Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máš asi hodně upatlanej monitor co *15*
  • Jindra SCOOORES !!!
  • :D ste všichni Pécéčkáři tak vtipní a trefní ? tyjo to abych se kvám přidal :D pak budu taky tak vtipnej ?:) Ale to musim mit jen kompa a nadavat vsude na konzole nebo jak to je ?:)
    Lolečci *1*
  • nemam smysl pro dětinský kecy to je prava :)
  • Tak já v tom vidím jednoduchost. Svůj efekt to má, první pohled mě ale taky vyděsil. Asi jen jiný názor :)
  • No to je jedna z techhcle veci ktery se priznam ze moc nepobiram, me prechod na gamepad vubec nevadi, ba naopak je to v urcitejch ohledech prijemny, ergonomicky reseni. Zvlast pro urcitej druh her. Nez zase nekdo zacne psat o FPS a multaku a tp...myslim ze o tom to neni, fps pokud je moznost si zahraju na PC...na konzolich zase jiny typy her. Pak tu mame otazky ohledne vykonu, coz je pochopitelny, dnesni generace dosluhuje a na obzoru je nova...tak to bylo u konzoli vzdycky. Proste nevidim jedinej duvod navzajem nadavat na platformy.
  • Jses si jistej, ze se valis s gamepadem v ruce a ne s necim uplne jinym? :)
  • blbBEZsmysluPROhumor@jsmelamy.yq
  • *1* *1*
  • jen žasnu kolik dalších toyů tady je :D nevim jak vam ale me bavi valet se nagauci s gamepadem vruce (zapojenym do PC :D) a ne sezeni v poloze DŘEVO za stolem a klikání si namyšku .) sr@či :) ale vim ze mezi smradama tady je to popularni smat se cemukoliv spojenemu s konzolemi :)
  • Jenze v ty dobe jak rikas, byla sega a druha strana PC. Ne PC hry ze segy s potrebou vlastnit priblblej gamepad
  • Vzdyt to rozhrani webu je uplne jednolite. Stejny poklad pro top menu, stejny podklad pro slider, stejne titulky v pravem menu. Vzdyt to nema zadnou kompozici. Modre rozhrani, modre pozadi. Pouzivani condensed fontu tam kde je to k nicemu, nezajimavy vyuziti moznosti typografie. Amaterska prace, nemuzu si pomoct.
  • děckoSEsoplemUnosu@tiscali.cz
  • TAk ne, beru zpět, nechal bych to tak.
  • Až na ty články, kde bych pravé menu hodil pod hlavní okno článku, které bych roztáhnul (navíc je tam pár vět jenom) mi přijde přehledný.
  • JJ kočkovanie, špičkovanie .... je starý severanský zvyk, tých čo to tunaky nechápu môžem vymenovať.
  • heartless_cz
    Pane Bože moje oči! Před odesláním příspěvku by ho tu měla tak polovina zkontrolovat ve wordu.
  • No jo, ale v té době se každý zaměřoval na jednu platformu, né na všech deset. *10*
  • S dobou webdesignu? To asi fakt ne. Vzdyt ta kompozice absolutne odporuje uz zakladnim pravidlum webdesignu. By me zajimalo, kdo tyhle weby dela, ze nema absolutni paru o tom, jak ma takovy web vypadat. Ze si aspon neprecte nejakou knizku, nebo neco. Dneska muze delat webdesign kazdej, chjo.
  • CO je na něm ošklivého? Že jde s dobou (webdesignu)?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit