Pár důvodů, proč mít konzoli: God of war, Dante´s inferno, Devil may cry, Ninja gaiden 2, Gears of war, Army of two, Heavenly sword, Resident evil, Mortal kombat 9, Soul calibur atd... A dál ještě děkujte za gamepady pro PC, mimojiné okopírované nejvíc z X-boxu a PS, aby jste si nezlámali prsty!!!
  • Jaké prodeje ty *hňupe? Sony, Nintendo i Microsoft krachuje, většina zisku je z her na PC!

    *hantec = není vulgární, jen formální oslovení
  • Na co si to vlasně hraješ? Když jsou konzole takový s..čky, tak proč mají takový prodeje. Nebýt konzolí, tak je PC už dávno mrtvý díky pirátům, jako si určitě i ty.
  • Hele, na to ti S€R€ pes, konzole patří do hnoje a konzoláři do pracovního tábora (kde mimochodem stejně jsou).
  • exmaxx
    Jop, ta noha je fakt velka *1*
  • Evidentně si God Of War nehrál, protože 1.(2004) a 2.(2007) díl vyšel na PS2 (pokud nepočítám HD kolekce na PS3). God of War 3 vyšlo v roce 2010 a to má nádhernou grafiku.
    Co se týká grafiky her na PS3 obecně, tak ano PS3 se graficky nemůže dnešním PC rovnat, ale i tak jsou hry, které na PS3 vypadají nádherně (Uncharted, Heavy Rain, Killzone). Musíš brát, že tato konzole vyšla už v roce 2006, ale to neznamená, že by byla úplně slabá.
    Takže ta tvoje věta ''Smrt konzolím'' mi přijde přehnaná.
  • Izmæl
    Nechápu, proč vůbec ztrácíš čas reagováním na takovýhle dementy. :)
  • A není Vám divné, že se grafické zpracování hry od roku 2007 téměř vůbec nezměnilo? Mě už ten blur leze krkem a to o něm jenom slyším a na konzoli nehraji, ale ono víte, ti šmejdi nám ho cpou i do desktopu a to už je opravdu příliš.
    _______________________
    SMRT KONZOLÍM!
  • Nehrál, ale viděl jsem gameplay na JůůŤůůb.
  • Nižší než výhradní vlastník desktopu, ale vyšší, než majitel konzole.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit