Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hairy_Ass
    Však je to poznat. Chybějící velká písmena, diakritika, konce vět... horší než smska. *4*
  • kdyby se mistni pc-fanboyove dozvedeli ze teno prispevek je psany z ps3 tak me ukamenuji *12*
  • xixixao
    Je sice milý že stránky běží na Nette, ale nebylo by od věci změnit faviconu :)
  • Ono všeobecně jsou češi tupci a tiscali + novinky.cz to jen potvrzují.
  • Umaroth
    Pro Pc fanboye určitě jo
  • Wyder
    Princip prave stejny neni. Ludvik si tenkrat sam sobe vytvoril dalsi konkurencni casopis. Tady se jedna o spolupraci dvou samostatne vzniklych projektu, ktere spolu castecne souperi, ale castecne na spolupraci mohou oba ziskat...

    ;-) :-)
  • Ona spousta "tradicnich pc her" byla i na konzole, akorat to pc obce casto nevi.
  • To mi nevadi, vadi mi, ze mi bude do rss chodit jeden a ten samy clanek dvakrat.
  • zdeeneek
    Princip je stejnej - podpora konkurence. Rozdil je pouze v tom, ze tenkrat se jednalo o 2 casopisy, ted se jedna o 2 herni weby. Nerikam, ze mi to vadi, akorat se mi tahle situace vybavila.
  • Mechwarrior_bw
    osobne nerozumiem týmto paktom, nie je nad zdravý konkurenčný boj ... môžeme sa tešiť ešte na viac konzolových omáčok... akoby toho bolo málo a nebolo to všade.
  • oni se snad do teď nehádali? A jak si to tady čtu asi se vyseru na tyhle diskuze úplně...
  • Doted na konzolistovi perfektne fungovaly videa, tak doufam ze se tam odsud nerozsiri ty nefunkcni.

    Prebirani clanku me moc netesi, protoze ctu oba weby a tohle me bude akorat obtezovat.
  • Co je na tomhle vtipnýho ?:D Já vim on se obouvá do konzolí tak to vtipný bude i kdyby napsal tu největší chujovinu .
    Zdejší PC fanboyz mi přijdou poslední dobu daleko víc trapnější a ubožejší než konzolový fanboyové! :(
  • Amylee.Anderson
    Teď se tady budou pravidelně o víkendu hádat PCčkáři a konzolisti, jo?:D
  • Amylee.Anderson
    *15* *15* No sakra
  • Tady je názorně vidět ,že Česká republika je plná PCBotů kteří nenávidí konzole jenom aby vypadali jako borci nic víc :)
  • Mechwarrior_bw
    ak si dobre spomýnam niektoré levely boli pozmenené a rozkúskované ... inak neviem ako si došiel na to, že tú hru odsudzujem. Ja som na PS2 hrával pomerne často a DE bola určite výborná hra tak ako na PC tak aj na PS2.
  • Dyt to byl uplne jinej pripad. A Martin Ludvik je znamej mimozemstan :)
  • zdeeneek
    Taky me neco podobnyho napadlo. Trochu mi to pripomina situaci kdyz se Ludvik, kterej vydaval Excalibur, rozhodl zalozit Level = zalozil si sam sobe konkurenci ( Excalibur krachnul a Level porad vychazi )
  • A jaky jiny skvostny upravy jeste? Se divim, ze lidem vubec nedela problemy velebit jednu verzi hry a druhou odsoudit, kdyz az na par detailu jsou to uplne ty samy hry :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit